Şimdi Ara

DurmakYok_3dmark2001 Yeni Rekor 21829 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesekkurler...Bence artık bizim de uluslar arası forumlarda kapısma zamanımız geldi.ancak hava ve su sogutma ile ancak bu kadar oluyor.phasechanger(vapochill veya chip-con)ihtiyacımız var.O zaman çağ atlarız.Direkt gpu veya cpu sogutma icin bir ceket yapıp onu bir kompresore baglasak birde yogunlamayı cozsek,onu da yapsak, bunu da yapsak....tataaa.iste TurkMalı phasechanger...Tutmayın Turkleri...

Cok mu abarttım?[:I]
  • artık hava sıcaklığı da düşüyor yakında neyapıp edip 23k yapacak olan arkadaşları zevkle izleyeceğiz ilerki aylar daha hareketli olacağa benziyor.
  • bende geliyom az kaldı :) 200fsb 2000mhz amd ile ve tek channel ddr 400 ile 3dmark 2003 natureden 42 aldım sürücü 44.03 idi hız ise 490/1000 idi :)

COOMİNG SOON :)
  • bu cooming soon da be çıkardım herhez kullandı bırakın başka bişi bulun ayıp ayaa :))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by drahte 1905</i>
    <br />bu cooming soon da be çıkardım herhez kullandı bırakın başka bişi bulun ayıp ayaa :))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

bak sen demek ingilizceyi sen değerli dünya insanlarının hizmetine sundun :)) bende düşünüyodum yaw bu ingilizceyi kim kazandırdı dünyaya diye :P
  • tabi :)) ben sundum babamın buyuk dedisi ingilizmiş ehehe :)))

abi bilmiyorum insan sahipleniyo olup olmayan şeyi
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'> 3dmark 2003 natureden 42 aldım sürücü 44.03 idi hız ise 490/1000 idi :)<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    puan ne? 6000 mi?
    fx in ramlerini 1000 yapanı hiç görmemiştim :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by nerser</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'> 3dmark 2003 natureden 42 aldım sürücü 44.03 idi hız ise 490/1000 idi :)<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    puan ne? 6000 mi?
    fx in ramlerini 1000 yapanı hiç görmemiştim :)

daha ortada puan yok ama default puanım 44.03 ile ve temiz olmayan bir windos ile 200x10 axp ve 2 3 3 7 ram timingleri ile 5211 puan aldım. ayrıca ramler 1000 üzerinede çıkar ama hiç denemedim şahsen denemekte istemiyorum öle çok büyük bi getirisi olmuyo ramlerin :))

• Futuremark web sitesinde gordugum kadarıyla en iyi 3dmark03 scoreları 5900'larla 3dmark01 scoreları ise 9800'lerle alınmıs.

tabi akla hemen 3dmark03 daha cok ekran kartı performansı olcuyor.3dmark01'e gore daha az sistem config'lerine baglı ozaman 5900 en iyisidir fikri geliyor.

Ne dersiniz?
  • Hayır derim!
    Birde seni skorundan dolayı tebrik ederim!
  • TEBRİKLER!!!
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>tabi akla hemen 3dmark03 daha cok ekran kartı performansı olcuyor.3dmark01'e gore daha az sistem config'lerine baglı ozaman 5900 en iyisidir fikri geliyor.<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    [clps] olgunluk bu ::)
  • Şöylede söylenebilir.2k3te fx 2k1de r9800pro.
    Tabiki eniyisini belirlemek biraz zor.
  • 2001 dede fx
  • tebrikler kardeş
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Jincx</i>
    <br />2001 dede fx
    nasıl
  • kesker fx 5900 le 2k1 skorunu geçebilirse haklısındır jincx kardeş ama körü körüne sölüyon bence
  • Fx le 20k yapan varmı forumda!Kesker 9800pro ile yapmmamışmıydı.Gerçi 5900le 20k yaptım demişti bana ama.
    JINCX in herzamanki hali!
  • kimde fx warki yapsin?
    24.5k yapilmishsa 20k da yapilir fx5900 ile
  • kesker 20k yı geçer ama 9800 prosunun skorunu ne yapsa etse geçemez geçse hall of fame dekiler geçerdi jincx malesef
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.