Şimdi Ara

Düşük Fiyata Yüksek Konfor Mümkün ' mü _

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sacma sacma islere kalkismayin hocam o kmlerde dizel bakiyorsunuz. Benzinli bile bakilmaz. Gorunce her yerde var diye bikilacak araçlara bencr bu paralari saymayin. Gidip araba sahibi olun dert sahibi değil. Paraniz yoksa masrafindan dolayi uzak durmaniz gereken tum araçları seçmişsiniz. Insan ayagini yorganina gore uzatmali hocam illa bmw binecegim diye yazik etmeyin emeginize. Ne kadar ekmek o kadar köfte
  • Sacma sacma islere kalkismayin hocam o kmlerde dizel bakiyorsunuz. Benzinli bile bakilmaz. Gorunce her yerde var diye bikilacak araçlara bencr bu paralari saymayin. Gidip araba sahibi olun dert sahibi değil. Paraniz yoksa masrafindan dolayi uzak durmaniz gereken tum araçları seçmişsiniz. Insan ayagini yorganina gore uzatmali hocam illa bmw binecegim diye yazik etmeyin emeginize. Ne kadar ekmek o kadar köfte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBus -- 23 Ekim 2018; 18:6:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 60 bin liraya 97 binde 4 parça çizik boyalı hasar kayıtsiz ilk sahibinden C5 1.6 HDİ SX PX paket aldım
  • Avensis bakın, C5 bakın, 5008 bakın, Mondeo bakın bunlar hem konforlu hem de ekonomiktir

• TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Memnunmusunuz aracınızdan ?
  • Monkey D. Dragon kullanıcısına yanıt
    Şuanlık hiç bir sıkıntısı olmadı sadece bir kaç masraf yaptım baskı balata vites halatı gibi şeyler onların da değişmesi gerekiyordu onun dışında gidişi yol tutuşu konforu gayet iyi bence gidip içine oturmak tur atmak lazım her aracı almadan önce
  • İlan açıklamasında "Aracımızda" yazıyorsa kapat ilanı isterse dünyanın en temiz aracı olsun.
  • yakıt sorun değilse ve satarken "hemen elden çıkarayım, en az aldığım paraya satayım" gibi beklentiniz yoksa bence sadece benzinli mercedeslere bakılabilir.

ama eski model bmw alıpta çok pişman olan baya fazla arkadaşım var.

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-asiri-temiz-sifir-gibi-piril-deri-xenon-koltuk-isitma-lpg-li-608610955/detay

Bu ilan km. Düşük olsa bence değerlendirilebilirdi, düz vites.lpg uyumlu motor ama oldukça ağır kalır.... kazası varmış , bunun muadillerine bakılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 23 Ekim 2018; 19:41:34 >
  • Bu araçların sefasını çeken çekmiş, bence bu araçları alınca dert de satın almış olursun.
  • Bulabileceğiniz en düşük fiyata en yüksek konforu sağlayan araç Renault Safrane’dır. 17-19 bin arasına temizlerini bulabilirsiniz. Bindiğim en keyifli araçlardandır. 2.5 5 silindir RXT manuel vitesini alacaksınız. Ömrünüz biter o bitmez. Yalnız tüp motorunu öldürüyor. Benzinle binerseniz 1.000.000 km si benden. Tüple 266 binde bizimki gitti. (100 bini tüple).

• 1.6 102 hp motor dusunuyorsaniz A4 ten vazgecin, ayni motor A3 kullandim 5 yil ve A3 icin bile cok yetersiz bir motor A4 te kabus gibi olur. Ara hizlanma falan yok o motorda, tek artisi sorunsuz bir motor ama onada lpg li almak yerine lpg’siz alip lpg taktirmak daha guvenli olur.

• Şu tarz araçları alanları anlamıyorum pek fazla 50 bine d segmenti kalitesinde premium aracı almak istiyorsunuz.Kumardan başka birşey değil .Bu kadar insan bilmiyorum ki 2010 üstü araba almaya çalışıyor .
    Alırsınız temiz çıkar yıllarca bin ama 100 arabadan 5 i çıkar .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2.5 sene boyunca 2006 model 2.0 Honda Accord kullandım. Fiyatı şuan 45-50 bin bandında başlıyor. Konfor, güç ve sağlamlık bakımından çok memnun kalmıştım. Fakat düşük km de bulmak zor. Şuanki aracım yine bir üst kasa Accord :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RuSH86 -- 24 Ekim 2018; 16:58:57 >
  • 14 yaşında değişensiz kazasız bmw
  • Bu yaşta bmw 3 ler zorlanmıştır. Boşuna bulaşmayın derim ama mercedesler daha iyi bakılmıştır ki sahibine bağlı hepsi iyi bakacak diye birşey yok bmwye oranla daha fazladır. Bunlar masraflı araçlardır ayrıca ve çokta konforlu değiller özellikel audi a4 hiç premium hissi bile vermiyor.
  • S60-S80. O bütçeye maksimum konfor istiyorsanız başka arabaya bakmayin.

• 2006 Citroen C5 al hidroaktif süspansiyonlu o zaman Mercedes E 200 den bile konforlu araban olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.