Şimdi Ara

Durduk yere çıkan 150TL modem ücreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nedir şimdi bu ve ne yapmam gerekiyor ?

Durduk yere çıkan 150TL modem ücreti

Son gelişme: Müşteri hizmetleri yapabilecekleri bir şey olmadığını söyledi, ancak ilgili hanımefendi gidebileceğim bayilerin adresini verip buralarda modeminizi arattırın dedi(bunu çalışan olarak değil empati kurarak söyledi) Dediği gibi yaptım ilk şube başka bir yerin benim bölgeme baktığını söyledi oraya gittim elimde eski modemimin kutusu vardı sorgulattım depoda gözüküyor düzeltme yaptıracağım dedi ve gönderdi. bakalım şimdilik beklemedeyim son ödeme tarihi 13ü o zaman a kadar düzelteceklerini beyan ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keisaku -- 7 Ocak 2017; 15:43:18 >

• Aboneliğinizi iptal mi ettirdiniz? Superonline ne fiberde, ne de adsl'de hediye modem vermiyor. İptalde modemi iade etmeniz gerekiyor. İade edilmezse 150 lira fatura kesiyor ki bu durum imzaladığınız ama okumadığınız taahhütnamede yazıyor
  • Modem almadığınız halde çıkmaması gerekiyor öyle bir ücret Superonline'yi bir arayın bence
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Hayır aboneliğim devam ediyor. 2 Yıllık taahhüdüm bittikten sonra bir başka tarifeye geçerek devam ettim. Modemim upload sorunundan dolayı bağlantı yapılan ilk hafta başka bir modelle değiştirildi. bir de geçen 2 ay içinde tam hatırlayamıyorum tarihini arıza dolayısıyla ücretsiz değişim yaptıklarını söyleyerek modemi yine değiştirdiler. durum bu
  • O zaman modem değişikliği yapıldığına dair elinizde servis fişi olması lazım. Anlaşılan bu herifler eski modemi teslim ettiğinizi işlemeyerek fatura etmişler.https://sikayet.btk.gov.tr üzerinden şikayet edin.
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    şuan müşteri hizmetleri ile görüşüyorum bakalım çözmezlerse başvuru yapayım.
  • superonlne a gecicem ben de ama onlardan modem almayip kendimiz modem alsak para istiyolar mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonerhac kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum sormak lazım bi de başka modem kullandırtmıyorlar diye duymuştum ama.ne kadar doğru bilmiyorum
  • Geçmiş olsun üzüldüm.
  • Sorunu cozerler.ama fatura kesim tarihinden ince cozerlermi orasi mechul

Baska modem kullandirilmiyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.