Şimdi Ara

DURDU NE YAZIK KI KLAVYE HATASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
13.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lg2 kullanıyorum, klavyeyi kullanmak istedigimde klavye kullanılmıyor ,ekranda "durdu ne yazık ki lg klavye" yazıyor. Yardımcı olabilecek olan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• farklı bir klavye denediniz mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Ne gibi ??

• takanze kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum, google klavyesi olabilir swiftkey herhangi baska bir klavye ile sorun oluyor mu bir deneyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir klavye deneyin, açıp kapatın telefonu. Hiçbiri olmadı fabrika ayarları yapın.
  • Lg g4 klavye durduruldu hatası alıyorum. Lg g4 kullanan arkadaşlar lg backup programından lg uygulamaları klavye uygulamasının yedeğini paylaşma imkanı olan arkadaş varmı acaba. Yardımcı olursanız sevinirim.

• g2 kullanırken bazen başıma geliyordu . fabrika ayarları sakın yapmayın telefonu kapatıp açın kendine gelir veya uygulamayı kapatıp yeniden açın klavye açılır.
  • Bende önce mesajlar durdu dedi formatladim düzelmesi garantiye verdim yazılım güncelleme yaptilar aldım 1hafta sonra Googleplay durdu formatladim açılmadı bu sefer android durdu dedi tekrar servise verdim su an ise lg keyboard durdu dedi bende farklı bi klavye indirdim onunla kullanabiliyorum. telefonun klavyesi iptal.
    sirayla hepsine bir şeyler oluyor servisteki internette dolaştığın için virüs bulaşmış diyor android telefonla internete giremeyeceksek daha niye varlar. Nedir bu artık ya servise vermekten yoruldum garantisi olmasa at çöpe

• onurcan1990 O kullanıcısına yanıt
    Benim düzeldi klavyem falan, telefonun su an tek sorunu yüzde 50 sarj 12 saatten uzun gitmiyor..

Virüs konusunda ise her telefonun basina gelen bir sorun bu, genelde modemden bulasiyor
    Ve telefonu ilk satin aldigimda bile direkt modeme baglanmamla virus bulasti ve internet uzerinden bulastgi icin programlar algilamiyor virus oldugunu.. ben gecmisi siliyorum oyle olunca, sonrasinda sitelere sorun omadan giriyor. Virus bulastikca tekrardan siliyorum. Sakin su 360 virus temizleyici falan yuklemeyin daha beter yapiyor telefonu. Avasttan baskasina guvenmeyin. Lg 2 telefona virus bulasti falan diyor onlar hikaye yani.

• ARKADASLA TEK YAPMANİZ GEREKEN MENÜ>AYARLAR>UYGULAMALAR>HEPSİ>LG KLAVYE >ÖNBELLİGİ SİL BÜYÜK İHTİMALLE OLACAKTİR OLMASSA TEFONUNUZU FABRİKA AYARLARİ YAPİN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim telefonumda yazilanlarin hepsini denedim. Servise verdim iki kez de yazilim guncelleme yaptilar sorun devam etti sadece klavye durdu degil mesajlar durdu google play durdu gibi sorunla karşılaştım ben ama sonunda servis anakartta problem oldugunu soyledi. Anakartin degismesini beklerken ben lg g4 stylus gonderdi telefonumu degistiler . hicbir sekilde magdur etmedi lg. 2 ay kala yeni telefon sahibi oldum sayelerinde. Helal olsun yani hic beklemiyodum boyle biseyi.

O yüzden arkadaslar lg candir reklam haklarıdır👍
  • takanze kullanıcısına yanıt
    Benim telefonumu değiştiler anakartta problem varmis o sebepten oluyormuş cok guzel oldu g4 stylus verdiler lg magdur etmedi sagolsunlar

• Telefonun pilini çıkartıp bir gece bekletin. 2-3 kez bu şekilde çözdüm.

Her modelde işe yarar mı bilmiyorum. (LG G4)
  • ersanaskin kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ama bu telefonu çaldılar, sıkıntı da haliyle kalmadı

• LG Stylus 3 kullanıyorum. LG Mobile Switch güncellemesi yaptıktan sonra bütün programlarda uyarı vermeye başladı. Ayarlar/Telefon Hakkında/Güncelleme Merkezi/Uygulama Güncelllemesi burda LG Mobile Switch, LG Klavye, XT9 bu programların güncellemelerini kaldırın. Düzelmezse kullandığınız programları Whatsapp, Letgo vs. gibi telefondan kaldırın google play den tekrar yükleyin düzeliyor. Ben sorunsuz kullanıyorumm

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.