Şimdi Ara

Düşünceleriniz accent era 1.5 dizel bu fiyata değer mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
364
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> Düşünceleriniz accent era 1.5 dizel bu fiyata değer mi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    187 Mesaj
    arkadaşlar bi ara araç alıcaktım 2.el fiyatlarının uçukluğundan vazgeçmiştim ama dün memleketten bi tlf geldi bi akrabamın arkadaşının aracı varmış bayandan almış fakat fazla seri ve hızlı gelmiş adam biraz yaşlı.. neyse araç 2007 model accent era 1.5 dizel 70 000 km de son bakımları yapılmış değişen ve kaza yok motoru falanda çok iyiymiş çok temiz 21 e alalım sana dedi pazarlıkla 20 500 e gelir gibi sizce fiyat nasıl bana biraz fazla gibi geldi ama temiz olduğundan değer mi?

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

# Mechanical Engineering #
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Aracin yasi buyuk ama kilometresi iyi.
    Otomatik mi manuel mi ? Birde hangi paket acaba? Vgt sanirim. Arac yorulmamis olabilir ama fiyati pahali o paraya daha genc araba bulunabilir. Sahibinden ilanlarina gore fiyat iyi ama bilirsiniz ki orasi piyasanin ustunde.

Edit : arkadasimda 2010 model var bu arabadan manuel 20 bine satti. 100 bindeydi arac kazasiz boyasizdi. Var gerisini sen dusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TüplüveÖfkeli -- 16 Ocak 2012; 19:34:59 >
    |
    |
    kaçırma derim
    |
    |
    Güncel 2001 Vectra 2.0 CDX Otomatik.Geçmiş;Ford Taunus Coupe 2.0 1980 (Otopark.com Sinan Koç'un Taunusu)2016 Golf7 1.4TSİ 125 hp2014 Golf7 1.4TSİ 122 hp2013 Focus 1,6TDCİ 115 hp2013 Fiesta 1.5TDCİ 75 hp2006 Grande Punto 1.3mjet 90 hp
  • Yüzbaşı
    586 Mesaj
    almanı öneririm. 2007 model 1.5 CRDi-VGT motor, böyle temiz bir Era'yı bu fiyata vermezler.

|
    |

Efsaneler ölmez, sadece şekil değiştirir...
  • Yarbay
    16985 Mesaj
    Alınır..
    |
    |
    |
    |

-ahmetgakgo23- Tarih 16 Ocak 2012; 19:36:47
    almanı öneririm. 2007 model 1.5 CRDi-VGT motor, böyle temiz bir Era'yı bu fiyata vermezler.

aracın modeli bu vgt olan team modeli sanırsam.. ya hocam fiyat fazla gibi 2010 u arkadaşın o fiyatada satmış olabilirde beni düşündüren veya almaya iten şu ben öğretmenim öle al 1 2 yıl sonra sat işine girmek istemiyorum yeni öğretmen oldum ayağımı yerden kesecek bi 5 yıl sorunsuz binebileceğim bi araç alayım diyorum ki bu dizel bi araç beni en çok çeken kısmı o. çoğunluk al diyor valla olmassa tatile gircez hafta sonu alayım ben ya :)

Orijinalden alıntı: ismailburak_20

quote:

-ahmetgakgo23- Tarih 16 Ocak 2012; 19:36:47

aracın modeli bu vgt olan team modeli sanırsam.. ya hocam fiyat fazla gibi 2010 u arkadaşın o fiyatada satmış olabilirde beni düşündüren veya almaya iten şu ben öğretmenim öle al 1 2 yıl sonra sat işine girmek istemiyorum yeni öğretmen oldum ayağımı yerden kesecek bi 5 yıl sorunsuz binebileceğim bi araç alayım diyorum ki bu dizel bi araç beni en çok çeken kısmı o. çoğunluk al diyor valla olmassa tatile gircez hafta sonu alayım ben ya :)

evet haklısın :)

|
    |

Efsaneler ölmez, sadece şekil değiştirir...

• Yarbay
    4910 Mesaj
    5 yıl için konuşuyorsak ; triger masrafın yok,performans derdin yok,yakıtı göreceli olarak düşük,2.eli temiz baktığın-şirket araçları arasından sıyrılacak düzeydeyse sorunsuz,kliması canavar gibi,altını vurma derdi yok v.s. ABS de varsa kaçırılmaz..
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ismailburak_20

bu arada araç denizli aracı

Bence kaçırmayın ama almıyacak olursanız ben bakabilirim araca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmet -- 16 Ocak 2012; 19:58:03 >
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.