Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Erhan hocamın tavsiyesi üzerine gearbestten aldığım 2 adet A118c sorunsuz elime ulaştı.Kamera çok güzel iyi ki de almışım diyorum. Ben bağlantı için kameranın araç çakmaklık soketine takılan kısmını açarak doğrudan 2 kablo çıkardım böylelikle bağlantının daha sağlam olacağı kanısındayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _numlock_

Erhan hocamın tavsiyesi üzerine gearbestten aldığım 2 adet A118c sorunsuz elime ulaştı.Kamera çok güzel iyi ki de almışım diyorum. Ben bağlantı için kameranın araç çakmaklık soketine takılan kısmını açarak doğrudan 2 kablo çıkardım böylelikle bağlantının daha sağlam olacağı kanısındayım.

Kazasız belasız günlerde inş.
  • Merhaba arkadaşlar,

Daha uzun süreli kayıtlar yapmak için harici bellek vb. kullanılabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kprl

Merhaba arkadaşlar,

Hayır fakat 2x128 gb toplam 256 gb micro sd kart desteği olan Mini 0807 kamerasını inceleyebilirsiniz : -----Tıklayın Mini 0807-------
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Hayır fakat 2x128 gb toplam 256 gb micro sd kart desteği olan Mini 0807 kamerasını inceleyebilirsiniz : -----Tıklayın Mini 0807-------

Cevap için tşk.

A118C siparişi verdim. 1-2 güne elime geçmiş olur... Araç ile Karadeniz turuna çıkacağım. Yol boyunca kayıt yapma düşüncesi aklıma geldi. Bu cihazı bu turda bu maksatla da kullanabilir miyim diye sormak istedim...

• quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Cevap için tşk.

A118C siparişi verdim. 1-2 güne elime geçmiş olur... Araç ile Karadeniz turuna çıkacağım. Yol boyunca kayıt yapma düşüncesi aklıma geldi. Bu cihazı bu turda bu maksatla da kullanabilir miyim diye sormak istedim...

Yanınıza tablet pc yada laptop alın her 4 saatte bir kopyalayın içine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Cevap için tşk.

Yanınıza tablet pc yada laptop alın her 4 saatte bir kopyalayın içine

• 13 Haziran'da siparişini verdiğim A118C ürün 30/06 bana ulaştı. Montajını da sorunsuz yapabilirim inş.

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals
  • Ben de 2 tane A118c sipariş verdim. Arka cama takacağım bir tanesini fakat arka camdan ön tarafa kadar kablosu nasıl yetişecek TAVSİYESİ OLAN VAR MI?
  • EXSELANSTOKAT kullanıcısına yanıt
    Arka koltuğun altından, paspasların altından geçirerek kol dayama konsolunun yanına getirdim, sırıtmıyor :)
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Kablo yetişiyor mu oraya kadar ?
  • EXSELANSTOKAT kullanıcısına yanıt
    Çok rahat hemde..
  • arkadaşlar merhba, bu kameradan almayı düşünüoürm ama. bunu çift taraflı bant ile yapıştırdığnzda cama, güneş falan geldiğinde kalkma yaparmı? yada öle yaşayan? sıcaktan bırakır rezil eder diye düşünüyorum
  • kariddes K kullanıcısına yanıt
    Hiç bir sıkıntı olmuyor, benimkini hiç sökmeden arka camda tutuyorum.
  • Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals

BEN burdan aldım kaç güne gelir bilmiyorum. Gearbest sitesinde kredi kartı ile alışveriş sorun oldu. Burda buldum.

• Hocam indirim kodunu girdiğim zaman 48 dolardan 62 dolara cıkıyor fiyat. neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.BumbLebee

Hocam indirim kodunu girdiğim zaman 48 dolardan 62 dolara cıkıyor fiyat. neden acaba?

Kodun süresi dolmuş.😉

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

quote:

Hocam indirim kodunu girdiğim zaman 48 dolardan 62 dolara cıkıyor fiyat. neden acaba?

Kodun süresi dolmuş.😉

Yapılabilecek birşey yok mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

quote:

Kodun süresi dolmuş.😉

Yapılabilecek birşey yok mu?

Link

48 USD iyi fiyat, İndirime girmiş zaten, benim de bir tane alasım var.

Link veya bu var 44 usd ye ama Olgu hocanın siparişi gelmedi ve inceleme yapılmadı. Karar sizin.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.