Şimdi Ara

Düşük motorlu benzinli araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnızca şehir içi kullanılacak, hız performans beklentimiz olmayacak,bagaji hiç olmasa bile olur, LPG takilmayacak, bizi sanayiye goturmeyecek bir araba arıyoruz, bütçe aracın durumuna göre 20-35 arası olabilir, yaris 1.0 aklımızda, ama hangi kasa hangi motor? Veya 1.0 1.1 olan başka hangi benzinli araç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Suzuki alto 1.1 motor işinizi fazlasıyla görür.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kamilhan10

Suzuki alto 1.1 motor işinizi fazlasıyla görür.
    Satabilir miyiz hocam sonra bunu?

• Şu piyasa da tutulmayan, satılmayan araç mı kaldı?Artık 2001-2002 doğan 25 lira.İçinizde şüphe kalmasın ilanları takip edin 15 gün satılıyo mu diye bakın derim.

• predator93 kullanıcısına yanıt
    170 binde sanayiye götürmeyecek diyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LPG taktırmayacaksanız bence turbo motor bakın. Şehir içi ara hızlanmalarda çok fark eder atmosferik ile turbo.
  • 1.2 motor Corsa al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

170 binde sanayiye götürmeyecek diyor
    dikkat ettiyseniz motor benzinli 1.2 16v renault motoru bakımı düzgün yapılırsa 500bin kmyi gecer. 170bin km renault benzinli için 4 te 1 ömür falan. ha piyasada lpg takılıp eşşek gibi kullanılmış 200bin km görmeyecek motorlarda vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am I Evil ?

LPG taktırmayacaksanız bence turbo motor bakın. Şehir içi ara hızlanmalarda çok fark eder atmosferik ile turbo.
    Örnek model verir misiniz, ben o kadar anlamıyorum

• predator93 kullanıcısına yanıt
    ben 60 bin km kullandım zayıf ama çok iyi motor,tabi ikinci el almadım motor yağında bile 1 liranın hesabını yapan bu milletin sattığına o kadarda güvenilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Clio 2 HB 1.2, Corsa C 1.0 , Suzuki Alto 1.1, Hyundai Atos , Kia Picanto, Toyota Yaris , Skoda Fabia 1.2 , Palio 1.2 , İbiza 1.2

• Renault Twingo dışarıdan küçük içerden büyük, tek kapı bagaja spor çantası sığar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kesinlikle twingoya uyan bir tanım
  • chery kimo
  • Doğru tercihi yazmışsınız. Yaris 1.0

• yaris 1.0 şehir içi için harika bir araç. ben 1 sene kullandım ama şehir dışında da kullanmam gerektiği için sattım. şehir içinde oldukça az yakıyor ve performansı şehir içi için yeterli. gayet hoş bir araç. alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

yaris 1.0 şehir içi için harika bir araç. ben 1 sene kullandım ama şehir dışında da kullanmam gerektiği için sattım. şehir içinde oldukça az yakıyor ve performansı şehir içi için yeterli. gayet hoş bir araç. alınabilir.
    Hangi model hocam, bir de dik yokuşlarda problem yaşadınız mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

Hangi model hocam, bir de dik yokuşlarda problem yaşadınız mı?

Alıntıları Göster
    2016 idi.

araç doluyken çok dik yokuşlarda ikinci viteste bile biraz zorlanıyordu. ama boşken (2 kişiyken mesela) sıkıntı yok. koltuğa yapıştırma gibi bir performans beklemeyin tabi. normal diyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeremy Klakson

2016 idi.

araç doluyken çok dik yokuşlarda ikinci viteste bile biraz zorlanıyordu. ama boşken (2 kişiyken mesela) sıkıntı yok. koltuğa yapıştırma gibi bir performans beklemeyin tabi. normal diyeyim.

Alıntıları Göster
    Ben performans hiç beklemiyorum, 1.viteste de olsa yokuşu çıksın yeter, kaç modeldi aracınız tam yazat misiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.