Şimdi Ara

Düşük sisteme ekran kartı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evdeki internet bilgisayarına bir ekran kartı alıp Team Fortress 2, League of Legends gibi oyunları oynamayı planlıyorum. Bir adet de güç kaynağı alacağım çok eskidi benimki anakarta zarar verecek diye korkuyorum. hali hazırda LoL u düşük ayarlarda çok rahat oynayabiliyorum lakin TF2 konusunda çok büyük sorunlarım var :)

donanım şöyle:
    işlemci: Intel Pentium D 930
    anakart: Gigabyte Technology Co., Ltd. G41M-ES2L (Socket 775)
    ram: Kingston DDR2 667mhz 2,0 gb
    ekran kartı: GeForce 6500 256mb
    güç kaynağı: enLight 290W olması lazım.
    monitör: tüplü 1024x768 native

bu donanıma alabileceğim güzel bir DX9 ekran kartı önerisi lazım, az ısınsın malum yaz aylarındayız aldıktan sonra yanmasın, uzun ömürlü olsun istiyorum. uzun ömürden kastım bozulmasın yoksa çok oyun oynamak gibi bir derdim yok. zaten oyun oynamak için yaz sonuna doğru ayrı bir bilgisayar toplayacağım.

git monitör al, anakart al bilmemne yap diyecekler enerjilerini boşa harcamasın. sadece ekran kartı ve güç kaynağı alacağım.

şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ktoid

arkadaşlar evdeki internet bilgisayarına bir ekran kartı alıp Team Fortress 2, League of Legends gibi oyunları oynamayı planlıyorum. Bir adet de güç kaynağı alacağım çok eskidi benimki anakarta zarar verecek diye korkuyorum. hali hazırda LoL u düşük ayarlarda çok rahat oynayabiliyorum lakin TF2 konusunda çok büyük sorunlarım var :)

donanım şöyle:
    işlemci: Intel Pentium D 930
    anakart: Gigabyte Technology Co., Ltd. G41M-ES2L (Socket 775)
    ram: Kingston DDR2 667mhz 2,0 gb
    ekran kartı: GeForce 6500 256mb
    güç kaynağı: enLight 290W olması lazım.
    monitör: tüplü 1024x768 native

bu donanıma alabileceğim güzel bir DX9 ekran kartı önerisi lazım, az ısınsın malum yaz aylarındayız aldıktan sonra yanmasın, uzun ömürlü olsun istiyorum. uzun ömürden kastım bozulmasın yoksa çok oyun oynamak gibi bir derdim yok. zaten oyun oynamak için yaz sonuna doğru ayrı bir bilgisayar toplayacağım.

git monitör al, anakart al bilmemne yap diyecekler enerjilerini boşa harcamasın. sadece ekran kartı ve güç kaynağı alacağım.

şimdiden teşekkürler yorumlarınız için.

2. el alabiliyorsanız 9600gt yada 8800gt den daha yüksek ekran kartı almayın. işlemci darboğaz yapar. ayrıca 400watt psu hatta 300 watt bile yeter. sertifikası yoksa 500 watt.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.