Şimdi Ara

Dünyanın ilk taktik oyuncu monitörü satışa çıkıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben yıllardır bilgisayar oyunu oynuyorum. Ayrıca işimi de yapıyorum. Bu ayrı mesele.

hala bana monitör haberiyle yazdığın şeylerin bağını kuramadın.

Adam monitör yapmış satıyor. Sen bana hileden, bottan, yazılımdan bahsediyorsun.

Boş konuşuyorsun. Sürekli olarak kafanda teori kuruyorsun.

Ayrıca oyunda iyi bir yere gelirsen iyi paralar kazanabilirsin. bu hangi oyunda ne kadar iyi yerlere geldiğine bağlı.
  • Abicim ben senin söylediklerin doğru yanlış demiyorum.

Yazımı kırk bin kere okusan anlamıyorsun.

Yazdıklarının monitör incelemesi haberiyle bağı ne? ADamlar monitör yapmış satıyor. Alan var. Bunu kullanarak para kazanan bir şeyler üretenler var.

Senin söylediklerinin bunla bağı ne? Sırf senin dediklerinin doğruluğunu kabul edip bir şeyler üretmekten vazgeçip oturalım mı?

Sen oyun yazarsın, biri donanımı üretir, biri alır. Çark böyle döner. Bu bahsettiğin adamlar olmasa sen ne iş yapacaksın düşünüyor musun?

Hayır. Senin kafanda felaket bir komplo teorisi var. Onunla yaşıyorsun. Tavsiyem biraz gerçek dünyaya dön. Paranoyak olmuşsun sen.

Mesajına bir daha cevap vermeyeceğim. iyi günler.
  • Detaylı inceleme için

https://nl.hardware.info/product/507015/gigabyte-aorus-ad27qd/testresultaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arda505 -- 22 Ocak 2019; 18:17:51 >
  • Ülkemize minimum 5000₺ den aşağı satılmaz. İki tan e HDMI girişi nedeni ile gümrük vergisi fazla olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 22 Ocak 2019; 18:20:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.