Şimdi Ara

Dursun ozbek hepinizi kandirmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Herkes balik hafizali olmus transferler gelince kor olmus

2 ay once etmediginiz kufur yoktu adama bugun transferler kandirmis hepinizi

Bu da beni rahatsiz ediyor

Ne cabuk unuttunuz bu yuzsuzun yaptiklarini

Bu adamda biraz seref olsaydi yuz olsaydi zamaninda bırakırdı

Gitcegini ve kaybesecegini anladi

Buyuk kredilerle hamlesini yapti

Yalan soyluyor kendi ic butcemiz yetiyor diye

Sampiyon olan bjk sampiyonlar ligine giden bjk kombineleri bitiren bjk bile bu transferleri yapamıyor

Mantik biraz yahu biz lokal takimiz bjk fb ne geliri varsa bizim de o kadar gelirimiz var

Bizim sponspor gelirimiz 50 m onlarin 10 degil asagi yukari hersey ayni

Eger gecen sene harcadigi 20 mnyi cope atmasaydi bugun bu kadar takviye gerekmezddi bu kadar para da harcanmazdi

Transferler yapilmaliydi ona birsey demiyorum ama gecen seneki 20 milyon cope atildi o yuzden bu kadar harcama yapildi

Bu adam cebindeki paralari harcamiyor gs paralarini harciyor ve ciddi paralar harcaniyor transfer basarisi degil bunlar

Bu paralara gelecek oyuncular kaliteli olur zaten 10 bonservis 3.2 m verecegin oyuncu belhanda olmasa da x olur yine kaliteli olur

Cikip sunu diyemiyor

Biz cok hatalar yaptik gereksiz yere gs paralarini cer cop oyunculara verdik

Simdi yenilenmenin zamani ve buna butcemiz el vermese de mecburiyetten disardan para almamiz gerekliydi ve bununla da bu takimi olusturduk

Alenen yalan soyluyor

Hala gelmis geçmis en kotu gs baskani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 16 Ağustos 2017; 19:11:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Blok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapamıyorlar çünkü Ffp'den ceza yediler Gürkocum hepsinin mali durumu bizden daha kötü ama medya ortada Galatasaray batmış gibi lanse etmeler Beyaz Tv'den çıkmayan Nasif ve anlattıkları

Osmanlı'yı parçalar bu takım bu hafta , haftaya iç saha maçında Sivas'a karşı sahada 50.000'e oynayan takımı desteği görünce Nasifçiler akıllanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 16 Ağustos 2017; 18:49:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Yapamıyorlar çünkü Ffp'den ceza yediler Gürkocum hepsinin mali durumu bizden daha kötü ama medya ortada Galatasaray batmış gibi lanse etmeler Beyaz Tv'den çıkmayan Nasif ve anlattıkları

Osmanlı'yı parçalar bu takım bu hafta , haftaya iç saha maçında Sivas'a karşı sahada 50.000'e oynayan takımı desteği görünce Nasifçiler akıllanır.

Genel olarak mali durumlari bizden kotu olabilir ona birsey demiyorum

Dursun cikip kendi bütçemizii asmadik diyor

Fb bugun finansal fair play yuzunden yanlis hatirlamiyordan 25milyon avro ustu zarar aciklamamak icin bu kadar sikiyor yani sikmasina ragmen zarar aciklayacak

Ben bu transferler neden yapildi demiyorum yapilmasi lazimdi ama bu adam yalan soyluyor

Dursuna inaniyor musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 16 Ağustos 2017; 18:52:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

Orijinalden alıntı: gohardorgohome

Yapamıyorlar çünkü Ffp'den ceza yediler Gürkocum hepsinin mali durumu bizden daha kötü ama medya ortada Galatasaray batmış gibi lanse etmeler Beyaz Tv'den çıkmayan Nasif ve anlattıkları

Genel olarak mali durumlari bizden kotu olabilir ona birsey demiyorum

Dursun cikip kendi bütçemizii asmadik diyor

Fb bugun finansal fair play yuzunden yanlis hatirlamiyordan 25milyon avro ustu zarar aciklamamak icin bu kadar sikiyor yani sikmasina ragmen zarar aciklayacak

Ben bu transferler neden yapildi demiyorum yapilmasi lazimdi ama bu adam yalan soyluyor

Dursuna inaniyor musunuz

Kim neye inanır bilmiyorum ama Anti-Dursun'cu tayfa bile yönetime bugün sonsuz destek vereceğini gösterdi.Dursun Özbek 40 yıl uğraşsa bu desteği alamazdı Nasif'e attığı palavralardan dolayı bence teşekkür etmesi lazım.Bu kenetlenme başarıyı getirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strong mind strong body -- 16 Ağustos 2017; 18:52:40 >

• Kardeş bjk 5 sene üst üste şampiyon lsada toparlanamaz ki zaten bize bjk den? Adamların 2 milyar borcu var. Takımı yenileyemedilet hepsi 32 lik,33,34 lük adamlar.. Senede 2 milyon kar etti diye mutlu oluyorlardı. Geçen ay tekrar kredi çektiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erra13

Blok

Blokla blokla 2 gun once dursunu savunanlari blokluyordun

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Kardeş bjk 5 sene üst üste şampiyon lsada toparlanamaz ki zaten bize bjk den? Adamların 2 milyar borcu var. Takımı yenileyemedilet hepsi 32 lik,33,34 lük adamlar.. Senede 2 milyon kar etti diye mutlu oluyorlardı. Geçen ay tekrar kredi çektiler.

Bu adamin yalanci oldugunu anlatmak icin ornek verdim sadece

Cikip sunu diyemiyor

Biz cok hatalar yaptik gereksiz yere gs paralarini cer cop oyunculara verdik

Simdi yenilenmenin zamani ve buna butcemiz el vermese de mecburiyetten disardan para almamiz gerekliydi ve bununla da bu takimi olusturduk

Adam alenen yalan söylüyor

• "Eger gecen sene harcadigi 20 mnyi cope atmasaydi bugun bu kadar takviye gerekmezddi bu kadar para da harcanmazdi "

• quote:

Kardeş bjk 5 sene üst üste şampiyon lsada toparlanamaz ki zaten bize bjk den? Adamların 2 milyar borcu var. Takımı yenileyemedilet hepsi 32 lik,33,34 lük adamlar.. Senede 2 milyon kar etti diye mutlu oluyorlardı. Geçen ay tekrar kredi çektiler.

Kafanızdan uydurduğunuz yalanlara kendiniz inanıyorsunuz arkadaş gören de sanar galatasaray değil de real madrid bütçe çeviriyor Şuan dünya'nın en borçlu 8. kulübüsünüz.

''UEFA'nın açıkladığı en borçlu kulüpler listesinde G.Saray ise 222 milyon euro'luk borçla 8. sırada yer alıyor.''

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Kafanızdan uydurduğunuz yalanlara kendiniz inanıyorsunuz arkadaş gören de sanar galatasaray değil de real madrid bütçe çeviriyor Şuan dünya'nın en borçlu 8. kulübüsünüz.

''UEFA'nın açıkladığı en borçlu kulüpler listesinde G.Saray ise 222 milyon euro'luk borçla 8. sırada yer alıyor.''

Daha rivanın 2 katı kadar para edecek florya var yani o borçlar her halükarda sıfırlanacak sen rahat ol.

• hay nerden bjk yi karistirdim ben

Sadece ornek vermek icin yazdim

Konu yine 2 taraftar arasinda satasma konusuna doncek

• quote:

quote:

Ahahaha kardeşim senin dünyadan haberin yok:) ben kafamda kurmuyorum eve geçince link olarak açıklayacağım sana 2018 nisanında bjk nerde gs nerede olacak şeklinde... yalnız mendilin hazırdır umarım çünkü çoğu yer taksit yapmıyor.. Bu arkadaşa da kimse yüklenmesin bizzat pm den veya özelden anlatacağım birebir hatta yüze yüzede anlatırım çay içeriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

Daha rivanın 2 katı kadar para edecek florya var yani o borçlar her halükarda sıfırlanacak sen rahat ol.

Iste baskaniniz burada hata yapiyor gelir kapilari yaratmak yerine kulubun elinde bulundurgu serveti borclari kapatmak adina kullaniyor.

Hadi borclari kapattin transfer doneminde bonservislere maaslara cartlara curtlara 200 milyon tlye yakin para gomen kulup 5-10 sene sonrasi yine borca girecek bugunu kurtardim diye sevinen baskaniniz belki de kulubun gelecegini satiyor.

Haksiz oldugum nokta varsa soyleyin hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 16 Ağustos 2017; 19:41:9 >

• Anlatamazsin hocam bu insanlara. 2 transfere tav oldular hemen

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Machan

quote:

quote:

Iste baskaniniz burada hata yapiyor gelir kapilari yaratmak yerine kulubun elinde bulundurgu serveti borclari kapatmak adina kullaniyor.

Hadi borclari kapattin transfer doneminde bonservislere maaslara cartlara curtlara 200 milyon tlye yakin para gomen kulup 5-10 sene sonrasi yine borca girecek bugunu kurtardim diye sevinen baskaniniz belki de kulubun gelecegini satiyor.

Haksiz oldugum nokta varsa soyleyin hocam?

Yahu ne 200 milyon tl si ? Medya Galatasaray düşmanı. İnanma onlara. Gidenlerden 20 milyon elde ettik. Yeni transferlere de toplam 34 milyon gömdük yani 14 milyona yeni takım kurulmuş oldu.

• Dursun bu sene iyi isler yapti hakkini yemeyin. Ama hatalarini düzelti diyemeyiz. Bu sezon sonuna kadar iyi islere devam ederse ozaman önceki seneleri unuturum ben gs de devam yapmasinida isterim. Ayni sey tudor icinde gecerli. Adamlar saglam kadro kurdu. Takima hirsda gelmis.

• Bu sene ne olursa olsun şampiyonluk için Dursun Özbek ve Tudor'u bile desteklerim. Bütün gerçek Galatasaraylıları desteklemeye davet ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uwais -- 16 Ağustos 2017; 20:34:27 >
  • Bu kadar tantana yapmaya, abartmaya gerek yok. Ffpden diskalifiye olup gidememeyi, ostersunds gibi bir takima elenerek gidememeye, gidip gelenden gecenden 4 yemeye bin kere tercih ederim.

Borcu mu artti kulübün amatore dusecek degil ya alacagi bir sene ffp cezası. Galatasaray batmaz. Suana kadar cok yanlislar yaptı doğru ama doğru yapiyorken nedir bu kadar gommek. Muhalif de olacaksan doğruya doğru yanlışa yanlis diyeceksin. Bu sezon yapilan transferler buyuk olcude doğru

• quote:

Orijinalden alıntı: Sast

Bu kadar tantana yapmaya, abartmaya gerek yok. Ffpden diskalifiye olup gidememeyi, ostersunds gibi bir takima elenerek gidememeye, gidip gelenden gecenden 4 yemeye bin kere tercih ederim.

Borcu mu artti kulübün amatore dusecek degil ya alacagi bir sene ffp cezası. Galatasaray batmaz. Suana kadar cok yanlislar yaptı doğru ama doğru yapiyorken nedir bu kadar gommek. Muhalif de olacaksan doğruya doğru yanlışa yanlis diyeceksin. Bu sezon yapilan transferler buyuk olcude doğru

Konu transferlerin dogru olup olmamasi degil

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.