Şimdi Ara

Dünyanın en yüksek üçüncü barajı Yusufeli Barajı’nda sona yaklaşıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pcrex

kardeş ben artvinliyim, baraşların yapımıylada doğrudan alakam var, yusufeli barajı için bir şey diyemem ama deriner barajı tam bir doğa katliamından başka bir şey değildir. keza borçka barajı da öyle.

Doga umurlarinda degilki 3 liralik projeye 30 lira harcayip paralari cebe indirme derdindeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Politika kokan haberler :p

• pyschoo kullanıcısına yanıt
    Hayatında yurtdışı görmemiş insanların da bu lafı beni bitiriyor.

• kimse dememişki niye donanım haber sitesi niye baraj haberi yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider_hip

quote:

Orijinalden alıntı: -Predestination-

O paraya kim bilir kaç sevisme eylemi yapılır, kaç heykel dikilirdi. İsraf israf, yobazlar sizi. Azıcık laik olun.

Allah akıl fikir ihsan eylesin. Müslümanlık böyle cahillik timsali bir olgu olmamalı. Biraz Banu Avar barajlar diye aratıp okuyun. Olmadı bunu izleyin, belki yardımcı olur.

https://www.youtube.com/watch?v=biqgQxmjQhY

Bu barajlar babamızın hayrına yapılmıyor ne yazık ki. Baraj devri bitti. Baraj toprağa zarar verir. Her ne hikmetse hedef 2023 ( Atamızın toprak bütünlüğümüzü koruyan Lozan anlaşmasının bitişi) ile bitmesi planlanan barajlar da, şu sürekli bahsi geçen bop da ülkemizin sınırlarının tam bölündüğü alanlara denk geliyor. Barajlarla nasıl oluyorsa aynı o çizgi çiziliyor. Artık neyin ön çalışması ise bu? Ha tabi bir de direk kendi ağızlarıyla biz bop eşbaşkanıyız. Amerikanın ortadoğuda bir projesi var, biz bunu yapmaya geldik buraya denilmesine rağmen, kafa basmayınca basmıyor tabi. Yani adam kendi ağzıyla daha ne desin.

Sevişme eylemine gerek yok. Bu yandaşlar o kadar sapık oluyor ki, cumhurbaşkanımıza herkesin karısı helaldir falan diyor. Sapıklıkta lakiler bile bu kadar uçamadı.

2023/Lozan bitecek demek nasıl kafa?

Lozan ülkenin tapusu bitmez bitemez.

Siz arsa daire alınca tapunuza bitiş tarihi mi yazıyorsunuz.?

Lozan 2023te bitmeyecek.

Haa birileri hükümlerini yok sayar birileri yeni anlaşma talep eder ozaman bunları da bulamayiz.

Sanıyorlar ki Lozan bitecek bize yeni topraklar verilecek hehhahahshehehe.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: tuago

quote:

Orijinalden alıntı: melez 72

quote:

Orijinalden alıntı: -Predestination-

O paraya kim bilir kaç sevisme eylemi yapılır, kaç heykel dikilirdi. İsraf israf, yobazlar sizi. Azıcık laik olun.

Birde bu yorumu 8 kişi beğenmiş.yazık.

Beğenenlerden biride benim. Çok doğru söylemiş. Kapak gibi oturmuş bazılarına anlaşılan.

Bizi çok rahatsız etti Türkiye yaşayan yunan tohumu. Ülkenin batışına el çırparak destek olan vatan haini.

Owww pardon sen bu vatanın parçası değilsin zaten haini nasıl olacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edirneli86 -- 29 Ağustos 2017; 23:56:05 >

• pyschoo kullanıcısına yanıt
    Az aç Amerikan programları izle dizisinden talk Show una Amerikan başkanına neler diyorlar Amerika ya neler diyorlar.

Ama akit ahaber devam

• quote:

Orijinalden alıntı: teramit

kimse dememişki niye donanım haber sitesi niye baraj haberi yapıyor

Havuz medyasına dahil olduğundan beri hızlı tren baraj köprü reklamı yapar oldu site. Barajın nasıl bir teknoloji ile nasıl Tür hangi marka tribün kullandığını dair bilgi yok.

• edirneli86 E kullanıcısına yanıt
    Onlar öyle sanıyor ve öyle de empoze ediyorlar ne yazık ki. Anltaşmalarda süre olabilir ama tarihciler lozan'da bir süre olmadığını, öyle bir belge olmadığını belirtiyorlar. Ama senelerdir empoze edilen 100 yıllık anlaşma olgusu. Hatta Lozan'ı kötü gibi göstermeye çalışıp, dediğiniz gibi bitince sözde topraklar alacağız, bağımsızlık alacağız diye kandırılan bir tayfa da var. Bitecek olsa en başta Bop'u devreye sokarlar direk.
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Hangi devletin toprak hakkı ülke olma hakkı süreyle olmuş.

Beyin yerine sünger taşıyan zavallılar böyle böyle kandırılıyor.

Hem Amerika Avrupa şöyle böyle de hem Lozan bitince masaya oturup yeni toprak alacağız de bu kafayı nasıl yaşıyorlar ne içiyor lar merak ediyorum. Ayran veya hoşaf bile bu kafayı yapmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

quote:

Orijinalden alıntı: muratai

2.5 metre daha çıksanız 2.ci olacakmışız yahu! Nolurdu 2.5 metre daha koyuverseniz?

amariga izin vermedi diyolla.

Yanlış bilgi, 2023'de 2.5mt daha eklenecek.
  • 3. Yüksek ve 650 bin kişinin ihtiyacı, Diğer barajların ne kadar ihtiyaç karşıladığı'da eklenebilirmiş konuya direk onu merak ettim ben, İlk iki ve 4.5. filan

Bizim millet garip gerçekten içinde en büyük gibi cümleler geçince gerisi hiç önemli değil bazıları için, Bazı eleştiriler aşırı saçma bazı eleştiriler çok normal ve doğru maalesef bunlarda bazı kişiler tarafından çeşitli ithamlara maruz kalıyor, Tamda bazılarının istediği gibi ayrıştırma bu şekilde oluyor.
  • Ne güzel projeler yapılıyor, bizimkilerin yaptıkları saçma sapan tartışmalara bak. Vallahi her şey müstehak size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -ilçe ve 3 köy sular altında kalmış,
    -20bin+ insan evinden yurdundan olmuş,
    -önemli diil, 3.en yüksek barajı bizde,
    -ver mehteri.
  • teramit T kullanıcısına yanıt
    yalniz ben hollandada yasiyorum sen gorudnmu acaba klavyeden insan
  • Çoruh nehrine barajlar yapılmak zorunda. Çoruh her yıl çok büyük bir miktarda toprağı batum deltasına taşır. Ve muazzam bir hidro elektrik potansiyeli var. Deriner barajı kendini 6 yılda amorti edecek. Diğer yapılacak 16 barajda aynı sürede. Temiz ucuz ve milli bir kaynak. Eleştiriyi anlarım da bazı yorumlar muhalefet olacam diye yapılan çok salakça yorumlar.

• Eğer yapılıpta elektrik var olandan ucuzlamıyor ise yapılmasın. Çünkü su publictir/tüm canlılara aittir denizler buharlaşır insan terler uçar göğe gider atmosferden herkesin üstüne iner bunun sahibi kim? benim diyen eski sahipleri neredeler? madem öyle ise benlere ait olamaz özelleştirilemez. Ayrıca insan ihtiyacıdır. Birim fiyatından millet kazıklanamaz. Böyle bir kazık millete sokulacaksa millette dinamit sokabilir. Milletten aldığın para ile barajı yap sonra elektriğe zam yap sonrada onu al özelleştir borcum var de sat... böyle insanların, devletin yaşamaya hakkı yoktur. Kene ve sivrisinek gibi devlet olmaz, özel şirket olmaz, kan ememez. son 3ayda %30 elektrik zammı yedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: pyschoo

bu kadar ulkesini elestiren bir millet yok
    Bu kadar milletini ülke yok.

• Bunu yazarken kullandığın elektrik nereden geliyor hiç düşündün mü!!!!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.