Şimdi Ara

Durasell led ampul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.657
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duracell led ampul 8.8w a60 led ampul migroslarda 9.90 fiyat biraz iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3w sarı led ampül 1dolara aldıydım 0.90dolar olmuş bence alın deneyin daha ürün gelmedi test etmedim gelince yazarım

https://tr.aliexpress.com/item/Hot-Sale-LED-Lamp-Bulb-Saving-Energy-High-Brightness-3w-5w-7w-9w-12w-15w-AC100/32642723049.html?spm=2114.13010608.0.0.lvGOFt
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Eray.

3w sarı led ampül 1dolara aldıydım 0.90dolar olmuş bence alın deneyin daha ürün gelmedi test etmedim gelince yazarım

https://tr.aliexpress.com/item/Hot-Sale-LED-Lamp-Bulb-Saving-Energy-High-Brightness-3w-5w-7w-9w-12w-15w-AC100/32642723049.html?spm=2114.13010608.0.0.lvGOFt

Gece lambası falan olur ancak o. Veya çoklu ampul takılan avize vs kullanılabilir. Kaç sene gideceği de muamma

• Duracell özellikle sari ampul de başarılı değil. Acayip bir sarısı var. Philipsin ampulleri hakkını veriyor.

• Philips ve osrama göre aydınlatması düşük geldi bana sarı ışıkta.

• Gecenki hepsiburada vestel kampanyasindan aldik. Tavsiye edilir. Guzel isik veriyor.

• A101 bugün farklı bi marka 3.90 aynı w diye hatırlıyorum özelliklerini

• Hypericum kullanıcısına yanıt
    salon veya odada kullanacaksanız bimden powerkey 9w led alın fiyatı düşmüş 5.95 artık
  • quote:

salon veya odada kullanacaksanız bimden powerkey 9w led alın fiyatı düşmüş 5.95 artık

Eyvallah

• beyazid84 kullanıcısına yanıt
    Bana da Duracell Philips'e göre daha kaliteli ve başarılı gibi geldi, özellikle sarısını çok beğendim.
  • quote:

3w sarı led ampül 1dolara aldıydım 0.90dolar olmuş bence alın deneyin daha ürün gelmedi test etmedim gelince yazarım

aliexpressin lambalari en fazla 1 ayda patliyor...en azindan benim aldiklarim oyle oldu...

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    balkona takmalık düşük watt lazımdı hocam tr de denk gelmedim en azından markalı birşeye benziyor denemek lazım
  • Hocam bu ledler tasarruf ampul gibi ısınır mı?Hocam eğer ısınmıyorsa ben de geçmeyi düşüniyorum bunlara.

• a101de ecolite 9 veya 10w olması lazım lamba vardı çok kaliteliydi termal macununu yenilesem yanmazdı büyük ihtimal ama yinede 1.5 yıl kullandık , bimdeki onun yanında çok hafif kalıyor üstelik içinde aleminyum soğutucu vardı ve lg ledler kullanılıyordu çok zamandır görmedim gelse 5-10 tane alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Bana da Duracell Philips'e göre daha kaliteli ve başarılı gibi geldi, özellikle sarısını çok beğendim.

Bende duracelin sarisini beğendim philipsten daha iyi.

• Bende duracell beyaz var çok memnunum. 10.5w ve 4.5w kullanıyorum. 10.5 ler bir oda için yeterli.

• quote:

Ucuz değilki a101de 9w 3,95tl

• Pi kullanıcısına yanıt
    Kampanya neydi kaça aldınız, bir de kaç watt dı

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlisim olmasin 9w idi saniyorum. 4.50ye bir de 5 e almıştık. Yine yanlisim olmasin dibi alüminyumdu. Malzemesi iyi yani.

• Deve Tuncay kullanıcısına yanıt
    Isınmaz. Saatlerce yanmış ampulu yanarken sök tak yaptım defalarca.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.