Şimdi Ara

silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: zincirkıran

hocam oncelikle 5 6 yil binilecek aracin satisi daha almadan dusunulmez, bosverin keyif alacaginiz basinizi agritmayacak bir arac bakin, her turlu satilir o arabalar. ben uzun sure binecek olsam cok tutulmayan kaliteli bir arac almaya calisirdim ki daha az paraya daha fazlasini alabileyim. sirf vw, toyota ne bileyim honda die dunya paralar isteniyo bos bos araclara. birde zincir trigerler 120 bin gibi degistiriliyor. yani daha degisim yapilmamissa 15 20 bin sonra ses yapmaya baslayacak ve degistirmek zorunda kalacaksiniz ikinci aracinkini. ilk aracinkinin degismis olmasi avantaj. birde araclarin kmsinden cok dosemesine pedalina falan bakin, hangisi az yipranmissa onu tercih edin, bakimlari aksatilmamissa 30 bin km bisey degil.
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 0:46:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C3B427E7B

silinebilir

Alıntıları Göster
    Servis kayıtlarına bakın herşey belli olur hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabiki ihtiyaca, beklentiye gore alacaksaniz birsey diyemeyiz hocam. triger olayi da 2006 passatimiz var, onunki 120 binde degismisti, asagi yukari 1000 lira gibi bi rakamdi yanilmiyorsam. insallah gonlunuzdeki araci bulursunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 10 Haziran 2018; 0:44:0 >
  • Zaten senede 6bin km yapacağınız için, diğer 2013 model deki daha düşük km li araçları yakalamış olursunuz km olarak bir kaç yıl sonra. O yüzden bence hiç düşünmeden 1. Aracı alın

Edit: son mesajınızı okuyunca bende vazgeçtim ikisini de almayın ☺️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ermanerz -- 14 Nisan 2018; 11:58:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

Zaten senede 6bin km yapacağınız için, diğer 2013 model deki daha düşük km li araçları yakalamış olursunuz km olarak bir kaç yıl sonra. O yüzden bence hiç düşünmeden 1. Aracı alın

Edit: son mesajınızı okuyunca bende vazgeçtim ikisini de almayın ☺️
    silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 0:46:8 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.