Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Durmaplay ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Durmaplay ile ilgili
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1992 Mesaj
    Arkadaşlar şu son kampanyalarından yararlanmak için tıklamaya başladım.Sitede toplam 2007 küsür oyun olduğu yazıyor fakat ben siteden oyunlar sekmesine tıkladığımda 207 tane oyun gösteriyor.Aynı sorunla karşılaşan var mı ?

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    PC,Xbox,PS3,PS4 katagorileride var. Ancak fail oluyor arkadaşın dediği gibi. 20 Saniyede bir +1 vermek gerekiyormuş. Spamlayarak +1 verirsen sadece kendinde gözükür. Google+ hesabından çıkıpta bak. Oradaki sayı en doğru sayı olacaktır
    |
    |
    Şu an baktım 90 tane +1 koymuşum hepside görünüyor.+1Yaptıktan sonra paylaş a tıkladım her seferinde sorun yok şu an ziyaretçi olarak girdiğimde de profilime girdiğimde de görünen arasında fark yok.
    Matematik İçin Doğmuşum

İyi şanslar öyleyse bizim durumlar vahim bari sen dogru git =)
    |
    |
    Subsie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Vahim değil sabrı olan yapar, aralarda 20 saniye beklemek gerekiyormuş. Açıkcası o kadar uğraşmam ben uğraşmak isteyen buyursun. Spamlayarak can sıkıcı bir hal alıyordu birde her 1 i için 20 saniye beklemek tamamiyle bana göre ölüm. RP için bununla uğraşmam
    |
    |
    Matematik İçin Doğmuşum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Paff|Aroma
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Matematik İçin Doğmuşum

Biz malesef acele ettik çabucak bitsin dedik gerçekten ölüm günlük max 90 geliyor acele ile buda alınmıyor demek =) Ama 4-5 saat aralarla 10 dakika ayırdıgımızda gayet kolay olabilir.
    |
    |
    IcyTea Lemon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Üyelik için T.C no ve telefon istiyor site.Güvenilir midir arkadaşlar,bilgileri vermemizde sakınca var mı?
    |
    |
    Yani bende herhangi bir şekilde bir sorun olmadı şu an 300 e ulaştım,ana sayfamdan profil görüntülemesini herkes olarak ayarladım orada da aynı.Siz google plus ayarlarınıza bi bakın isterseniz.
    |
    |
    O değil de oyunları +1'leyin diyor ben bir sürü mp3 player vs. yaptım onlar sayılıyor mu ki ? Sayılmıyorsa 2k tane oyun olduğunu sanmıyorum çünkü sitede, ürünlerin toplamı o kadar anca ediyor gibi geldi bana.

Orijinalden alıntı: 0RK

O değil de oyunları +1'leyin diyor ben bir sürü mp3 player vs. yaptım onlar sayılıyor mu ki ? Sayılmıyorsa 2k tane oyun olduğunu sanmıyorum çünkü sitede, ürünlerin toplamı o kadar anca ediyor gibi geldi bana.

kategori olarak yazmışlar aynı şeyi bende yaptım kabul etmeyeceklerini sanmıyorum.
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.