Şimdi Ara

Dusuk bütçeli sistemime psu önerisi 500-600w

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok eski bir bilgisayarımı dusuk bütçeyle iyi performans alacak şekilde güncelliyorum bu sistemi götürecek psu önerisine ihtiyacım var
    Anakart Asus p5q-lx3
    Xeon x5460 overclockla kullancam
    2*4 GB dddr2 RAM
    Snowman CPU cooler
    Rx 470 ekran kartı
    Şu 500 w psunun 80+ sertifikası var sizce 100 TL fazla ödeyip bunu mu almalıyım yoksa 80+ olmadan 600w olan aşağıdakini mi
    https://www.teknobiyotik.com/donanim/psu-guc-kaynagi-power-supply/high-power-500w-80-bronze-kirmizi-fanli-aktif-pfc-guc-kaynagi-hpe-500br-a12s.html#!prettyPhoto
    https://urun.n11.com/guc-kaynagi/everest-eps-6600-600w-12cm-fan-4sata-power-supply-P381339306

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orion55 -- 24 Mayıs 2020; 22:0:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• High power marka bakın. Kaliteli ve ucuz oluyor

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Evet üstteki high power kuponla 300 TL ye geliyor 500w 80+ nasıl sizce?

• 2x pcie 6+2 pin kablosu olan bir model alırsan evladiyelik olur. Bu psu seni çok kısıtlar.

Bir iki taksit fazla ödeyin kapasitesi yüksek model alın. En az 10 yıl kullanacaksınız bunu

Hocam anlayacağınız üzere çok bilgim yok direkt f/p si iyi olan dediğiniz şekilde bir ürün önerebilir misiniz aklınızda varsa

Son olarak bir de 2. El olarak şunu buldum XİGMATEK 500W +80 PLUS PSU İlan No: 823713323https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-xigmatek-500w-plus80-plus-psu-823713323/detay pazarlıkla falan belki 200 e alırım ne düşünüyorsunuz?

• 200 liraya psu tavsiye etmiyorum. High power 650 watt ve üstüne bakabilirsiniz

Sanirim gelecege donuk bir psu almak bütçemi aşıyor. Bu bütçeyle su an sadece günü kurtarabilirim sanırım? Eğer 300 TL’ye ilk linkteki 500w 80+ highpower psu yu alsam sistemimi çalıştırır mi? Bana bir sıkıntı çıkarır mi ve bu psu bu fiyata iyi midir sizce? 2 yıl götürse yeter mezun olunca baştan bir sistem kurarım. Çok yardımcı oldunuz şimdiden teşekkürler

• orion55 O kullanıcısına yanıt
    O zaman high power 500luk al derim mevcut sistemini rahatlikla taşır

Onu alıyorum öyleyse yardımlarınız için teşekkürler

• orion55 O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun rica ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.