Şimdi Ara

Dünyanın ilk 802.11ad router'ı ile tanışın! 8GB'lık filmi saniyeler içerisinde kopyalayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 4K çözünürlükte sıkıştırılmamış bir filmi dakikalar içerisinde, 8GB'lık Full HD bir filmi ise 1 dakikadan kısa sürede bir bilgisayardan diğerine aktarmanıza izin veren yeni nesil 802.11ad teknolojisine destek veren ilk router, TP-Link'ten geldi. Bu videomuzda Talon AD7200 isimli router'ı tanıyor ve 802.11ad teknolojisini öğreniyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: managerxn

şimdiye kadar yorum yapılmamasını artık normal görüyom..eyer bu haber cep telefono haberi olsaydı şu anki okuma sayısından daha fazla tıklanmış ve baya yorum almıştı..

donanimhaber.com sitesi adınıWWW.PHONEHABER.COM diye değiştirebilir...

Bence EYERhaber.com olarak değiştirsinler.

Telefonla ilişkiyi nası kurdun anlamadım ama haberin ilgi görmemesi doğal. Kaç kişinin evinde böyle bir şeye ihtiyacı var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana daha çok mesafe arttırıcı HaLow yani uzun mesafeli sistem enterese ediyor 900 MHz bandında cep telefonu gibi çekecek inşallah.

Tam adı 802.11ah . Şimdilik iki katı mesafeyi daha az enerji ile yapacakmış iyi pek pilde tüketmez.

Binlerce cihaz aynı anda tek yere bağlanacakmış anlaşılan herşeyi internete bağlamak için kullanılacak bir standart gibide gözüküyor.

• Napalim baba bi pcden bi pc atmak icin modemmi alak bekleriz 5 10 dk o ara misir patlatir filmimizi izleriz gereksiz teknoloji xD Sirkette calisioz sanki ev kullanicilarina uaramaz bu

• Bence EYERhaber.com olarak değiştirsinler. Telefonla ilişkiyi nası kurdun anlamadım..

Anlamanıda bekleyemem zaten.. ileriye dönük donanım haberlerinden anlamayanlar anca basit yazım hatalarıyla uğraşırlar...Basitlik işte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi managerxn -- 13 Ocak 2016; 20:41:15 >
  • Bu frekanslar gücü insanlara radyasyon olarak geliyordur diye
    endişeleniyorum...

• 2018 de 900 mhz standartlaşınca ortalık güllük gülistanlık olacak. Kesin bilgi, yayalım.

• KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Facebook onayı var mı?
  • kamyon gibi cihaz olmuş
  • fiyatına bakmak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Facebook onayı var mı?

Onay yolda.

• KillForYou! kullanıcısına yanıt
    Gelsin inanırım.
  • Bu videoları bir tek ben mi izleyemiyorum :(

• Gelse ne olacak.. Ülkemiz internet altyapısı ve AKK sağolsun.. Tam randıman alamadıktan sonra.. Kent merkezindeyiz internet hızım 8'i geçmiyor.. Veremiyorlar fazlasını..

• Seyrim kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom yatırımları durdurmuş görüntüsü veriyor. Karlılıkları ciddi oranda azaldı. Tamamen 4.5G işine odaklandılar. Şu an bireysel abone kablo internet altyapısına yatırım yapmıyorlar. Sadece yeni toplu konut, site bölgelerine yatırımları var.

En azından 24mbps'e kadar internet hızlarını bütün abonelere sağlayabilmeleri gerekirdi. Lakin bunu bile beceremediler. Özelleşmesine rağmen hantal bir çalışma şekilleri var.

AKK'yı kaldırmaya niyetleri yok. En azından AKK sonrası minimum hızların en az 10mbps seviyesinde olması gerekirdi. O bile yapılmıyor. Abone tarafında bu yönde yeterince talep gelmiyoru bahane gösteriyorlar.

İleriye dönük ben g.fast teknolojisine odaklanacaklarını düşünüyorum. Çünkü başka türlü piyasada rekabet edemezler bu altyapı ve hantallıkla. Umarım g.fast yatırımlarınıda geciktirmezler.
  • Bize 20 yıl sonra gelir TTnet sağolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Bana daha çok mesafe arttırıcı HaLow yani uzun mesafeli sistem enterese ediyor 900 MHz bandında cep telefonu gibi çekecek inşallah.

Tam adı 802.11ah . Şimdilik iki katı mesafeyi daha az enerji ile yapacakmış iyi pek pilde tüketmez.

Binlerce cihaz aynı anda tek yere bağlanacakmış anlaşılan herşeyi internete bağlamak için kullanılacak bir standart gibide gözüküyor.

Bahsettiginiz sistem dusuk hizlar icin gecerli olacak yani IoT denilen dusuk hizlardan internet gerektiren cihazlar icin olacak. Bu sistem yuksek hizlari saglamadigi icin telefon ve laptop gibi cihazlarimizda yer almayacak. Bunlarla ilgili baya bir arastirma yapmistim sizle de paylasabilirim.
  • gereksiz.

• Fiber vermiyorsa Türk Telekom’dan vaz geçin. Kablonet alın. 50 MBit hız ve 250 GByte kota son derece yeterli. 50 MBit download 5 MBit upload tatminkar. Deneyin memnun kalacaksınız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.