Şimdi Ara

Duster, Tiguan ve Mokka Hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. 4x4 bir arac alacagim. Butcem max 60 bin TL. Birkac aydir onceligim yakit ekonomisi oldugu icin duster uzerinde yogunlastim fakat temiz bir arac denk gelmedi. Bakinirken bu fiyat bandinda Mokka ve Tiguan oldugunu farkettim.

Arac zorlu sartlarda cok kullanilmayacak. Bulundugum yerde kar cok oldugu icin beni gotursun, memlekette de yaylada falan eglendirsin yeterli. Senede 15 bin km civari belkide daha az yol yapiyorum ama bunun cogunlugunu tek seferde yapiyorum. Mesela bayramda yola cikarsam iki hafta icinde 3 bin km yol yapmis oluyorum. Bu nedenle asagidaki benzinli araclar beni uzer mi. Lpg cozum olur mu? Bu araclarin 4x4 sistemleri yolda birakir mi? yardimci olursaniz sevinirim.

Dacia Duster 1.5 Dci - 110 hp - 4x4
    Wolkswagen Tiguan 1.4 Tsi - 150 hp - 4x4
    Opel Mokka 1.4 T - 140 hp - 4x4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 60 bine duster in temizi denk gelmediyse, o fiyata tiguan ve mokka nin temizinin denk gelme ihtimali var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütçenize uygun temiz Duster bile yoksa mokka veya tiguanı unutun !

• Duster deyip gecmeyin. Bende pek sevmiyorum ama piyasasi hayli yuksek aracin. Benim sormak istedigim, 2014 duster yerine 2011 tiguan yada 2012 mokka alsam yakit ve cekis yonunden basim agrir mi? yakit sorununu lpg ile cozebilir miyim?

• Bu karşılaştırmanın galibi kesinlikle Duster'dır.
  • Bu 3 lü arasında tercihim duster olur.
    Dizel, istenildiğinde 2 çeker veya 4 çekere manuel alabiliyorsunuz.
    Diğer 2 sinden de altı yüksek,parçası ucuz servis ağı yaygın. 2.eli 2 sinden de hızlı.
    Arkalar bağımsız, arazide bunun kaymağını yersiniz. ve son olarak luretta alın. en dolu paketi.
    Satmak istediğinizde en hızlı satılacak pakettir.
  • auto_man A kullanıcısına yanıt
    2009-2010 alır zeki arkadaşım

• Wormos W kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen baban yaşındaki adama arkadaşım diye hitap ediyorsun, seni burada zıpzıp diye oynarlar genco.

• nerden bileyim milletin yaşını forum bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wormos

2009-2010 alır zeki arkadaşım

60 bine temiz duster yoksa, o bütçeye 8 yaşında temiz tiguan bulmak zordur sevgili arkadaşım
  • Al bir duster
    Çekme hastır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Duster alırdım.Cep dostu.
  • Duster'ı bu kıyaslamaya koymak ilginç olmuş...
  • Duster harici cep yakar.

• Cevap veren herkeze tesekkur ederim. 60.000 tl ye 2012 model 80000 km de cosmo + afl + sunroof + 4x4 mokka buldum ama karar verene kadar baskasi almis. Bende bunun uzerine yakinimda bulunan 2014 model 75000 km deki ambiance + 4x4 dusteri 56.000 tl ye aldim. Aklim deli gibi mokkada kaldi ama ne yapalim. Artik yakit tuketimi ve bakim maliyeti ile teselli olacagiz.

• duster

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.