Şimdi Ara

düşüncelerim 1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gördüğüm şeyler gerçek mi? bu soruya cevap veremem çünkü bilmiyorum. bir de şöyle düşünün: bizim algımız duyu organlarımız ile sınırlı. hissettiğimiz, gördüğümüz herşey duyu organlarımızın beynimize gönderdiği sinyallerden ibarettir. duyu organlarımız yalancıysa? kimbilir belki de robotuzdur, robot olmadığınızı kanıtlayabilir misiniz? umarım windows ile çalışmıyorumdur.

• yeni patikalar görünmeye başladı hangisi daha makul? hiçbirinin sonu buradan gözükmüyor. biraz kararsız kaldım ama bir düşününce hepsi aynı yola çıkıyor da olabilir.
  • nasıl doğumdan önce birşey yoksa ölümden sonra da hiçbirşey olmayacak. ne kadar kötü bir kadere sahip varlıklarız. ben insanları rüzgarlara benzetiyorum. bazıları gelir çok hafifçe eser bazen varlığını bile hissetmeyiz sonra da geçer. bazıları adeta kasırga gibi çok şiddetli gelir ve gider yine de uzun süre unutulmaz. ne kadar şiddetli şekilde hatırlanacak şeyler yapsakta unutulmaya mahkumuz.
  • Westworld izledikten sonra ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: shuskhun

Westworld izledikten sonra ben

izlemedim ki. herkeste aynı şeyi diyor of.
  • Varız. Çünkü bir şeyler deneyimleyebiliyoruz veya bir şeyler düşünebiliyoruz. Descartes buna "Düşünüyorum o halde varım" demiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makise-

quote:

Orijinalden alıntı: shuskhun

Westworld izledikten sonra ben

izlemedim ki. herkeste aynı şeyi diyor of.

İzle o zaman tam senlik dizi xd
  • en azından dünyayı düzgün şekilde algılayıp şekillendirebiliyoruz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.