Şimdi Ara

Duster alacağım yardımcı olur musunuz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Hemen konuya gireyim.
    Peugeot 208 2013 model aracım var. Dizel otomatik. 47 bin km'de.
    Artık yüksek bir araç istiyorum.
    Takas yaparak maddi gücüm de dusterlara yetiyor. Diğer markaların Suv ve Jeep tipi araçlarını çok eski modeller olarak alabilirim bunu da istemiyorum.
    Alacağım Duster büyük ihtimal 2014-2015 model olacak ve kilometresi de 60 - 80 bin km arası olacak. Sorularıma geçeyim. Elbette Duster'dan Mercedes konforu ya da performansı beklemiyorum. Not: 4x4 olanını almayı düşünüyorum.

1- Bu araca güvensiz diyenler sizce haklı mı?
    2- Yol tutuşu vs nasıl?
    3- Satarken zorlanır mıyım?
    4- Navigasyon, multimedya dokunmatik teyp vs eklemeler yapılabiliyor mu?
    5- Daha yeni model yüksek kilometre mi yoksa daha eski model düşük kilometre mi almalıyım?
    6- Alırsam pişman olabileceğim konular nelerdir? Sizin pişmanlıklarınız var mı?

Sorularıma yanıt verir ve deneyimlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Herkese kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam merhaba,

bende duster "black shadow dci edc" ile ilgili araştırma yapayım derken yazınızı gördüm, ilginç olan 100 kişi okumuş kimse bir cevap yazmamış,

Duster da forumda ölü modellerden biri galiba...

yanlış yerde bu araçla ilgili bilgi aradığım hissine kapıldım birden

(ben seat toledo kullanıyorum, çok harika ve jetta konforunda bir araç ayrı kulvarlarda...) Duster'ı kayınpederime kendi isteği nedeniyle bakıyoruz otomatik dizel ve yüksek araç kullanmak istediği için...

fiyat olarak SUV segmentinde çok uygun bir araç gibi geldi, sıfır dizel ve otomatik bir suv araç 86.000 TL nasıl olur dedim sanıyorum bayide test sürüşü yapsam koşarak çıkarım bayiden...

Aksini yazan da olmadığına göre fazla yormaya gerek yok.

Alternatif olarak size Daihatsu terios bakmanızı öneririm. benzinli ama lpg takıp kullanırsınız... otomatiği de çok iyidir.

• volkan_efe kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben de çok baktım ama hiç içime sinmedi. Geçtiğimiz haftalarda ikinci el Kia Sportage aldım. Çok da memnunum. İkinci el temiz bulabilirsiniz. Dolu dolu bir araç. Duster’a o paralar çok bence. Kayınpederinize 90 bin tl verdirip Duster’a bindirmeyin fikrini değiştirin sonra size patlamasın:))

• xinglyan X kullanıcısına yanıt
    Öylemi, bende bir inceleyeyim,

detay model ve özellik bilgisi verebilirseniz çok sevinirim.

Kendisine görüşlerimi ileticem tabiki ama para onun :)

kişisel kanım İstanbul'da aile aracı olarak alınmaması gereken bir araç.
  • volkan_efe kullanıcısına yanıt
    Benim aracım benzinli. Sınıfına göre az yakmasına rağmen LPG taktırdım çok daha iyi oldu. Şehir içi için de uygun bence. Performans arabası değil ama hantal da değil. Ve rakiplerine göre dopdolu. Bir bakın derim mutlaka

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.