Şimdi Ara

Dünyanın en küçük amfisi Sony XM-S400D

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese selam. astra j aracıma "Dünyanın en küçük amfisi Sony XM-S400D" olarak tanıtılan amfiden bir adet aldım. bir adet astra j uyumlu aliexpressten sipariş edilen kullanılmakta olan oem multimedya cihaz var. bu amfiyi seçmemin sebebi ekstra kolonlara aküye kablo çekmem gerekmiyormuş. altta resimleri attım . bu cihazı kesme biçme yapmadan orjinal soketleri ile bağlayabilirmiyiz? bazı arkadaşlar teybinin amfi çıkışı var mı diye soruyorlar ancak bilmiyorum altta resmini attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firstemperor -- 11 Ağustos 2017; 16:34:0 >

• Multimedyana Kullanabilirsin. Rca Çıkışları Var. Anfiye Gelecek Olursak 4 Ohm 4x45 Rms. Rahatlıkla 1 Takım Mid 1 Takım 6x9 Koaksyonel Besleyebilirsin. Teypten Çıkan Ses Soketini Direk Anfiye Takacaksın.
  • Biraz daha açıklama yapabilir misin, neyi neye bağlayacağım . Amfinin yanında gelen kablolardan alttaki resimdeki 1. Ve 2. Kabloyu kullanıyoruz dimi? Amfinin output yazan yerine hoparlör kablosunu kesip bağlamaya gerek yok mui? Orjinal soketi kesmek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teyp daha detaylı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.