Şimdi Ara

Dursun Ozbek: 'TRANSFERI KAPATTIK' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer doğruysa şampiyonlar liginde bir başarı sağlayamayız. Yine 4. bitiririz.Her takım 4-5 çeker bunu istiyorlar sanırsam.Galatasarayın itibarını düşürecekseniz ne diye yönetici olduğunuz.Yapamıyoruz deyin verin istifayı zorlamayın.
  • Yeter Demirören Yeter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haber doğruysa saygı duyarım.

Bu takıma takviyeye gerek yok o yüzden kapattık derse ayrı paramız yok derse ayrı bakarım

Sonuçta seneye şampiyon olup uefaya bile gidememek çok koyar bana ayrıca da itibarımızı zedeler.

• Transfer yapariz yapmayiz bilmem de. Nevzat Dindar'in haberine inanmam.

Bu arada transfer yapilmayacaksa Amrabat yada Bruma kalmaliydi. Forvet, sag bek, sag kanat. 3 transfer gerekiyor. Hatta iyi bir forvet alinsin gerekirse Burak sag kanat oynasin oraya transfer yapilmasin ona bile raziyim.

• Bunlara iş veren patronun ben
  • PASSAT
  • Nevzat paralı askerdir. Twitterda en sonunda UF yapmıştım hatta yalanlarına dayanamayıp.
  • Beyler tekrar söylüyorum, yeni antrenör ekle yapında 1_2 transfer yapim size ben daha iyi yönetirim lan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben transfer yapılmamasına razıyım şu ana kadar carole bilal jem poldi alındı bilal ve carole çok iyi yedek olacaklar hatta ilk 11 bile oynayabilirler poldi zaten efsane performans gösterecek jem tıs çıktı onada bonservis vermedik yıllık 600 bin alacak o kadar olsun 4 transferden 1i başarısız, cl gruplarında 3. olup uefaya kalırız, ligde zaten tek rakibimiz fenerbahçe onunda ne performans göstereceği soru işareti sonuç olarak bir yedek kaleci alıp transferi kapatırlarsa bence sorun yok
  • Ulan Burda Pancu baskan oldu rapid bukresin bile yonetimi daha iyi su anda.
  • Bak keyfim yerine geldi simdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalan haberleri konu açmayın şuraya.

Tevez açıklama yapıyor Galatasaray benle ilgilendi diye...

Rafaelin menajeri geçen hafta Galatasarayla görüştük Ramazan bayramı diye ara verdik diye açıklama yapıyor....

Yani yönetim gizliden bir şeyler yapma peşinde ama sağolsun medya sizi güzel kandırıp düşman ediyor yönetime karşı..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yalan beyler bence bu kadar da gevşek olamaz bu adam o kadar medyaya taraftar sakin olsun transferler yapacağız dedi transferi kapattık demesi söz konusu olamaz aksine ettiyse sezon başlamadan bu taraftar ona zehir eder başkanlığı bunu bilsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Ulan Burda Pancu baskan oldu rapid bukresin bile yonetimi daha iyi su anda.

Ne ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

quote:

Ne ???

Arkadaş Romanya'da yaşıyordu sanırım, Pancu Rapid Bükreş'de başkan olmuş galiba onu diyor, şaşırtıcı öyleyse en son futbolcusuydu.
  • Ibra gs de deseler dogru haber oluckti demi

• transfer yap dursun başkan o kadar gs'li hangi takımı tutacak şimdi

• Transfer olmaması İM-KAN-SIZ. Dursun Başkan böyle bir şeyin altına giremeyeceğini çok iyi biliyordur. Fakat şöyle bir şey de var ki inanılmaz eksiğimiz yok. Yakındığımız şey transfersizlik değil,zihniyet.
  • "Toplantıdan moralsiz ayrılan Tanman’ın, Avusturya’daki ikinci kampa bile gitmeyebileceği dile getirildi"

Bunu yazmasalardı ufaktan bir inandırıcılık payı olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalmanr+

quote:

Orijinalden alıntı: mucha

quote:

Ne ???

Arkadaş Romanya'da yaşıyordu sanırım, Pancu Rapid Bükreş'de başkan olmuş galiba onu diyor, şaşırtıcı öyleyse en son futbolcusuydu.

evet dogrudur bugun eski isyerine gittim rapid manyagi arkadasi gordumde daha resmi olarak olmamis ama olmak uzereymis. Hatta futbolcu baskan olucakmis yani oynamaya devam edicekmis baya ilginc olur haberlerde fln goruruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.