Şimdi Ara

DURDUK YERE ARABA SESİ ÇIKARIYORUM (GELİŞME) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
10
Favori
9.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim ilkokulda bir arkadaşım vardı hala unutmadım adı doğukan dı aynı böyle derste falan yapardı
  • egzoz patlatmayı nasıl yapıyosun hocam
  • Ses kaydı aaaaaat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hafif islikli turbo sesi cikarmaya bayiliyorum ben de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka senin el frenini kim çekiyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine geldi aklıma bi ses kaydı at artık yav

• rüyamda sınıfta araba sesi çıkarıyordumherkes bana bakıyodu ama ben nomal bir şeymiş gibi vınn vın vın ahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bollizard

Kanka senin el frenini kim çekiyor

Hocam bundan kolay soru mu olur, şeyi en güzel örnek el frenine yeri de uygun.

• Bir de vites attırırken çiyuvv diye ses çıkarıyor bazı arabalar onu da yapabiliyor musun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Bir de vites attırırken çiyuvv diye ses çıkarıyor bazı arabalar onu da yapabiliyor musun?

Turbo surge dediğinz sesmi hocam biraz yapabiliyorum ama alışkanlıktan kurtuldum,bu araada konuyu nerden buldunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

quote:

Bir de vites attırırken çiyuvv diye ses çıkarıyor bazı arabalar onu da yapabiliyor musun?

Turbo surge dediğinz sesmi hocam biraz yapabiliyorum ama alışkanlıktan kurtuldum,bu araada konuyu nerden buldunuz

Konuyu açalı 5 yıl olmuş. Şimdi konuya bakıp gülüyorsundur zamanında neler yasamisim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: zibidi gonzales

quote:

Efsane konular diye bir konuda gördüm

• Düzeldi mi hocam.

• Elektrikli araçlar yaygın olsa böyle rahatsızlıklar görülmezdi, şu içten yanmalı araçlar dünyaya ne kadar zarar vermiş be.
  • Allah çarpsın uplamayın lan valla gene yapmaya başladım

• Ben de evde bazen yapıyorum koridorda yankılı oluyor keyifli oluyor vıııınn, vutututuutuututu
  • Bir ses kaydı alsak fena olmaz hocam
  • Hortlatmak gibi olmasın ama kendinizi geliştirirseniz boş baka 5b sesini çıkartabilirsiniz diyafram nefesi geliştirin

Başarılarınızın devamını dilerim en kısa zamanda Monsieur Track sesi de çıkarmanı niyaz ederim

• Ulan barış güldüm yalan yok valla, başlığa ayrı güldüm psikolog yorumuna ayrı..

Seneler önce bende öyleydim hatta farkında bile olmadan sokakta bile yapiyodum, sonra adamın birine rezil olunca sadece evde yapmaya başladım, yaş şuan oldu 32 tabi ki artık yapmıyorum aklıma bile gelmiyo ama ergenlik zamanlarımda bende yapardım.. Bunun sebebi otomobil sevdası, araba özlemi. Zengin değiliz ki hemen o yaşlarda altımıza çekelim arabayi, bizde evde ara gazı verip salonda drift atıp beyin yakıyoduk..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.