DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
DURMAPLAY Müşteri Kazıklama
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
2.695
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Diğer oyunlar >> DURMAPLAY Müşteri Kazıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      744 Mesaj
      12 Mayıs 2015 05:15:49

Boşuna bekleme cevap vermeyecektir. Bu tayfada yeni türedi , haksız duruma düştüklerinde mahkemeye verirler , süründürürler , firmayı kapattıracakmış gibi yorumlar yaparlar. Merak edersin , izlersin , cevap beklersin ama bir bakmışın tükürdüğünü yalamış ortadan kaybolmuştur. Buradaki arkadaş kazıklanmış , hakkını alamamış sonra gidip Bimex ten kutulu almış oyunu. Mesaj geçmişlerini okuyunca bazılarının çok zevkli bile olabiliyor. Hatta bazıları bayağı güldürüyor beni.
      1http://forum.donanimhaber.com/m_88464102/mpage_448/f_//tm.htm#101933963
      2http://forum.donanimhaber.com/m_88464102/mpage_594/f_//tm.htm#104966374
      @UrieI
      |
      |
      Bahsedilenler: UrieI

INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 16Gb(2*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
    • Çavuş
      45 Mesaj
      12 Mayıs 2015 16:55:36

İlk defa bi konuyu merak ettim sonucu ne olacak diye o da çürük çıktı. Eyvallah dostum
      |
      |
      carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      23 Mesaj
      29 Mart 2017 00:36:03
      Biraz hort olucak ama değinmeden geçemedim.Firma eskisi gibi arkadaşlar , kesinlikle tavsiye etmiyorum.VİP random steam key aldık.Ürün bilgilendirilmesinde kalitesiz oyun çıkmayacağı yazıyor fakat bize gelen oyun deponia adlı boş beleş bir oyun.Oyunun kendisi 5-6 oyunla birlikte bundle yapılıp 1 dolara satılan 5 yıl önce piyasaya sürülmüş kaliteli segmentinde olmayan bir oyun.Bunu canlı destekle görüştük siteye mail attık ama deponia nın çok kaliteli oyun olduğunu savundular.Bizi kazıkladılar üç kuruş için müşteri kaybetmeye değmez ama kalite vizyonları ortadayken çok da bişey beklemedik.Umarım bir gün birisi uğraşır da şikayet eder.
      |
      |

• Yüzbaşı
      457 Mesaj
      30 Mart 2017 05:48:22
      Oyunfor siteside aynısını yaptı arkadaşlar bu salak sitelerden alışveriş yapmayalım.
      |
      |

• Yarbay
      2209 Mesaj
      30 Mart 2017 09:08:57
      Genel olarak TCK 155/2 ayrıca "Müşterimizin anlama yetileri sınırlı" cümlesi içinde TCK 125/2.

125/2 için 6 ay süreniz var bu süre geçerse kovuşturmaya yer olmadığına dair karar verilir. 155/2 için ise 1 sene süreniz var. Bu süre içinde şikayetçi olmalısınız. Eğer 155/2 geçirdiyseniz. TCK 157/1 üzerinden de şikayetçi olabilirsiniz. Yada TCK 158/1.f

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limon2015 -- 30 Mart 2017; 9:11:54 >
      |
      |

PUBG : @Kanakan - Steam ID : vkzengin (add for squad) - Donanım : i5 6600k - Gtx 1050 - 16Gb Ram - SSD Disk]
    • Teğmen
      171 Mesaj
      03 Nisan 2017 22:53:48
      G2A Tavsiyemdir.

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 20 saat 15 dakika kadarı kaldı.
      15 Mayıs 2017 13:45:52

G2a kinguin gibi yerlerden de fake key çıkıyor. Özellikle son 5 liraya satılan batman ve daead risinglere baktım %99 olumlu bile olsa fake key çıkmış. Yani steam harici kimseye güvenmeyeceksin.
      |
      |
      erenstan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2209 Mesaj
      15 Mayıs 2017 14:11:59
      quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

G2a kinguin gibi yerlerden de fake key çıkıyor. Özellikle son 5 liraya satılan batman ve daead risinglere baktım %99 olumlu bile olsa fake key çıkmış. Yani steam harici kimseye güvenmeyeceksin.

o değil de sen playerunknow battleground denedin mi :) ben oyunumu sonunda buldum. 4 gün önce aldım. oynama sürem 42 saat. ortalama günde 10 saat oynamışım. h1z1 çakması diyenlere aldırma oyun h1z1 e 1000 basar. bu oyundan aldığım tadı en son 15 sene önce CS 1.1 de almıştım.

PUBG : @Kanakan - Steam ID : vkzengin (add for squad) - Donanım : i5 6600k - Gtx 1050 - 16Gb Ram - SSD Disk]
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 20 saat 15 dakika kadarı kaldı.
      15 Mayıs 2017 20:26:32

Güzel oyun bende yakın zamanda alacam, h1z1 çakması diyen var mı ki? h1z1 den kat kat iyi bir oyun çünkü :)
      |
      |
      Nisan2005 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2209 Mesaj
      15 Mayıs 2017 22:11:20
      quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

Güzel oyun bende yakın zamanda alacam, h1z1 çakması diyen var mı ki? h1z1 den kat kat iyi bir oyun çünkü :)

aynen gel gel senide ekibe alalım. 4 kişilik squad yapıyoruz. çok eğlenceli vakitler geçiyor
      |
      |

• Er
      12 Mesaj
      16 Mayıs 2017 08:39:24
      adı üstünde DURMAplay hadi sende kazıklan

geçmiş olsun.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Mayıs 2017 23:00:46
      hocam fm17 çıktığında sipariş ettim güya erken erişimdi ve 2 gün içinde teslim edeceklerdi 2 haftaya yakın beklettiler erken erişimin yani oyunun tam sürümü başlamasına 30 dk kala keyi verdiler 1 kere alışveriş yaptım daha da yapmam allah düşmanımın başına vermesin sıkıntılı firma
      |
      |

• 23 Mayıs 2017 21:38:10
      Geçen gün doksan liraya sc2 battlechest aldığım firma, başta şüphelerim vardı ama sorunsuz bir şekilde aldım oyunu.Şüphemin sebebine gelicek olursak, sistemin aldığınız ürüne oy vermeden keyinizi göstermemesi.Bu sebebpten dolayı 1 yıldız verdim. Alışveriş yapıcak varsa aynı yöntemi tavsiye ederim,belki sistemlerini değiştirmeyi düşünürler. Ve çok güzel indirimleri oluyor gerçekten.Keyiniz kullanılmış çıkarsa da yapımcı firmadan keyin kullanıldığı zaman hakknıda detay isteyip üstüne gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForgottenTears -- 23 Mayıs 2017; 21:38:58 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      634 Mesaj
      02 Haziran 2017 01:24:44
      3 kuruş için neden uğraşayım ki... aklı olan bulaşmaz bu siteye hiç. piyasa fiyatlarından 10-20 lira düşük fiyat etiketiyle milleti avlıyorlar
      |
      |

• Çavuş
      62 Mesaj
      06 Temmuz 2017 13:53:58
      Yıllardır alışveriş yapiyorum arada sırada yazım hatası gibi problemler oluyor düzeltiyorlar. Konu dikkatimi çekti bizzat bende bağlanıp supporttan bu durumu sordum. Adamlar sana bir önceki kişinin kodunu o kısma bakan ekip yanlış göndermiş . Sonra yenisini vermişler zaten. Fakat siz bu yapilan hatayı kapatmak yerine supporta bakan elemana hakaret etmişsin oda sana karşılıklı yazmış.
      Trt 1 in reklamı varya Yalanların sonu gelmez doğrusu ne demedikçe diyerek gerçeği araştırın:)

Intel(R) Core(TM) i7-3930K CPU @ 3.20 GHz 3.20 GHz 32 gb
    • Yarbay
      2631 Mesaj
      11 Temmuz 2017 11:40:09

2 sene önce ki olayı aydınlattın helal sana Durmaplay la bağlantın yok zaten sadece müşterisin keşke tarihi kontrol Edip öyle kendinizi aklamaya kalksaydın hatayla bir kere alış veriş yaptım saatlerce uğraştırdılar konuyu açan arkadaşın haklı olduğuna eminim keyi verene kadar adamın bütün sinirlerini oynatmışlardır yerinden

Sitelerden alışveriş yapanlar tercih etmesin önermem bynogame ve oyunfor kullanın çok daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      mina26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Spoiler sevmediği için, geleceği görme yeteneğinden vazgeçen adam...

• 12 Temmuz 2017 11:39:52
      Musteri hizmetleri cok iyi.Bana her konuda yardimci oluyor hatta kafa yapisida hosuma gitti gecen hafta o chatte 1.5 saat muhabbet etmistik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.