Şimdi Ara

Düşüncelerinizi paylaşırken, bir eleştiride bulunurken başıma birşey gelir diye korkuyormusunuz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Düşüncelerinizi paylaşırken, bir eleştiride bulunurken başıma birşey gelir diye korkuyormusunuz?

(En Son Oy Tarihi: 28.6.2020)
Giriş
  • Evet sebeplerini bile yazmaya korkuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiçbir şekilde korkmuyorum. Hatta burada yazmıyorum bile, Facebookta paylaştıklarım buranın 10 katı.
    Onlar korkmami istiyor ama şimdiye kadar korkutabilen olmadı. Çünkü haklarımı biliyorum.

Ha, paylaşım yaparken hakaret etmiyorum ki normalde de küfür hakaret eden biri değilim, ayrıca paylaştığım şeylerin doğruluğunu kontrol edip öyle paylaşırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani korkmuyorumda kimsenin umrunda olmuyor o yüzden çekiniyorum.Hayatı akışına bırakmak en iyisi.İnsanlar böyle kendilerine ucu dokunamdımı hiçbirşeyi önemsemez umrunda olmaz.Sana boş gözüyle bakarlar.Yıllardır ekonomi kötü diyorduk böm böm bakıyorlardı bize şimdi beyin ne olduğunu anlamaya başladılar artık bakmıyorlar.Kendilerine dokunmaya başladı çünkü o yüzden bende bıraktım herkesin ne hali varsa görsün diyorum.İnsanlara gerçeği söyledimi sizden nefret ediceklerdir.

• Bazı arkadaşlara bu durumu söylüyorum içinde bulunulan durumu anlasınlar diye ama "yoo neden korkuyor ki insanlar, biz hiç korkmuyoruz" diyorlar. "mq oğlu senin yalamaktan dilinde pütür kalmamış, her şeyi alkışlıyorsun senin korkman gerekmez tabi" diyemiyorum.

• Siyasetle alakam yoktur o yüzden korkmuyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hükümetten yada yetkililerin yaptığı yanlışları eleştirmekten yorum yapmaktan konuşmaktan asla korkmam ama kişisel bir meseleye bulaşmaktan korkarım. Sonuçlarına kişinin ve benim katlanmamız gerekiyor. Bu yüzden insanları dışarda veya trafikte tahrik etmeyin.

• Korku imparatorluğunda yaşayan insanlara korkuyor musunuz diye sorulmaz.

• Geçen tivitirda bi espri patlattım hemen yeşil toplular egmyi içişlerini falan etiketlemiş bir sürü hakaret ettiler. Sildim doğal olarak. Halbuki sürekli mizahı yapılmıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: İdiyotloji

Geçen tivitirda bi espri patlattım hemen yeşil toplular egmyi içişlerini falan etiketlemiş bir sürü hakaret ettiler. Sildim doğal olarak. Halbuki sürekli mizahı yapılmıştı.

Sende onları dava et hakaret davası açarsın

• Hocam 8 aylık oğlum var, bırakın yorum yapmayı beğenmiyorum bile :D

Askerde MİT in felan nasıl çalıştığını az buçuk gördüm aman aman :D (komutan postasıyım diye bir ara telefonum dinleniyordu, nişanlımla özel konuşuyordum dinlendiğimi anlayınca ana avrat sövmüştüm ne olacaksa olsun dedim o günden sonra bi daha olmamıştı :Dasd)

Valla bi ara dolar yükseliyor diye onun bile haberini yapmak yasaktı aman diyim öyle şeyler yapmayın hayatınız mapuslarda geçer :D

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt

Kimi kime şikayet ediyoruz aga değmez

• İçinden veya aile ortamında sövmenin cezası yok. Yazıya dökülemiyor işte.

• Hayır korkmuyorum, 2005 senesinden beri üyeyim, ekşide de üyeyim. 15 senedir ne doğrudur ne yanlıştır hepsini yazdık. iktidardan korkmayın boşuna, tutup ana avrat sövmedikten sonra bir şey olmaz onu da yapmayın zaten. şu an bile sırf iktidara çamur atmak için evet diyorsunuz gerçekten öyle olduğundan değil. eleştirecek 1000 tane şey var, ses çıkaracak hak aranacak daha da fazla 10000 tane şey var. onlarda çıkarın sesinizi.

Cumhuriyetle yönetiliyor Türkiye kimsenin babasının malı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kruath

Hayır korkmuyorum, 2005 senesinden beri üyeyim, ekşide de üyeyim. 15 senedir ne doğrudur ne yanlıştır hepsini yazdık. iktidardan korkmayın boşuna, tutup ana avrat sövmedikten sonra bir şey olmaz onu da yapmayın zaten. şu an bile sırf iktidara çamur atmak için evet diyorsunuz gerçekten öyle olduğundan değil. eleştirecek 1000 tane şey var, ses çıkaracak hak aranacak daha da fazla 10000 tane şey var. onlarda çıkarın sesinizi.

Cumhuriyetle yönetiliyor Türkiye kimsenin babasının malı değil.

Ya yandaşsın, ya iktidarın icraatlarından bihabersin. Bu ülkede 70 yaşında adam RTE'ye edilen küfrü PAYLAŞTIĞI İÇİN tutuklandı.

Cumhuriyet= Halkın yönetimi.

Eğer halk tek adama bütün yetkilerini devrederse olur sana: Tek adamın yönetimi.

Bu ankette küçük bir oran hayır var onlar da bu tip yandaş ya da adaletin nasıl işlediğinden bihaber tipler. Yani bu anketin sonucu %90 küsür efektif olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: atiuser

Ya yandaşsın, ya iktidarın icraatlarından bihabersin. Bu ülkede 70 yaşında adam RTE'ye edilen küfrü PAYLAŞTIĞI İÇİN tutuklandı.

Cumhuriyet= Halkın yönetimi.

Eğer halk tek adama bütün yetkilerini devrederse olur sana: Tek adamın yönetimi.

Bu ankette küçük bir oran hayır var onlar da bu tip yandaş ya da adaletin nasıl işlediğinden bihaber tipler. Yani bu anketin sonucu %90 küsür efektif olarak.

Alıntıları Göster

ben mi yandaşım?

aynen herkes yandaş, mesela buna yoo niye korkayım diyen herkes ya yandaş ya da bi' türlü menfaatçi. bi' zeki sensin. ben kimse tutuklanmadı mı dedim. başçalan geldiğinden beri cumhurbaşkanına hakaret mi ne öyle bir suçlamadan ötürü görülen dava sayısı tüüüm önceki dönemlerinden toplamından fazla. bu yine de herkes korksun anlamına mı geliyor?

herkesi kendinizle karıştırmayın

• susmamak gerekli , herkes için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kruath

ben mi yandaşım?

aynen herkes yandaş, mesela buna yoo niye korkayım diyen herkes ya yandaş ya da bi' türlü menfaatçi. bi' zeki sensin. ben kimse tutuklanmadı mı dedim. başçalan geldiğinden beri cumhurbaşkanına hakaret mi ne öyle bir suçlamadan ötürü görülen dava sayısı tüüüm önceki dönemlerinden toplamından fazla. bu yine de herkes korksun anlamına mı geliyor?

herkesi kendinizle karıştırmayın

Alıntıları Göster

Evet herkes korksun anlamına geliyor. Resmen diyorsun ki "Herkesi tutukluyorlar diye korkulmalı mı demek bu?" EVET KARDEŞİM EVET. Kendi dediğinle çelişiyorsun resmen.

Yandaşsın demedim, YA yandaş, ya da ülkenin gerçeklerinden bihabersin dedim. Şu an AİHM'de en çok 2. ihlâl olan ülke Türkiye. Sen diyorsun ki korkmaya gerek yok ifade özgürlüğü hâla var... Varsa bu kadar vatandaş niye twit attı diye tutuklanıyor? Niye twit atarken 10 kere düşünüyoruz? Ya da anonim yazmak zorunda kalıyoruz? Azıcık mantık be...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.