Şimdi Ara

Duşta sıcak su gelene kadarki su israfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
146
Cevap
3
Favori
7.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 105
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 38 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • trakyAli-1986 (16 mesaj) coolman06 (7 mesaj) serdarski (4 mesaj) Kuyucaklı Joseph (3 mesaj) design.code (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (48 mesaj) Mobil (60 mesaj) Mini (6 mesaj) Uygulama (32 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Duşta sıcak su gelene kadarki su israfı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    10961 Mesaj
    Bu havada sıcak suyla yıkanılmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    aSKRaLL

Çözümün adı resirkilasyon hattı fakat ekstra masraf oluşturduğu için daire içi bireysel hatlarda uygulanmıyor fakat m2 bazında büyük olan villa vb konutlarda ve merkezi sitemlerde genel olarak kullanılıyor.

Bunun haricinde kombinizde eşanjör içerisinde suyu sucak tutabilme özelliği var ise bekleme süresini yarıya indirebilirsiniz.

|
    |

bizim evde enerji var. eski de bir enerji. yazları zaten direkt kaynar su akıyor baharları 4-5 snde kaynar akmaya başlıyor. kışın hiç kullanılmıyor   öğrenci evim kombiliydi. bi 10sn falan sürüyordu suyun ısınması. o suyla banyoyu banyodaki klozeti falan temizliyodum. su israfına çok dikkat ediyorum mesela lavaboda tas var küçük abdestten sonra elimi yıkarken lavabonun içinebt tası koyuyorum iyice elimi yıkıyorum 1 tas su doluyor onu da klozete döküyorum. mutfakta da çok artık su oluyor onları da yazları yetiştirdiğim bitkilere döküyorum. benim içim rahat su konusunda elimden geleni yapıyorum. umarım dünyadaki su krizini su savaşlarını falan görmem. zaten fakiriz bide su elektrik sıkıntısı çekmeyelim..

|
    |
    Sirkilasyon hattı yapmamaları inşaat mühendislerinin suçudur.

Ben mühendisim. Yaptığım üründe elektronik bir sorun olunca bu elektronik branşı ile ilgili beni ilgilendirmiyor demiyorum. Hiçbir onurlu mühendis böyle bir şey söyleyemez. Mühendisin görevlerinden birisi de diğer branşlardaki mühendisleri ilgili konu ile görevlendirip onlarla ortak çalışmaktır. Yani mühendis projenin tamamından sorumludur.

Yeni yetme şehir üniversitesi mühendisleri boş yapmasın.

|
    |
    15GB internet kazanmak için hemen linke tıklayarak Vodafone’lu ol; sim kartın adresine gelsin. 3 ay geçerli ek 15 gb internet kazan. Arkadaşlarını davet ederek internet kazanmaya devam et.https://www.vodafone.com.tr/vodafoneluol-kazan/?referer=9ed1aea7-d077-4440-bbfd-3ebf03c292a2
  • Yarbay
    7234 Mesaj
    Evde kombi yazlıkta elektrikli termosifon var. Evde suyun ısınması için 10 litre gidiyor diğerinde taş çatlasın 1 litre. Elektrikli termosifon bu konuda çok daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 4 Ağustos 2020; 8:46:30 >
    |
    |

siz dertsiz misiniz? başka düşünecek sorununuz yok sanırım.

|
    |
Reklamlar
SEO
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.