Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (89. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    :) aciliyetin yoksa en mantıklısı o.
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Option 3 Cancel this order
    In this case, we will refund to you on your GB wallet(store credit) and reward you with extra points(e.g. If your refund is 1USD = 5 points ,3USD =3*5 points => get 15 points etc). You can use these for your future purchase.
    To know more about wallet:http://www.gearbest.com/about/gb-wallet.html
    Learn more about points:http://www.gearbest.com/about/about-points.html
    The refund can be completed within 1 business day.

cancel my order.

"In this case, we will refund to you on your GB wallet(store credit) and reward you with extra points(e.g. If your refund is 1USD = 5 points ,3USD =3*5 points => get 15 points etc)"

if i cancelled this order you give me 48,69 $ and 240 point right ? 240/5 5 $ ? :), and i've $0.70 Credits take all of.

so i tell u dont cancel my order dont give me point,just add car charger my order.

i give you 2 option,

which is fine for you.

yarım yamalak kötü bi ingilizceyle şöyle bir şey yazdım

• Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt

Helal olsun :) Kayseri ile bir bağ var mı, ya da Kırcaali :)
    Umarım kabul ederler ama sanmıyorum, öyle bir şeyi hediye etme prosedürü yoktur ama puan verme olayı zaten yapılan bir şey. Cevaplarını merak ediyorum, paylaşırsın :)
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    hahahahahahah dh sıcak fırsatlardan az buçuk ucundan ölücülük öğrenmeye çalışıyorum
  • A118C yansıma yaşayan yok heralde benden başka. Varsa nasıl bir çözüm ürettiniz ?

Gerçi çok önemli değil, çok rahatsız etmiyor, zamanla arka cama terfi edecek ama belki çözüm üretilmiştir.

*Güneşe tam karşı, yaklaşık 1 saat den fazla otoparkta çekim yaptım, cihaz ısınmasına ısındı tabiki ama çekim hala sürüyordu. Ben kafayı yer diye düşünüyordum. Çekimler sona doğru, yağmurda uydu anteni sapıtırya o na benzer şeyler oldu ama yinde olup biten aynen görünüyordu.

Bence başarılı bir kamera. Olgu hocam sağolsun.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Araçtaki sürekli enerji nedeniyle, hem düşmeli çakmaklık hemde sigorta ya bağlamak için adaptör aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

A118C yansıma yaşayan yok heralde benden başka. Varsa nasıl bir çözüm ürettiniz ?

Gerçi çok önemli değil, çok rahatsız etmiyor, zamanla arka cama terfi edecek ama belki çözüm üretilmiştir.

*Güneşe tam karşı, yaklaşık 1 saat den fazla otoparkta çekim yaptım, cihaz ısınmasına ısındı tabiki ama çekim hala sürüyordu. Ben kafayı yer diye düşünüyordum. Çekimler sona doğru, yağmurda uydu anteni sapıtırya o na benzer şeyler oldu ama yinde olup biten aynen görünüyordu.

Bence başarılı bir kamera. Olgu hocam sağolsun.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Araçtaki sürekli enerji nedeniyle, hem düşmeli çakmaklık hemde sigorta ya bağlamak için adaptör aldım.

Yansıma olayı tüm kameralarda olan bir durum, özel filitreler var ama 20-25 $ lık olanlardan değilde ucuz mercek seçilirse istenen sonucu vermiyor

Ve o filitreyi gece çıkartıp gündüz takmak gerekli oluyor yoksa gece çekimlerini karanlık yapıyor.

Dashcamtalk forum sitesinde a118c için yansıma önleyici filitre projeleri olacaktı

Bence hiç gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kamerayı yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. size kaydettiğim videolardan paylaşımlar yapacağım.
    yorumları size bırakıyorum.

• gearbest te müşteri temsilcisi jaco benden bıkmış olacak ki kargo mu dün çıkarttı yoksa beni mi yedi artık bilmiyorum 25 güne gelir diyo eline
  • Merhaba dostlar,

Daha once 2 adet A118c aldigimi ve bunlari sigortaya baglattigimi, kameralarin her ikisinin devamli 7x24 calistigini ifade etmistim. 64gb Sd kartlar var icinde. Ilginc bir sey denedim, bunu sizinle paylasmak istedim; her iki kamera da devamli calisiyor oldugundan ve hareket algilayici devre disi iken kameralar devamli toplam 0.9 amper cekerken ve aracimi da cok kisa surelerde (gunde ortalama yarim saat) calistirmisken son 3-4 hafta akude sikinti oldu mu diye baktirdim, 6 aylik aku, yeni sayilir, akunun performansinın çok iyi olduğunu belirttiler; aracin 2 gun akuyu sarj etmeden bekledigi durumlar da 5-6 defa oldu. Belki 3-4 ay daha performansjni izlemek lazim ama bu sure de benim ikna olmama yetti. Aracta 2 adet kamera her biri ayni anda calissa dahi 24 saatte 30dk-1saat arac kullaniminda herhangi bir sorunla sanirim karsilasilmaz, akunuz olu degilse tabi. Cok iddiali olmak istemem ama ben kendi adima ikna oldum diyebilirim..2 kamera sigortada oldugundan beri kamera cok dengeli ve verimli sekilde calisiyor, atlama ziplama kayitta sikinti manuel fise cakmakliga tak onu bunu sarj et vs de gitti..Mesele tabi uzun sure park hali e gecerken kameralari sokmeyi unutmamak..
    Neyse..
    Aslında bir konu dada var danismak istedigim..Eve kamera takmak istiyorum 2 adet mini ip gibi. Aslinda ugrasacak yeni baslik arayisindayim dertsiz basima dert :)) Bunun icin epey arastirma yaptim ama bir kamerada karar kilamadim. Mevcut ip kameralari cok buyik geldi, kucukleri de cop gibi gorundu gozume. Bu konunun islendigi baslik hangisidir ve tavsiyeniz ne olur; yeri degil biliyorum, tembellikten ayni mesajda kaynatayim istedim..Hangi modeli tavsiye edersiniz?

Tesekkurler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nick06ali -- 22 Haziran 2016; 11:41:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: nick06ali

Merhaba dostlar,

Daha once 2 adet A118c aldigimi ve bunlari sigortaya baglattigimi, kameralarin her ikisinin devamli 7x24 calistigini ifade etmistim. 64gb Sd kartlar var icinde. Ilginc bir sey denedim, bunu sizinle paylasmak istedim; her iki kamera da devamli calisiyor oldugundan ve hareket algilayici devre disi iken kameralar devamli toplam 0.9 amper cekerken ve aracimi da cok kisa surelerde (gunde ortalama yarim saat) calistirmisken son 3-4 hafta akude sikinti oldu mu diye baktirdim, 6 aylik aku, yeni sayilir, akunun performansinın çok iyi olduğunu belirttiler; aracin 2 gun akuyu sarj etmeden bekledigi durumlar da 5-6 defa oldu. Belki 3-4 ay daha performansjni izlemek lazim ama bu sure de benim ikna olmama yetti. Aracta 2 adet kamera her biri ayni anda calissa dahi 24 saatte 30dk-1saat arac kullaniminda herhangi bir sorunla sanirim karsilasilmaz, akunuz olu degilse tabi. Cok iddiali olmak istemem ama ben kendi adima ikna oldum diyebilirim..2 kamera sigortada oldugundan beri kamera cok dengeli ve verimli sekilde calisiyor, atlama ziplama kayitta sikinti manuel fise cakmakliga tak onu bunu sarj et vs de gitti..Mesele tabi uzun sure park hali e gecerken kameralari sokmeyi unutmamak..
    Neyse..
    Aslında bir konu dada var danismak istedigim..Eve kamera takmak istiyorum 2 adet mini ip gibi. Aslinda ugrasacak yeni baslik arayisindayim dertsiz basima dert :)) Bunun icin epey arastirma yaptim ama bir kamerada karar kilamadim. Mevcut ip kameralari cok buyik geldi, kucukleri de cop gibi gorundu gozume. Bu konunun islendigi baslik hangisidir ve tavsiyeniz ne olur; yeri degil biliyorum, tembellikten ayni mesajda kaynatayim istedim..Hangi modeli tavsiye edersiniz?

Tesekkurler,

Kullanan arkadaşlarım var öve öve bitiremiyorlar :

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-guvenlik-sistemleri-zmodo-ip-guvenlik-ve-bebek-kamerasi-wifi-android-iphone-309889891/detay

http://www.banggood.com/Zmodo-720P-Mini-Wireless-HD-WiFi-Security-IP-Camera-Color-Sensor-Home-Day-Night-Vision-ZM-SH75D001-p-991775.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 22 Haziran 2016; 13:33:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: nick06ali

Merhaba dostlar,

Neyse..

Tesekkurler,

Kullanan arkadaşlarım var öve öve bitiremiyorlar :

https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-guvenlik-sistemleri-zmodo-ip-guvenlik-ve-bebek-kamerasi-wifi-android-iphone-309889891/detay

http://www.banggood.com/Zmodo-720P-Mini-Wireless-HD-WiFi-Security-IP-Camera-Color-Sensor-Home-Day-Night-Vision-ZM-SH75D001-p-991775.html

Olgu hocam merhaba, çok teşekkür ederim. Bunu değerlendireyim güzel kameraya benziyor, fiyatı da uygun..
    selamlar,

• Yaklasık 1 yildir kamerayi kullaniyorum ve cok sukur sorun cikartmadi. Tek sikintim cakmaklik girisindeki adaptore bazen istemeden birseyler koyarken dokunabiliyordum ve kamera kapaniyordu. Bu yuzden bugun LINKTEKI urunu aldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Yaklasık 1 yildir kamerayi kullaniyorum ve cok sukur sorun cikartmadi. Tek sikintim cakmaklik girisindeki adaptore bazen istemeden birseyler koyarken dokunabiliyordum ve kamera kapaniyordu. Bu yuzden bugun LINKTEKI urunu aldim.

Hocam, linkteki ürünü hangi araç için aldınız? Bende honda civic var, bu ürün sigorta girişine uygun mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

Yaklasık 1 yildir kamerayi kullaniyorum ve cok sukur sorun cikartmadi. Tek sikintim cakmaklik girisindeki adaptore bazen istemeden birseyler koyarken dokunabiliyordum ve kamera kapaniyordu. Bu yuzden bugun LINKTEKI urunu aldim.

Hocam, linkteki ürünü hangi araç için aldınız? Bende honda civic var, bu ürün sigorta girişine uygun mu acaba?

arac seat ibiza 2014 model. 2-3 cesit sigorta kullaniliyor araclarda sizinkisi nasil bilmedigin icin uyar ya da uymaz diyemem. sigorta seklinize gore asagidakile bakabilirsiniz.

http://www.aliexpress.com/item/1PCS-1M-1-5mm2-Car-Cigarette-connector-Cigar-Lighter-socket-DC12V-24V-Extension-ATC-Fuse-Tap/32616340828.html?spm=2114.10010108.1000013.2.sOJsq5&scm=1007.13339.33317.0&pvid=610f7201-3262-4281-af4e-c0e0c950407c&tpp=1

http://www.aliexpress.com/item/1M-1-5mm2-Car-Cigarette-Cigar-Lighter-DC12V-Extension-Micro-Fuse-Tap-Holder-Lead/32624970841.html?spm=2114.10010108.1000014.8.sOJsq5&scm=1007.13338.33346.0&pvid=da191280-ca1f-444c-b475-3180aa452634&tpp=1

http://www.aliexpress.com/item/1PCS-1M-1-5mm2-Car-Cigarette-connector-Cigar-Lighter-socket-DC12V-24V-Extension-ATC-standard-Fuse/32616292930.html

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ikokci

quote:

arac seat ibiza 2014 model. 2-3 cesit sigorta kullaniliyor araclarda sizinkisi nasil bilmedigin icin uyar ya da uymaz diyemem. sigorta seklinize gore asagidakile bakabilirsiniz.

http://www.aliexpress.com/item/1PCS-1M-1-5mm2-Car-Cigarette-connector-Cigar-Lighter-socket-DC12V-24V-Extension-ATC-Fuse-Tap/32616340828.html?spm=2114.10010108.1000013.2.sOJsq5&scm=1007.13339.33317.0&pvid=610f7201-3262-4281-af4e-c0e0c950407c&tpp=1

http://www.aliexpress.com/item/1M-1-5mm2-Car-Cigarette-Cigar-Lighter-DC12V-Extension-Micro-Fuse-Tap-Holder-Lead/32624970841.html?spm=2114.10010108.1000014.8.sOJsq5&scm=1007.13338.33346.0&pvid=da191280-ca1f-444c-b475-3180aa452634&tpp=1

http://www.aliexpress.com/item/1PCS-1M-1-5mm2-Car-Cigarette-connector-Cigar-Lighter-socket-DC12V-24V-Extension-ATC-standard-Fuse/32616292930.html

Teşekkür ederim.

• quote:

Bu sistem süper olmuş walla kesme biçme yapmadan kablo olayı sıfırlanmış ortada görünecek

• Hay Allah, bir tane dahamy alsak ne yapsak bilemedim.

Edit: Bu 2.0 Mpiksel mi?, Olgu hocanyn önerdi?i ve bize aldyrdy?y 3.0 Mpiksel. Onun fiyaty 63 USD Görünüyor.

Enteresandyr, Sipari?lerimden girdi?im zaman 48 USD çykyyor, ama sitede arady?ymda bu fiyatta bir A118C yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 26 Haziran 2016; 12:50:57 >

• Araba gelmeden 1 tane sipariş verdim bugün. GPS ile beraber 54 dolar. Fiyatı çok iyi geldi bana. Ayrıca kayıtlara baktım gerçekten çok güzel kaydediyor. Daha önce kaza yapıp aracı pert ettik üzerine sıkıntılar, mahkemelerde davalarla uğraşmalar. 1 polisin yazdığı abuk subuk rapor yüzünden verdiğimiz uğraş. Bu sefer umarım daha sağlıklı olur herşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infidel

Araba gelmeden 1 tane sipariş verdim bugün. GPS ile beraber 54 dolar. Fiyatı çok iyi geldi bana. Ayrıca kayıtlara baktım gerçekten çok güzel kaydediyor. Daha önce kaza yapıp aracı pert ettik üzerine sıkıntılar, mahkemelerde davalarla uğraşmalar. 1 polisin yazdığı abuk subuk rapor yüzünden verdiğimiz uğraş. Bu sefer umarım daha sağlıklı olur herşey.

Hayırlısı olsun, 2.5 senedir araç kamerası incelerim, yarın eşime araç alma durumu olsa tercih edeceğim model A118c hem fiyatı ucuz hem net çekiyor + gizlenmesi güzel ve kapasitörlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Hay Allah, bir tane dahamy alsak ne yapsak bilemedim.

Edit: Bu 2.0 Mpiksel mi?, Olgu hocanyn önerdi?i ve bize aldyrdy?y 3.0 Mpiksel. Onun fiyaty 63 USD Görünüyor.

Enteresandyr, Sipari?lerimden girdi?im zaman 48 USD çykyyor, ama sitede arady?ymda bu fiyatta bir A118C yok.

Bu modelde üretici farklıymış ben sordum, ama incelemek için satın aldım ( tavsiye etmeden önce ) ucuz etin yahnisi yavan çıkmasın diye dikkat etmek lazım

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.