Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.570
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gearbestin yeni kampanyası, Ticket almayı unutmayın hediyeler güzel :

Detaylar :http://forum.donanimhaber.com/m_117561586//tm.htm
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    hala işlemde gösteriyor kargo heralde 11 12 güne gelmiş olur en kötü diye düşünüyorum bi hareket yok sitede =)
  • 26 mayısta verdiğim A118C+gps siparişi bugün eve geldi. araba almadan kamerasını almış oldum hazır olsun diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Kamera dikiz aynası altında araç göğüsünün sağ tarafında navi gps modülü var. Kamera gps ise sol tarafa göğüs üzerine serbest bırakıp denedim ama maalesef sonuç alamadım. Yani kameraya yakın değil.
  • flu06 F kullanıcısına yanıt
    Ekranda no Gps mi yazıyor ?

Sanki uyduya bağlanamıyor sizin cihaz gibi geldi bana. Arkadaşın dediği gibi kameradan uzaklaştırıp deneyin bence. Benim çünkü camda çekmiyordu ama torpidoya atınca rastgele çekiyordu gps

• quote:

Orijinalden alıntı: consultant34

26 mayısta verdiğim A118C+gps siparişi bugün eve geldi. araba almadan kamerasını almış oldum hazır olsun diye

Sıra lastiklerde ozaman

• Johnnie Walkerr kullanıcısına yanıt
    Genelde kargoya verilmesi gelmesinden uzun sürdü benim siparişlerimde :)
    vallahi hala processing de anlamadım =),bir de şu kameranın bağlantı aparatlarını almam gerekecek sigortadan güç alınması için daha ortada benim de araba yok sipariş verdik 2 aya gelecek hangi parçayı alıcam onu bilmiyorum fuse tap holder mini medium vag grubunda böyle işlem yapmış olan var mı acaba.
  • moonwhite kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar kontrol ettiğimde gps fişinin kameraya tam oturmadığını fark ettiğimde çok utandım. Oruç kafama vurdu herhalde... ilginiz için teşekkürler.
  • flu06 F kullanıcısına yanıt
    Olur hocam öyle, dalgınlık. Bende de 3-4 gün çalışmadı, bozuk diye düşünürken, burada arkadaşlar kameradan uzak bi yere koyun çalışır demişlerdi öyle de olmuştu. İyi sahurlar.

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    Benim gps ile kamera arası bir karış bile yok, hiç sıkıntısız çalışıyor ama kamerada biraz yansıma var.

• 48,25 USD Ye İndirmişler fiyatı..

GPS de 6,24 USD ye düşmüş...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Benim kamerada yansımalar ciddi oranda var, açı ayarı ile her gün oynayıp düzetmeye çalışıyorum ama olmuyor,

en yüksek çözünürlükte çekim yapıyorum 64 gb clas10 hafıza kartı var ama yine titremeler mevcut,

610 mb ve 5 dk. lık parça çekimler halinde yükleme yapıyor hafıza kartına...

Birazdan bir örnek çekim geliyor YouTubeye yüklüyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=fPsd3_bPySc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 16 Haziran 2016; 13:32:49 >

• Dear deniz,

Thank you for contacting Gearbest about your order. We are processing it.

However, please note for the item is back-ordered.(As you can see online the dispatch time is 7 to 10 business days.)
    We can offer you 3 options:

Option 1 We kindly wish you to wait
    We expect to ship the item around date June 25 to June 27.
    Once we ship it you will receive an email from us.

Option 2 Exchange with another item of your choice
    Please send us the URL of the product you would like to choose instead.
    If there is any price difference with the original item, we will either refund it to you on your wallet or send you an invoice to pay for it.

Option 3 Cancel this order
    In this case, we will refund to you on your GB wallet(store credit) and reward you with extra points(e.g. If your refund is 1USD = 5 points ,3USD =3*5 points => get 15 points etc). You can use these for your future purchase.
    To know more about wallet:http://www.gearbest.com/about/gb-wallet.html
    Learn more about points:http://www.gearbest.com/about/about-points.html
    The refund can be completed within 1 business day.

Can you please let me know your decision?
    We look forward to hearing from you and will do our very best to assist you.
    Thank you for your understanding.

Best Regards
    Jaco
    Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

çinli amcalar böyle bi mesaj yazmış anladığım kadarıyla ellerinde ürün yok ? 25 27 haziranda mı kargoya çıkaracaklar bunu mu anlamalıyız ? :).

Evet 25-27 si arası göndereceğiz ve haber vereceğiz diyor,
    ya da
    başka bir ürün al aradaki farkı ödeşiriz diyor,
    ya da
    iptal et, paranı siteye yatıralım ve her 1 $ için 5 puan verelim diyor.

seç beğen al :)
    nasıl yapsam peki yani bunlar bana 2. seçenekte atıyorum 60 dolarlık kamera aldık ben 48.60 ödemiştim bunu hediye mi edicekler
    Hayır, ilk aldığından düşük fiyatlı ürün alırsan aradaki farkı senin üyeliğine/cüzdanına tanımlayacaklar. Yeni alacağın yüksek fiyatlı olursa aradaki farkı sana faturalandırıp ödetecekler sonra siparişi gönderecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lowradiation -- 15 Haziran 2016; 11:34:00 >
    anladım,herhangi bi hediye istesek 25-27 arası için okey desek yaparlar mı öyle bi güzellik yoksa iptal etmek mi mantıklı olur.
    İptal edersen paranı cüzdanına tanımlayacaklar ve 48,6$ x 5 = 240 küsür puan verecekler sana, 240/50~= 5 $ ediyor. Alabileceğin en büyük hediye bu :)
    "25 ine kadar bekleyeyim ama bana hediye/puan verin" i nasıl anlatırsın bilemiyorum :) uygun güzel bir dille yazarsan muhakkak bir şeyler verirler ama bu 5$ dan fazla olmaz :) 50-100 puan arası (1-2 $ ) belki diye tahmin yürütüyorum.
    teşekkürler cevap için,araç içi şarj cihazını bi sorayım xiaominin belki gönderirler :)
    kabul etmediler 5.8 dolar öde öyle gönderelim dediler tam çakallar bunlar =).
    ben iptal edince hem benim para geri gelecek hemde point gelecek dediğin gibi 5 dolar edicek valla ayıp yaptıkları =).

Option 3 Cancel this order
    In this case, we will refund to you on your GB wallet(store credit) and reward you with extra points(e.g. If your refund is 1USD = 5 points ,3USD =3*5 points => get 15 points etc). You can use these for your future purchase.
    To know more about wallet:http://www.gearbest.com/about/gb-wallet.html
    Learn more about points:http://www.gearbest.com/about/about-points.html
    The refund can be completed within 1 business day.

en mantıklısı bu.

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.