Şimdi Ara

Düşük hafızalı iphone'u verip yuksek hafızalı olanı almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gecen gun de boyle bi konu acmistim ama yanlis yere actigim icin silindi tekrar aciyorum.

Kiz arkadasimda bi tane 6 plus 16 gb var. Bunu apple'a gonderip fiyat farkini vererek 6 plus 64 gb falan alabiliyor muyuz acaba?

Eger yapabiliyorsak;

-6 plus verip yine fiyat farkiyla baska telefonlar alabilir miyiz? Mesela 6s, 6s plus veya se falan?
    -Gönderince kac gune geri geliyor?
    -Fiyat farki ne kadar oluyor?

Simdiden tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maalesef söylediklerinizin hiç biri mümkün değil.Renk değişimi bile yapamıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti servisinde turklere insan muamelesi yapilinca bu tip konular acilabiliyor tabi

• Dostum ömrün boyunca it muamelesi yaptilar herhalde? Parasini odeyip bir seyler almaktan bahsederken bile bunu firmanin lütüfu zannediyorsan yazık be sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Apple Incorporated

Garanti servisinde turklere insan muamelesi yapilinca bu tip konular acilabiliyor tabi

Bu nasıl bir cevaptır anlayamadım, yabancı uyruklu biri olsanız Türkler le bir sorununuz var zannederdim.
    Türkiye den milyonlarca dolar para kazanan bir şirket babasının hayrına mı Türkiye de satış yapıyor, ayrıca böyle bir uygulaması var ama genelde paneli kırılmış kullanıcı hatalarından dolayı işe yaramayan ıphonları alıp bir miktar düşüyor tabi sağlam ıphonu kendin satsan daha çok para alırsın

• ErKaN-23 kullanıcısına yanıt
    Bir firmanın telefonlarını alıp insan gibi kullanmak yerine özentiliği abartıp firmanın köpeği olunca böyle oluyor işte. Gerek yok daha fazla konuşma onla.

Bu arada cevabınız için çok teşekkür ederim, aynı fikir benim de aklıma geldi ancak telefonu satacak adam bul yeniden git al falan uğraşmamak için düşünmüştüm, dediğiniz gibi telefonda hiç hasar yok sadece hafızası yetmiyor, bunu direkt değiştiremiyor muyuz ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rise Against

Maalesef söylediklerinizin hiç biri mümkün değil.Renk değişimi bile yapamıyorsunuz.

Sizin altınızdaki arkadaşa olan sinirim yüzünden sizin yorumunuzu görmemiştim kusuruma bakmayın bu kadar geç yazdığım için. Yorumunuz için teşekkürler ama 2 alt yorumdaki arkadaş da evet oluyor demiş, kime inanacağımı şaşırdım :)
  • En azından bir şansını dene derim,6s 64gb alır iseniz 300 400lük fiyat farkı koyarlar en çok sinir olduğum şeydir.

• Arkadaslar yardimci olan herkese tesekkur ederim, bugun kesin bilgi almak icin apple musteri hizmetlerini arayip sordum durumu, ekran kirilmissa veya telefonda bir ariza varsa onu alip belli bir ucret karsiliginda sifir urun veriyorlarmis, ancak dedigim sekilde saglam telefonu alip yuksek hafizali olanini vermiyorlarmis.

• Kapasite artırımı ile ilgili ortak bir organizasyon yapmaya çalışıyorum. Bana özel mesaj atar mısın?
  • Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    Basligi acab arkadas oluculuk yapmiyor. Ucret farkini versem olur mu demiş?

Az para vereyim dememis ki

Cihazın maliyeti ne kadar hocam sen fazla para verebilirsin başka ülkelerde millet hat kullansın diye telefon veriliyor burda Arkadaşı ölücü ilan ediyorsunuz yazık

• Arkadaşlar @victor Branco adlı bir kullanıcıya 2-3 kişi arka arkaya sinirli bir şeyler yazmış ancak anlamadım olayı, sanırım mesajları silmiş arkadaş, olay nedir acaba?

Bu arada neden olduğunu anlayamadım ama nedense apple fanboyları aşırı tepki gösterdiler bu başlığa, onlar için de ekstra bir açıklama yapmak isterim:

"Arkadaşlar derdim çok değerli apple firmanızı dolandırmak, onu batırmak, ondan telefon çalmak falan değil. Hatta kısa süre sonra ben de bir adet 6s plus alıcam. Ama benim olayım farklı. Derdim şu: elimizde hafızası yetersiz gelen bir telefon var, ücretini verip hafızası yüksek modeli almak niyetindeyim. Neden bu kadar tepki gösterdiniz anlamadım ancak her apple diyene böyle havlayıp duruyorsanız kısa sürede doktora görünmenizi tavsiye ederim."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRoSSBoNeSS -- 4 Kasım 2016; 13:34:33 >
  • Victoru takma boşver
    Herşeyi çok biliyorum edasıyla geçinen bir arkadaş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.