Şimdi Ara

DurmakYok_3dmark2001 Yeni Rekor 21829

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    keskerden cevap gelir herhalde :)
  • ehuehu işler kızıştı 5900 aldık ama arkadaşların savaşı çok büyük ondan korktuğumdan bench alamıyom :) azcuk denedim 500/1000 yaptı kart :P

bu arada tebrikler özllikle 9800pro çok iyi o/c olmuş keskerdeki gibi 300fsb yapabilen bi cpu ile çok daha iyi skorlar yapabilirsin :)
  • abi gelyorum amd 2500 vede 9800 ile az kaldı rap rap rap rap

ama tebrikler :)
  • hadi bakalım 22k geliyor :) az kaldı sistemi biraz daha gıdıkla :)
    tebrikler durmak yok!
  • hayırlı olsun güzelde, aman leşler mezarlığına yeni üyeler göndermeyin arkadaşlar :(
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />hayırlı olsun güzelde, aman leşler mezarlığına yeni üyeler göndermeyin arkadaşlar :(
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    ahuha ölecem ya tek tek gidecek donanimhaberde gpular :)
  • korkutkaya kartını kem gözlerden sakın aman gider falan bak 22k ya yaklaştın benim nazarım değmez ama neme lazım [arindr]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by supergokhan</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />hayırlı olsun güzelde, aman leşler mezarlığına yeni üyeler göndermeyin arkadaşlar :(
    ahuha ölecem ya tek tek gidecek donanimhaberde gpular :)

tek tek gitti cpular tek tek gitti gpular tek tek ...

• o islemci 238 fsb de ya ve 22k
    sdfasafads
  • işin aslına baktığımızda genelde aşırı oc yapılan parçalar bir süre sonra çoğunlukla iflas ediyorlar.Yani pek hayır etmiyor aşırı oc dan sonra.Benim tespitim ise genelde şöyle oldu,aşırı oclu kullanıp upgrade amacıyla sağlam çalışır vaziyette çıkardığım parçaların satarken deneme amaçlı çalıştırdığımda çalışmadığını gördüm.ilginçtirki oc dan sonra verilen uzun aralarda hayata veda ediyor bu meretler ne hikmetse,boşda durup çalışmamak yaramıyor :(
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'>boşda durup çalışmamak yaramıyor :(<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    bence oc ile mutasyona uğrayan işlemci ve kartlar yedeğe alındıklarında psikolojikman çöküyorlar içten içe transistörlerini yemeye başlıyorlar tabi bizde kart bozuldu zannediyoruz onlarda çiçekler gibi bakım ister yani oc ister yüklenmek ister ateş ister sıcaklık iste :))
  • gerçekten ama var bişey arbiter..
  • neyse bizim yaktığımiz cpu ve kartlar diğer oc yapan arkadaşlara ibret olur inşallah ve daha temkinli giderler oc şakaya gelir bir olay değil sonra kafayı duvarlara vurursunuz [wand][vkng]
  • Korkut kardeş tebrik ederim seni.Yalnız bir uyarım olacak gpu hızın aşırı yüksek,kartına zarar verme ihtimali var.Soğutmayı sağlam tut derim,aksi taktirde senin gibi değerli bir rakibi kaybetmekten korkuyorum[frndsp]
  • Yani afedersiniz ama. OHAAA Sizin yüzünüzden içimde hep bir eziklik hissediyorum. [bwlng]

Şaka biyana süper bir iş çıkartmışsın. Tebrikler[frndsp]
  • Tesekkurler arkadaslar.
    Hep diyorum ya bu bir illet.Once oyun manyaklıgım vardı.Simdi daha beter OC delisi oldum.Tamam yeter artık diyorum sonra aklıma bisii geliyor, lan acaba bir iki puan daha cikar mı, diye saatlerce ugrasıyorum.

Ozellikle sıkca OC edilen parcalar emekli olunca psikolojik olarak cokuyor kısmına bayıldım:-)

Kesker, 9800pro uzerinde saglam bir hava sogutma var.Ve de voltmod yapmadım.Ama yinede haklısın,OC risktir...

Bugun ben kırarım yarın baskası.Dedigim gibi durmak yok[^]
  • onlarda çiçekler gibi bakım ister yani oc ister yüklenmek ister ateş ister sıcaklık iste :))

Bu kisma daaldim yarildim koptum parcalandim haahahaha
    tebrikler korkut kaya
    tebrikler arbiter yani bukadar olaydan sonr ahala espri falan yapiyosunya yaktigin islemciler degil ocye bagliligin ders olsun millete[:P]
  • Bu arada jincxi kaybettik bunalima girdi galiba :))))))) 238 fsbyi gorunce oldu arkadas allah rahmet eylesin islemcilerine gpularina sabir versin...
  • abi ne diyeyim millet gider marsa biz hala yerimizde sayıyoz ben şahsen daha 12k göremedim[bwlng]
    ama yeni ekran kartımla hedefim 13k[bgstr] napalım bizde böle takılıoz orta sınıf kullanıcı sabrediorum elbet bir gün bende 22k seviyelerinde olcam[clvr] (tabi o zamana kadar millet 40k yı devirmiş olur)[evlol]

neyse tebrikler[bye]
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.