Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (106. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
135
Favori
116.581
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Helal olsun 40 gün oldu Malezya uçak dan ses yok ticket açtım gönderi yapan şirketle görüşüp bilgi verilecek sabırla bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademrende

Helal olsun 40 gün oldu Malezya uçak dan ses yok ticket açtım gönderi yapan şirketle görüşüp bilgi verilecek sabırla bekliyoruz.

Kesin düştü bizim uçak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olur mu olur walla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademrende

Helal olsun 40 gün oldu Malezya uçak dan ses yok ticket açtım gönderi yapan şirketle görüşüp bilgi verilecek sabırla bekliyoruz.

23 şubatta verdiğim ve gelmeyen siparişimin geri ödemesini aldım geçen gün. Gerçekten o dönem gönderilen kargoya bir şeyler oldu.

• Cylon07 C kullanıcısına yanıt
    valla kardeş ben de aldım ama 40 gün oldu Malezya dan uçak daha Türkiye ye teşrif edemedi. bekliyoruzz
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    merhaba lowradiation nasıl aldınız yazışma örneğini rica etsem pm den bana atabilir misiniz.
  • lowradiation L kullanıcısına yanıt
    Biliyorsunuzdur belki satis yapiyorum. Bunun icin 2 adet almistim. 90 dolar. 3.aya giriyoruz hala malezyada buyuk ihtimal kayboldu. Yarisini veriyorlar 😂😂😂

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Evet satış yaptığınızı biliyorum, muhtemelen onlar da bunun farkındadır. Bence bunu kullanıp (sizin ürünlerini satıyorum, temsil ediyorum vs diyerek ) biraz daha fazla geri ödeme alabilirsiniz.
  • Arabam yok kaptım 3 tane

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Hocam, 2-3 günde bir olduğu için ne zaman sıfırlandığını tam kestiremiyorum. Aracı çalıştırdığımda formak atmış oluyor kendisine. Video ile bunu desteklemem çok zor. Güzel bir ticket atacağım artık. Ne isteyeyim sizce? Kısmi ücret iadesi mi? Değişim mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 28 Nisan 2017; 16:27:49 >
  • ademrende kullanıcısına yanıt
    merhaba, teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. benim cihaz da gearbest ve malezya takipli idi, bir ayda elime ulaştı.
  • Arkadaşlar a118c nin cama yapıştırılan plastik parçasını nerden bulabilirim. Arabayı satarken biraz aceleye geldi n kadar uğraşsam da sökemedim, sıcak hava ile sökmek lazımdı.

Kutuda yedeği var diye çokda umursamadım ama kutuda ki sadece yapışkan bant kısmıymış, şimdi kaldık öylece

• yine bir şahinli, egzozu patlak çatlak geziniyor. bir de abuk sabuk bir korna takmış ateş ediyor :D
  • Şuan fiyatı 36.99$ fakat baktığım da gps yok alınır mı arkadaşlar?

Ayrıyetten gps almak çok fazla kablo olmaz mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 16 Mayıs 2017; 19:7:37 >
  • Olgu hocam verdiğin linkte stokta kalmadığı görülüyor. Acaba başka bir link verebilir misin? Ya da B40 modelini tavsiye eder misin?
  • Geçen gün de ben bunlardan birine denk geldim. Emniyet şeridinde bodoslama gidiyordu ve sürekli en sağ şeritte sakin sakin giden arabalara selektör yapıyordu.
    Bir süre gözümle takip ettim baktım yolun hafif kıvrıldığı bir kesiminde ilerde bir kamyon emniyet şeridinde duruyor. Bu süratle ve aldırmazlıkla bindirmemesi mucizeydi ama bu insanlar maalesef bir şekilde bu tarz kazalara karışmaktan kurtulamıyor ve hem kendilerini hem de başkalarının hayatını tehlikeye atıyorlar.

Uzun yolculuk olduğu için kaydı saklama imkanım olmadı.
  • anlattığınız şekilde de bir kaydım var:)

bugün iş çıkışı tozu dumana katan bir şahinliye daha denk geldim. yarın yüklerim.
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Kabloları gizleyebilirsiniz, çok sorun olmaz. Tercih sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: f.gulteki

Olgu hocam verdiğin linkte stokta kalmadığı görülüyor. Acaba başka bir link verebilir misin? Ya da B40 modelini tavsiye eder misin?

Ucuz A118c diye konu olacaktı oraya bakabilirsiniz.

• http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html

Link verdiğim ürün 36 dolara düşmüş. Cihaz özellikleri aynı mı acaba ?
  • 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.