Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.567
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kampanya bitince fiyatı kaç dolar olacak biliyor musunuz? Siteye üye olunca bir çok 5$ lık kupon kodu veriyor fakat şu anki fiyattan indirmiyor. Ürün fiyatı 73$ a çıkıp tekrar 68$ a iniyor. İleride de 73$ civarında olacaksa şimdi müsait olmayan benim gibiler erteleyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: axilic

Kampanya bitince fiyatı kaç dolar olacak biliyor musunuz? Siteye üye olunca bir çok 5$ lık kupon kodu veriyor fakat şu anki fiyattan indirmiyor. Ürün fiyatı 73$ a çıkıp tekrar 68$ a iniyor. İleride de 73$ civarında olacaksa şimdi müsait olmayan benim gibiler erteleyebilir.

75 olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende dayanamadım siparişi geçtim. Yalnız ilk defa paypal kullanıyorum ve vakıfbank world kartımı tanımladım. Ürünü aldım paypalda 64.99 çekildi yazıyo fakat world kart ekstremde 69.99 çekildiği yazıyo. Bu paypalla ilgili birşey mi yoksa bankanın kestiği bir ücret mi?

• Mini 0801 yerine bu modelin tercih edilmesi için bir neden göremedim, göremediğim bir husus var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Mini 0801 yerine bu modelin tercih edilmesi için bir neden göremedim, göremediğim bir husus var mı?

NEtlik ve mini 0801 de pil var. Pil aşırı sıcaklarda sorun çıkartabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordcor

Arkadaşlar bende dayanamadım siparişi geçtim. Yalnız ilk defa paypal kullanıyorum ve vakıfbank world kartımı tanımladım. Ürünü aldım paypalda 64.99 çekildi yazıyo fakat world kart ekstremde 69.99 çekildiği yazıyo. Bu paypalla ilgili birşey mi yoksa bankanın kestiği bir ücret mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_86461010/f_//tm.htm
  • Teşekkürler bende birdahaki alışverişimde bunu kullanayım. Acemilik neyse deneyim oldu. Sağol hızlı cevap için.

• Paypal kendi kuru ile 165 TL fiyat çekti. Sağolsun Olgu arkadaşımızın konusundan faydalanarak döviz cinsinden satın aldım 159,45 TL'ye geldi İş Bankası sanal kart ile.

Flat Rate Shipping ile ücretsiz gönderim seçtim. Umarım hızlıca gelir. :)

Hayırlı geceler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkaneker

Paypal kendi kuru ile 165 TL fiyat çekti. Sağolsun Olgu arkadaşımızın konusundan faydalanarak döviz cinsinden satın aldım 159,45 TL'ye geldi İş Bankası sanal kart ile.

Hayırlı geceler.

Hayırlısı olsun. Umarım iş bankası işlemi revizyonda bekletip daha sonra günlük kurdan hesap kesmez.

Forumda bir arkadaş öyle yapmışlar o yüzden diyorum.

Ben tam 7 sene İş bankası kullandıktan sonra, Eft - Havale - Hesap işletim - Kredi kartı Aidatı gibi olaylara para ödemekten isyan edip İng bankasına geçtim. Ortalama 2 senedir Turuncu hesap kullanıyorum çok memnunum. Sanal kart işlemleri anlık kurdan yansıtıyor. Hiç bir kesinti yapmadığı gibi Otomatik verdiğim ödemelerin %2 sini bana geri ödüyor. Her ay en az 5 tl kartıma bonus geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Paypal kendi kuru ile 165 TL fiyat çekti. Sağolsun Olgu arkadaşımızın konusundan faydalanarak döviz cinsinden satın aldım 159,45 TL'ye geldi İş Bankası sanal kart ile.

Hayırlı geceler.

Hayırlısı olsun. Umarım iş bankası işlemi revizyonda bekletip daha sonra günlük kurdan hesap kesmez.

Ben tam 7 sene İş bankası kullandıktan sonra, Eft - Havale - Hesap işletim - Kredi kartı Aidatı gibi olaylara para ödemekten isyan edip İng bankasına geçtim. Ortalama 2 senedir Turuncu hesap kullanıyorum çok memnunum. Sanal kart işlemleri anlık kurdan yansıtıyor. Hiç bir kesinti yapmadığı gibi Otomatik verdiğim ödemelerin %2 sini bana geri ödüyor. Her ay en az 5 tl kartıma bonus geliyor.

Sağolasın arkadaşım. Bizim İş Bankası ile maaş anlaşmamız olduğu için aidat+havale+eft vb. ücretler ödemiyoruz. Oradan avantajı oluyor. Başka bankaya geçerse maaş anlaşması o zaman iptal ettiririm İş Bankası kartlarını.

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı geceler.

Sağolasın arkadaşım. Bizim İş Bankası ile maaş anlaşmamız olduğu için aidat+havale+eft vb. ücretler ödemiyoruz. Oradan avantajı oluyor. Başka bankaya geçerse maaş anlaşması o zaman iptal ettiririm İş Bankası kartlarını.

• Bu ürünleri Türk sitelerinden alma gibi bir şansımız var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boraaaaa

Bu ürünleri Türk sitelerinden alma gibi bir şansımız var mı ?

mLsf şu an için türkiyede getiren yok. Yada şunu bulursanız :

http://www.fordclubtr.com/forum/topic/263429-ara%C3%A7-i%C3%A7i-kamera-prestigio-575w-t%C3%BCrkiye-i%C3%A7i-en-iyi-cihazambarella-a7/
  • verdiğiniz site adresi ile
    aliexpress sitesinde satılan ürünler arasında fark varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

verdiğiniz site adresi ile
    aliexpress sitesinde satılan ürünler arasında fark varmıdır

Aliexpress sitesinde binlerce - milyonlarca ürün, model var. Lİnk verebilirseniz karşılaştırma yapabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alperenugur

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-New-2014-G90-2-7-Car-Dvr-Ambarella-A7-1920-1080P-Full-HD-170/2031384750.html

www.aliexpress.com/item/2014-HD-1-5-Inch-Anti-shake-A118-Novatek-96650-AR0330-6G-Lens-H-264-1080P/2012070936.html

gibi

1. Üründe gps modülü ve gps yok.

2. Zaten gps siz. 15 bin video bit veri değerlerine sahip iyi bir kamera.

Aliexpress sitesinde farklı bir alıcı koruması var, paypal desteği yok. Problemli alışverişlerde iade süreci çok uzayabiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 10 Şubat 2015; 15:26:09 >

• İmza linkiniz de yer alan g907S görüntü üzerine gps ten aldığı koordinat bilgileriniişleyebiliyor mu yoksa sadece hızı mı kaydedebiliyor.Şu an için indirimlerde ki son saatler bu benim ilk kameram olacak hangisini tavsiye ederdiniz.İmzanızdakini mi yoksa bu başlığın açılmasına sebep olanı mı.Cevabınızı bekliyorum ona göre de satın almasını tamamlayacağım.Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: croxilex

İmza linkiniz de yer alan g907S görüntü üzerine gps ten aldığı koordinat bilgileriniişleyebiliyor mu yoksa sadece hızı mı kaydedebiliyor.Şu an için indirimlerde ki son saatler bu benim ilk kameram olacak hangisini tavsiye ederdiniz.İmzanızdakini mi yoksa bu başlığın açılmasına sebep olanı mı.Cevabınızı bekliyorum ona göre de satın almasını tamamlayacağım.Saygılarımla.

G90 kordinat ve hız bilgilerini işliyor. Bence bu ucuz ve güzel kamerayı alın ilerde G90 düşünebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: croxilex

İmza linkiniz de yer alan g907S görüntü üzerine gps ten aldığı koordinat bilgileriniişleyebiliyor mu yoksa sadece hızı mı kaydedebiliyor.Şu an için indirimlerde ki son saatler bu benim ilk kameram olacak hangisini tavsiye ederdiniz.İmzanızdakini mi yoksa bu başlığın açılmasına sebep olanı mı.Cevabınızı bekliyorum ona göre de satın almasını tamamlayacağım.Saygılarımla.

G90 kordinat ve hız bilgilerini işliyor. Bence bu ucuz ve güzel kamerayı alın ilerde G90 düşünebilirsiniz.

Siparişi geçtim teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.