Şimdi Ara

Dünyanın en iyi şarkısı!!! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
11
Favori
92.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen dünyanın en iyi şarkısını sormuşsun bende sana gerçekten dünyanın en iyi şarkısını yolluyorum :D bilen bilir gerçi çok kişi bilmez bunu ülkemizde

• şu veledin 16-17 yaşında olduğuna kim inanır ya ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 13 Mayıs 2011; 3:12:42 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Immortal Technique -- 13 Mayıs 2011; 3:26:30 >
  • bunu seviyorum pink floydun sanırm
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

bunu seviyorum pink floydun sanırm

Şarkının içine etmiş dingil herif.

3 part'ın birleştirilmiş hali. Cover yapılan, genelde bilinen 2. partıdır (3:10-6:50 arası)

• John Sykes - Still of the night

• Çoğu güzel
  • Free Bird'ün solosunu ilk dinlediğimde şaşkına dönmüştüm çok güzel bi şarkı. Yine Lynyrd Skynyrd'in Tuesday's Gone şarkısının Metallica cover'ı da çok iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paintbox

quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

bunu seviyorum pink floydun sanırm

Şarkının içine etmiş dingil herif.

İçine etmekle kalmamış taşırmışBu nasıl bi tarz daha doğrusu bu tarzmı.

Bumudur BUDUR !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi H@B!B -- 13 Mayıs 2011; 4:40:01 >

• rock dinleyicisi olarak hiç beğenmedim. zevk renk farklı işte. anathema- flying, lost control, one last goodbye... travis closer bile ezer geçer bu şarkıyı bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DreamingLight -- 13 Mayıs 2011; 4:33:11 >
  • Yukarıda da Belirttim...

Def Leppard - Pour Some Sugar On Me.. ( Bu Bateristten Başka Yok Beyler Dikkat Edin Ne Dediğimi Anlayacaksınız )

• quote:

Orijinalden alıntı: AbaraiRenji

Yukarıda da Belirttim...

Def Leppard - Pour Some Sugar On Me.. ( Bu Bateristten Başka Yok Beyler Dikkat Edin Ne Dediğimi Anlayacaksınız )

Rick Allen'ın 1985'te kolu koptuktan sonra elektronik bir sistemle bateri çalmaya devam ediyor. Pek kişi sevmez ama bana göre 1985'ten sonraki (hatta gitaristleri Steve Clark 1991'de öldükten sonra bile) albümleri mükemmeldir bu adamların.

Verdiğin şarkının da bulunduğu albüm olan Hysteria'da 1 tane bile boş şarkı yoktur. Bu da albüme ismini veren şarkı;

• Solo çok hoş

quote:

Orijinalden alıntı: Göktuğ VATANSEVER

Bende bunu derim.

Ben de bunu derim
  • Müzik iyide vocal sarmıyor Rap dışında vocal tarzı sarmıyor beni

Veya ahmet kaya onun yeri ayrıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine -- 13 Mayıs 2011; 6:41:22 >
  • bu da benden olsun gençler... en sevdiğim şarkıları comfortably numb, sağolsun arkadaş paylaşmış.
    metrobüste dinlemesi ayrı bir keyif veriyor. aslında dünya'nın en hüzünlü şarkısı ama benim bahsettiğim keyif başka. zaten bu albümün bütün şarkıları içime işledi, tesadüf eseri bilgisayarıma indirdim. abartısız her gün albümü baştan sona dinleyip bitiriyorum. dedikleri kadar varmış bu ağabeyler. selam ederim hepinize...

• quote:

Orijinalden alıntı: ObsesifKompulsif

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Orijinalden alıntı: ObsesifKompulsif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dopamine -- 13 Mayıs 2011; 8:35:20 >

• Aslında Pink Floydun tüm şarkıları dünyanın en iyi şarkılarıdır, diğer iyi şarkılar Pink Floyddan sonra gelir.

• hacım sen bi BLS-in this river şarkısını live dinle de ondan sonra konuşbkz.imzam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lokomatif Portakal

Aslında Pink Floydun tüm şarkıları dünyanın en iyi şarkılarıdır, diğer iyi şarkılar Pink Floyddan sonra gelir.

+999999999999999999999999

Evet ilk 10 sıralamasında 1 de pink floyd yer alır.Tabi ardından gelen 9 sırada boştur.......Sıralamaya 11 den devam edebilirsiniz......Şu parçayı unutmayalım......Bana göre dünyanın en inanılmaz ve insanı hayrete düşüren parçadır....Parça normalde 3 parttan oluşur ve toplamı 23 dakika civarıdır....Buyrun bütün şehvetiyle ECHOES......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeniada -- 14 Mayıs 2011; 12:06:17 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.