Şimdi Ara

Dünyanın Sonu Geliyor!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
5.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Marduk yaklaşıyor, çekim alanına girdik.
    Endonezya'daki ve Dünyanın diğer yerlerinde başlayan depremler bunun habercisi.
    Marduk gezegeninin çekim alanı dünyamızda depremlere sebebiyet veriyor.

Daha büyük felaketler gelecek. 2012 yılının sonuna kadar dünyamızı çok zor günler bekliyor maalesef..

Ülkemizde hiç görülmeyen hortumlar görülmeye başlandı..

2012 sonbahar aylarında da güneşten çok ciddi patlamalar olacak ve bu da dünyadaki bütün manyetik sistemleri yok edecek bunu da dipnot olarak ekleyeyim

Sonumuz hayrola..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackcurse -- 13 Nisan 2012; 14:40:12 >

• Hadi bakalim, hayirlisi.
  • Allah sonumuzu hayr etsin.
  • Kaynak?

• mayalar yanılmamış
  • umarım dünyanın sonu gelir
    zenginlerin fakirleri ezdiği bu dünyada herkes bir an önce öteki dünyaya gitsede bari fakirler cennete,zenginlerde hesap sorulmaya gitse
    güzel haber için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcurse

Marduk yaklaşıyor, çekim alanına girdik.
    Endonezya'daki ve Dünyanın diğer yerlerinde başlayan depremler bunun habercisi.
    Marduk gezegeninin çekim alanı dünyamızda depremlere sebebiyet veriyor.

Daha büyük felaketler gelecek. 2012 yılının sonuna kadar dünyamızı çok zor günler bekliyor maalesef..

Sonumuz hayrola..

Ağzını hayra k.çını bayıra aç olm dünyanın sonu değil insanlığın sonu gelir dünya üzerinde yeni türler yaşamaya devam eder şaka bir yana elbet felaketler olacak ve elbette bir son olacak ne zaman olacağı bizim haddimize değil. Bizi ilgilendiren,"ACABA O GÜNE HAZIR MIYIZZZZZ!!!!!!"

• bana birşey olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nikopoll -- 12 Nisan 2012; 20:40:07 >
  • yav he he
  • Endonezya deprem serileri ile ilgili bilimsel verilere dayalı bir yazı yazıyorum şuan bir saate yayınlarım konu açıp.
  • Peki, onun yerçekimi alanına girince neden deprem oluyor?Bana bunu açıklayın.O zaman bakacağım.

Yazını bekliyorum Jeolog.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nikopoll

bana birşey olmaz

Türke bir şey olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

umarım dünyanın sonu gelir
    zenginlerin fakirleri ezdiği bu dünyada herkes bir an önce öteki dünyaya gitsede bari fakirler cennete,zenginlerde hesap sorulmaya gitse
    güzel haber için sağol

Fakirler cennete zenginler hesap sorulmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: FirstLight

Peki, onun yerçekimi alanına girince neden deprem oluyor?Bana bunu açıklayın.O zaman bakacağım.

Yazını bekliyorum Jeolog.

amerika emrettiği için olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aster!x

quote:

Orijinalden alıntı: osmannn94

umarım dünyanın sonu gelir
    güzel haber için sağol

Fakirler cennete zenginler hesap sorulmaya

niye cennette paramı geçerli oluyor zenginler cennete

• Eğer olursa sırf bunu yazdığın için cehennmde kapışırız haberin olsun.
  • Hazırım, bekliyorum
  •  Dünyanın Sonu Geliyor!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daima İleri -- 12 Nisan 2012; 20:59:23 >
  • Dünya'nın sonu gelince DH'ye ilk konuyu ben açıcam valla bak.

• 5 vakit namaz kılmaya başlayın eğer 2012 bitene kadar kıyamet kopmazsa yani 2013 e girersek ister namaz kılmayı bırakın isterseniz devam edin ama bu aralar kılmaya bakın düzgün bi şekilde gönülden isteyerek tabi benim tavsiyem eğer 2013 e girersekde namazı bırakmayın devam edin yararı olur zararı olmaz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.