Şimdi Ara

Dursun Başkan'ın hakemle ilgili konusmaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Niye Fikret Orman gibi yumup gözünü ağzını açmıyor Dursun Başkan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsen Buga -- 30 Ekim 2017; 22:38:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlığı yanlış yazdım düzelt diyince forum çöküyor

• ts maçında doğrandık. yazık, konuşacak adam yok yönetimde. kimse sallamıyor karizmasız adamları.
  • YazıYorum kullanıcısına yanıt
    Bu Gslılar farklı alem gerçekten kazanmak olunca gözünüz dönüyor gerçekleri de göremiyorsunuz.Öncelikle Ts sizinle tek kale maç oynadı.Adamların 15 şutu varken sizin 3 şutunuz var.Adamların pozisyonları say say bitmiyor.Ezdiler işte sizi kabul edin.

Sonra hakemin verdiği kararları mı konuşucaz.

Denayerin Penaltısı bizim Fb maçında Atibaya çalınan penaltıyla aynı hakem vermedi

https://twitter.com/Besiktask0148/status/924718823890128896

Maicon'un sahada kalması bile Gs'ın nasıl kollandığının göstergesi

1.Hareket direkt kırmızı olması lazım olur mu hiç ona serbest Q7 yapsa olay olur sabah akşam konuşulur ama Gslı yapınca herkes susar.

https://twitter.com/kartal_2335/status/924925184536137728

2. Hareketi Olcay'ın yüzünden tutup itiyor ve açıya da Bakınca olcayın yüzündeki izlerin sebebi Maicon yani direkt kırmızıyla atılması lazımdı.

Şimdi siz Gs'ın yaptığı penaltıyı vermeyen 2 defa direkt kırmızı kartla atılması gereken Maicon'u atmayan hakem Gs'ı doğradı diyorsunuz öyle mi?

Artık nasıl alıştıysanız kollanmaya 40 cm ofsaytta olan oyuncunuz gol attı da vermedi diye mi bu öfkeniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Bu Gslılar farklı alem gerçekten kazanmak olunca gözünüz dönüyor gerçekleri de göremiyorsunuz.Öncelikle Ts sizinle tek kale maç oynadı.Adamların 15 şutu varken sizin 3 şutunuz var.Adamların pozisyonları say say bitmiyor.Ezdiler işte sizi kabul edin.

Sonra hakemin verdiği kararları mı konuşucaz.

Denayerin Penaltısı bizim Fb maçında Atibaya çalınan penaltıyla aynı hakem vermedi

https://twitter.com/Besiktask0148/status/924718823890128896

Maicon'un sahada kalması bile Gs'ın nasıl kollandığının göstergesi

1.Hareket direkt kırmızı olması lazım olur mu hiç ona serbest Q7 yapsa olay olur sabah akşam konuşulur ama Gslı yapınca herkes susar.

https://twitter.com/kartal_2335/status/924925184536137728

2. Hareketi Olcay'ın yüzünden tutup itiyor ve açıya da Bakınca olcayın yüzündeki izlerin sebebi Maicon yani direkt kırmızıyla atılması lazımdı.

Şimdi siz Gs'ın yaptığı penaltıyı vermeyen 2 defa direkt kırmızı kartla atılması gereken Maicon'u atmayan hakem Gs'ı doğradı diyorsunuz öyle mi?

Artık nasıl alıştıysanız kollanmaya 40 cm ofsaytta olan oyuncunuz gol attı da vermedi diye mi bu öfkeniz?

ağır tahrik eden şerefli futbolcuda bir şey yok. maicon, muslera, feghouli hepsine kırmızı göstermek lazım.

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    Olcay atılmasın dedim mi?O da direkt kırmızı ile atılması gereken hareketler yapmıştır.Size yine tahrik yapanlar atılıyor.Biz kupa maçında Van Persie'nin yaptıklarını anlatsan destan olur ama o zaman dalga geçiyordunuz.Tahrikse kupa maçında Van Persie Tosic'i tahrik etmişti kart verilmeseydi.Yok öyle bir bahane. Tahrikmiş o zaman Q7yi de tahrik ediyorlar iddia ediyorum Q7 herkesi pazara yolladığı için en çok faul yapılan futbolcudur ama bu ona nasıl çifte dalma hakkını vermiyorsa Maicon'a da Olcay'a vurma hakkı vermiyor.Verdiğin bu cevap bile ne kadar objektif olabildiğini gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: largo21

Olcay atılmasın dedim mi?O da direkt kırmızı ile atılması gereken hareketler yapmıştır.Size yine tahrik yapanlar atılıyor.Biz kupa maçında Van Persie'nin yaptıklarını anlatsan destan olur ama o zaman dalga geçiyordunuz.Tahrikse kupa maçında Van Persie Tosic'i tahrik etmişti kart verilmeseydi.Yok öyle bir bahane. Tahrikmiş o zaman Q7yi de tahrik ediyorlar iddia ediyorum Q7 herkesi pazara yolladığı için en çok faul yapılan futbolcudur ama bu ona nasıl çifte dalma hakkını vermiyorsa Maicon'a da Olcay'a vurma hakkı vermiyor.Verdiğin bu cevap bile ne kadar objektif olabildiğini gösteriyor.

ya birader boş yapıyorsun. melo bir faul yaptı diye tüm tribün sahaya indiniz. o zaman "ama melo tahrik etti" diye ağlıyordunuz. tamam kardeşim en az kollanan takım bjk, en çok kollanan takım gs. burada gelmiş bana objektivité dersi veriyor paşam ya.

• felsefesever kullanıcısına yanıt
    O zaman bile bunu yapanların salak olduğunu düşünüyordum yine aynı görüşteyim hiçbir zaman senin gibi holiganca yaklaşmadım gerekirse Beşiktaşlıların yaptıklarını yerden yere vurdum.

https://forum.donanimhaber.com/siz-neden-besiktasli-oldunuz-ki--129552670#129552670

https://forum.donanimhaber.com/besiktasli-durusuna-yakismiyor--122510457#122510457

Ben gayet de eleşitirim.Lehimize hata yapılırsa da söylerim hakkımız yenirse de savunurum.Ama sizin gibi hem yaptığımız penaltıyı vermeyen hem de elli defa atılması gereken futbolcumuzun atılmadığı maçtan sonra hakem bizi doğradı demeye utanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0985F6AB6 -- 31 Ekim 2017; 1:17:55 >

• Kardeş bu kapak mapak değil ya bildiğin madara etmişsin. Bakalım cevap yazabilecekler mi?

• annoca kullanıcısına yanıt
    Bu düşüncede olan insanların utanıp susacağını sanmıyorum.Zaten utanabilseler bunları söylemezlerdi o yüzden utanmadan cevap yazacaklardır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0985F6AB6 -- 31 Ekim 2017; 3:45:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.