Şimdi Ara

Durmadan arıyorlardı ve ŞOK bilgi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben en son koçnetti galiba anlattı anlattı hanfendi dedim benim param çok neden ucuz tarifelerle uğraştırıyorsunuz beni paramı istediğim gibi harcarım dedim oda ama beyfendi 29tl ye 6ay zart zurt bişi dedi dayanamadım bir daha ararsanız ananıza bacınıza küfür edicem :D kız geri vites yaptı biz ilk kez arıyoruz dedi. Dedim ne ilk kezi en az 5 kere arandım.nyse kolay gelsin dedim kapadım 2 hafta sonra yine birisi aradı şu an sevişiyorum dedim kapadım direk inşallah aramazlar.
  • TTnet'e yazdığım mail sonucu dün akşam bir bayan aradı. Bana diyor ki "bundan sonra bilgileriniz paylaşılmayacak" dedim "paylaşılmadık biri kaldı mı ki? bana yasal iznim olmadan neden ve nasıl paylaştığınızı açıklayın yoksa dava açıyorum, bir daha da sen arama avukatınız arasın". "peki" dedi. Bakalım bundan sonra ne olacak. Ayrıca sözleşmemde bilgilerimin paylaşılmasını istemiyorum seçmiş ve imzalamışım. Buna rağmen oluyor bunlar.
  • ttnet bende bu adamlar numaralarımı nereden buluyor diye düşünüyordum sabit telefonu iptal ettirdim
  • daha önce bu konu gündeme gemişti ordada belitmiştim bir bölüm var bunlarla ilgili SATIŞ gerçekleştiren arkadaş kimse bundan bahsetmiyor orda bilgilerimin PAYLAŞILMASI İSTİYORUM/İSTEMİYORUM vs gibi 3-4 adet şık var eğer bunlara işaret almazsa bilgiler otomatik kendi aralarında paylaşıma açılır...

Aranma nedeninize gelince TAAHHÜT vermediğiniz için firmalar size fırsatlar sunarak kendilerine çekmeye çalışıyorlardır buda size telefon eden kişi sayesinde gerçekleşir oda kendi PRİM sisteminde olduğu için bu aramayı yapar sizi ikna ederse PRİM alır. Ki napsın herkes para kazanmanın derdinde olunca durum böyle olabiliyor....
  • kolayı var yalın adsl'e geç bir dahada arayamazlar
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.