Şimdi Ara

Düşük Fiyata Uçak Bileti! edreams (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
51
Favori
43.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: w4rLord

nerden nereye hocam ?
    izmir - adana idi sanırım.
  • Açılın uzman geldi

2 pesoluk biletlerde sıkıntı yaşama nedeni kur filan değil, visa debit kart kampanyası olduğundandır.

Daha önce kayak.it sitesinde de aynı kampanya oldu. (Ayrıca bu dolandırıcılık değil, kampanyadir.) 1 Euro'ya yurtdışı biletleri sadece visa debit karti olanlara satıldı. Bir karttan bir bilet alındı en fazla. O kampanyadan ben de iki kartımla 70 liraya KLM firmasindan İstanbul-Amsterdam (Paris aktarmalı) gidiş dönüş bileti aldım. Millet 1-2 eurolara uçtu geldi.

Bu kampanyaya da baktım. 2 pesoya olan bileti kartımla alamadım. Dolayısıyla visa kampanyası olmayan biletlere baktım. Gaziantep- Ankara biletini 5 liraya yani 3500 küsur pesoya aldım. Direkt olarak Pegasus'dan kontrol ettim. Bilet onaylı, sorunsuz. Mail, pnr vs geldi. Kanıtı da birazdan yüklerim.

Bu kart harcamak :
    https://i.hizliresim.com/qGzVEq.png

Bu da Pegasus uçuş maili :
    https://i.hizliresim.com/NZjmkL.png

Edit : Kanıtlar yüklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plt13 -- 15 Nisan 2018; 18:56:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• plt13 kullanıcısına yanıt
    Hocam hangilerinin visa kampanyalı hangilerinin normal bilet olduğunu nasıl anlıyoruz
  • mert969 M kullanıcısına yanıt
    İstediğiniz destinasyon ve tarihlere bakıyorsunuz. Aşırı indirim varsa o kampanyalidir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plt13

İstediğiniz destinasyon ve tarihlere bakıyorsunuz. Aşırı indirim varsa o kampanyalidir.
    Hocam amsterdam iyi almissiniz kayak.it i kacirmistim ben bunun icin bir grup vs var mi yurtdisi asiri sekilde onceligim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

konu derhal silinmeli bildiğin dolandiricilik
    Ne gereksizsin forumu isgal ediyorsun.Blogunu actim ne soyledin diye acmaz olsaydim geri blokladim.Umarim en kisa zamanda forumdan sinirsiz IP bann alirsin

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Kayak.it olayında bütün sosyal medya çalkalandı hocam. Ekşi, interrail grupları sömürdü zaten. En son dh'ye düştü neredeyse. Kısmen geç haberimiz oldu bizim. Yoksa 1-2 Euro'ya bilet alanlar vardı.

• quote:

Kayak.it olayında bütün sosyal medya çalkalandı hocam. Ekşi, interrail grupları sömürdü zaten. En son dh'ye düştü neredeyse. Kısmen geç haberimiz oldu bizim. Yoksa 1-2 Euro'ya bilet alanlar vardı.
    Aynen forum uyumustu resmen o olayda :/

Bu interrail dediginiz facebook sayfasi mi ?

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Facebook sayfası

• Bitmiş galiba ben hiç ucuz bulamıyorum
  • Dün bu kampanyaya denk geldim ve Ankara-İzmir bileti aldım 1 peso yazıyordu satın aldım ama kartımdan ücret çekmedi fakat PNR geldi uçuşum gözüküyor,daha önce de edreams.it üzerinden benzer kampanya yapıllmıştı o zaman budapeşte bileti almıştım fakat sadece rezervasyon yapıp kartımdan ücret çekmedi ve bilet iptal olmuştu.Ayrıca bir uçuşumuda edreams.it üzerinden aldığım bilet ile yaptım hiçbir sorun çıkmadı.Ama kaydettiğim kartı silmeye çalgıştığım zaman silemiyorum pek güvenmemek gerek.Daha önce kaydetmemiş olsaydım almazdım.

Düşük Fiyata Uçak Bileti! edreams

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalemberbat44 -- 15 Nisan 2018; 19:56:25 >

• Kıbrıs 30 liraya var, öneren varmı?

• 150.999,00 peso tam olarak ne kadar ediyor acaba? Ben mi yanlış bakıyorum bu fiyata anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul çıkışlı adana ve izmir güzergahlarında ucuz bilet bulamadım. Bulan var mı ?
  • Baratonian kullanıcısına yanıt
    Hocam hangi tarih arasında ve çıkış nereden ?
  • plt13 kullanıcısına yanıt
    Visa kampanyası olmayan bileti yine visayla almışsın ama ayrıca 2 dolarlık biletler alınmıyor visa debit falan hikaye,3 visa debit kartla denedim olmadı.

• Şu an ikinci bilet için ben de ödeme yapamıyorum. Ne visayla, ne diğer kartla.

• Bilet almaya çalıştım ilk önce alttaki mail geldi referans numarası yazıyor yaklaşık 5 dakika sonra bir mail daha geldi referansın başarısız olduğunu söylüyor sanırım. edreamsın tr olan sitesinde verdiği referansı sorgulattığımda ise başarısız olduğunu tekrar deneyebileceğimi söylüyor. Kartımdan parayı çekti ve tekrar dene diyor tekrar denememde bir kez daha para çekecek sanırım yardımcı olabilecek var mı?

• quote:

Açılın uzman geldi

2 pesoluk biletlerde sıkıntı yaşama nedeni kur filan değil, visa debit kart kampanyası olduğundandır.

Daha önce kayak.it sitesinde de aynı kampanya oldu. (Ayrıca bu dolandırıcılık değil, kampanyadir.) 1 Euro'ya yurtdışı biletleri sadece visa debit karti olanlara satıldı. Bir karttan bir bilet alındı en fazla. O kampanyadan ben de iki kartımla 70 liraya KLM firmasindan İstanbul-Amsterdam (Paris aktarmalı) gidiş dönüş bileti aldım. Millet 1-2 eurolara uçtu geldi.

Bu kampanyaya da baktım. 2 pesoya olan bileti kartımla alamadım. Dolayısıyla visa kampanyası olmayan biletlere baktım. Gaziantep- Ankara biletini 5 liraya yani 3500 küsur pesoya aldım. Direkt olarak Pegasus'dan kontrol ettim. Bilet onaylı, sorunsuz. Mail, pnr vs geldi. Kanıtı da birazdan yüklerim.

Bu kart harcamak :
    https://i.hizliresim.com/qGzVEq.png

Bu da Pegasus uçuş maili :
    https://i.hizliresim.com/NZjmkL.png

Edit : Kanıtlar yüklendi.
    Hocam indirimi nasıl yapıyorsunuz fiyat yüksek görünüyor. Bir de nasıl yaptığınızı aşama aşama anlatsanız çok makbule geçer .teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lepton355

Hocam indirimi nasıl yapıyorsunuz fiyat yüksek görünüyor. Bir de nasıl yaptığınızı aşama aşama anlatsanız çok makbule geçer .teşekkürler

Alıntıları Göster
    Başarıyla alım yapan arkadaşlar PM ile yardımcı olabilirseniz. Ben de bir bilet almayı başardığımda tek tek resimli anlatım yapmayı düşünüyorm
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.