Şimdi Ara

düşük sistem tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba beyler sistem toplayacağım ve çok anlamadığım için yardım gerekiyor.

çok fazla oyun oynayan biri değilim o yüzden çok uçuk modelleri almayı düşünmüyorum. lol, cs ve fm gibi oyunları 70-80 fps arası oynatsın kafi. dediğim gibi çok fazla oyun oynamıyorum, vaktim olmuyor maalesef olduğunda da arkadaşlarla bu saydığım oyunları oynuyoruz. belki bir de valorant falan olabilir.

sistemden beklentim rahatça dizi ve film izleyebileyim bir de saydığım oyunları problem yaşamadan oynatsın yeterli. çok anlamadığım için sizlere sormak istedim. yardımcı olan herkese şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• düşündüğün rakam nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

düşündüğün rakam nedir?

hocam kur dolayısıyla fiyatlar uçuk olduğu için ne desem bilemiyorum ama 2.5-3.5 arası verebilirim.

• indirimle apu sistem toplanabilir ya da eski toplama apu sistemler alınabilir ancak fiyatlar uçtu malesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kanaat34

indirimle apu sistem toplanabilir ya da eski toplama apu sistemler alınabilir ancak fiyatlar uçtu malesef

hocam biraz araştırdım benim de aklımdan apu sistemler geçti. hazır sistem satan yerlerde fiyatları 2.5-3.5 arası değişiyor. hangisini tavsiye edersin?

• 2400g li sistem kullandım apusu gerçekten iyi. yeni nesil apu daha iyidir ancak fiyatlar pahalıdır. 2400g var ise bütçeme uygun ssdli modellerden birini alabilirsin. ya da 2 3 tane bütçene göre belirleyip yeni konu aç daha bilgili olanlar eleştiride bulunur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -BurakBey kullanıcısına yanıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.