Şimdi Ara

DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ CEP BİLGİSAYARI!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
9.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia yakın bir zamanda yeni cep bilgisayarını aynı zamanda dünyanın en gelişmiş cep bilgisayarını tanıttı.
    10 GB hafızası ile 256 MB ram ve dokunmatik ekranıyla harikalar yaratan bu aletin tek eksiği telefon özelliği olamaması...[linüx işletim sistemi kullanan bu cep bilgisayarın fiyatı yurtdışında 491 usd olacakmış..
    işte NOKIA N810

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevki79 -- 25 Ekim 2007; 15:56:39 >

• boyle bişey yok sallamayalım lutfen
  • öyle bişey var yalan değil. Yanlız en gelişmiş biraz saçma olmuş.

htc shift 'i bi araştırmanı isterim. 1.2g işlemci 1gb ram 30 bg harddisk windows vista ce

http://www.nokia.com/A4136017?category=n810#
    http://www.teknokampus.com/haberler/222/Nokia+nin+yeni+cep+bilgisayari+N810.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donulmezaksaminufku -- 25 Ekim 2007; 20:36:39 >
  • Bence de ya en gelişmiş demek Nokia için koca bir yalan.Şimdiye kadar HTC,OQO,Samsung'un çıkardığı UMPC'lerle karşılaştırıldığında bu cihaz solda sıfır kalıyor.
  • HTC shift diye bi şey var. en gelişmiş bilgisayar demeyelim yani bu nokiaya
  • ben bu görüşlere katılmıyorum. HTC shift cepte taşınabilecek bir ürün değil, 800 gram ağırlığı 19 santim boyu var. hatta HTC'nin internet sitesinde shift pda kategorisinde değil mobile computer kategorisinde duruyor.
    Ama nokia'ya en gelişmiş PDA demek de biraz fazla, özellikle HTC TYTN2 ve i-mate ultimate serilerinin yanında
  • ee bunu taşıyana kadar bence bir notebook taşımak 12" lik felan daha iyi olmazmı?
  • Linux tabanlı bir PDA...Aslında kulağa hoş geliyor ama neyle beslenecek?
  • Tam olarak PDA da değil çok iyi bir internet tablet.
  • Bence en iyisi Samsunq q1 ultra.Bu cihazın özellikleri etkileyici bayağı.Bu cihazı isteyen arkadaşlar varsa bana mail atabilirler.Aşağıda özelliklerini ve resimlerini görebilirsiniz.Fiyatı:1750 ytl.Belki çok gibi görünebilir ama değil aslında çünkü bu ülkede 1500 ytl verip cep telefonu almaktansa bunu tercih etmek bence daha mantıklı görünüyor.
    Intel A110 processor, 800 MHz
    1GB RAM
    LCD: 7" WSVGA touchscreen, 1024 x 600
    60GB hard drive
    Built-in mini keyboard, pointer and mouse buttons
    PDA-type stylus
    Built-in stereo speakers and microphones
    2 cameras: front (webcam type) and back (for taking photos and video)
    Wi-Fi, Bluetooth and wired Ethernet connectivity
    VGA out
    2 x USB
    1 x SD/MMC Card slot
    Dimensions: 227.5mm x 23.9mm x 123.9mm
    Weight: 690g
    Windows XP Tablet Edition.
    Parmak izi okuyucu
    *Not:Resimdeki klavye fiyata dahil değildir.*

• nokia'nın bu cihazı telefon ozelliği yoksa hiç mantıklı bi alet değil bence. hatta gereksiz bile denebilir, gerçi herşeyin olduğu gibi bunun da alıcısı çıkıcaktır mutlaka bir ihtiyac kesimine hitap ediyordur yoksa böle bi alet üretilmezdir

bi de bu en son eklenen cihaz sanki bir samsung yapımından cok cin malı bir taklit gibi duruyo.
    belki fotoraf kalitesindendir ama ne bilim çok garip bi cihaz
    kesinlikle mesajı yazan arkadaşa bok atmak için yazmadım. yanlış anlamayın.
  • Samsunq q1
    Hasta oldum ya cidden aşık oldum. Yok böyle bişey 60 gb harddisk bide tablet xp var taş gibi. Türkiyeye ne zaman gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donulmezaksaminufku -- 3 Kasım 2007; 1:08:24 >
  • daha once bu cıhazı duymustum ama ozellıklerı bu kadar abartı deıldı ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: tok

Bence en iyisi Samsunq q1 ultra.Bu cihazın özellikleri etkileyici bayağı.Bu cihazı isteyen arkadaşlar varsa bana mail atabilirler.Aşağıda özelliklerini ve resimlerini görebilirsiniz.Fiyatı:1750 ytl.Belki çok gibi görünebilir ama değil aslında çünkü bu ülkede 1500 ytl verip cep telefonu almaktansa bunu tercih etmek bence daha mantıklı görünüyor.
    Intel A110 processor, 800 MHz
    1GB RAM
    LCD: 7" WSVGA touchscreen, 1024 x 600
    60GB hard drive
    Built-in mini keyboard, pointer and mouse buttons
    PDA-type stylus
    Built-in stereo speakers and microphones
    2 cameras: front (webcam type) and back (for taking photos and video)
    Wi-Fi, Bluetooth and wired Ethernet connectivity
    VGA out
    2 x USB
    1 x SD/MMC Card slot
    Dimensions: 227.5mm x 23.9mm x 123.9mm
    Weight: 690g
    Windows XP Tablet Edition.
    Parmak izi okuyucu
    *Not:Resimdeki klavye fiyata dahil değildir.*

süper biseymis harbiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canerozler -- 4 Kasım 2007; 15:49:44 >
  • Bende N810 u alalı 10 gün oldu.Ama 10 gündür iki konuyu aşamadım.1.si güncelleme yapamıyorum 2.si görüntülü görüşme yapamıyorum.

Güncelleme yapabilmek için sitesine giriyorum koca koca dosyalarını indiriyorum iş kurmaya gelince 123mb görünen dosya sıfır oluyor yüklenmiyor.Görüntülü görüşme için bir yama programmı desem tam manasıyla bi program mı desem,bi şeylere ihtiyaç olduğunu duydum hatta o programıda (Farsight adında bir program)indirdim alete kurmaya kalktım ama yine kuramadım.

Konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.
  • Nokia şu haliyle , şu özellikleriyle şu cihaza bir Cep ,GSM özelliği koysa ne olurdu sanki ?
    Harika olurdu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: meyveoz52

quote:

Orjinalden alıntı: BAĞATUR

Nokia şu haliyle , şu özellikleriyle şu cihaza bir Cep ,GSM özelliği koysa ne olurdu sanki ?
    Harika olurdu...

Bu nokia kadar başına taş düşsün emi..gsm koysaymış mış da bu laflarla bu sitede faydalı olacakmış,bide yüzbaşıymış.Böyle boş muhabbet yapacağına benim mevzuya bi cevap bulmaya çalış.Esas mesele burda bu,yoksa nokia nın n810 una gsm koyması değil.Gsm koysaydı onun adı n810 olmazdı.

Ben de yaklaşık 10 gündür n810 kullanıyorum.Aslında kullanamıyorum.Nedenine gelince 1.si güncelleme yapamıyorum, 2.si de görüntülü görüşmeyi bi türlü gerçekleştiremedim.Cihazda skype,gizmo ve gtalk kurulu vaziyette ama sesli ve yazılı görüşme yapabildim ama görüntülü görüşme yapamadım.Neler denemedim ki bu konuda ama nafile.Değişik site ve forumlarda da yardımlara baktım ama olmadı olmadı.Bu kadar zor olmasa gerek aslında bu cihaz.Ama hala bu iki problemi aşamadım.

Güncelleme yapabilmek için sitesine giriyorum koca koca dosyalarını indiriyorum iş kurmaya gelince 123mb görünen dosya sıfır oluyor yüklenmiyor.Görüntülü görüşme için bir yama program mı desem tam manasıyla bi program mı desem,bi şeylere ihtiyaç olduğunu duydum hatta o programıda (Farsight adında bir program) indirdim alete kurmaya kalktım ama yine kuramadım.

bu başlığı sen mi açtında bu üslupla yardım istiyorsun.bu başlıkta bu başlığa göre yorum yapanlardan sanane.belki başlık fazlalığı olmasın diye yeni konu açmadan burda yardım istedin o ayrı bir konu fakat milletin yorumuna laf söyleyeceğine düzgün bi şekilde yardımını bekle bilen biri olsa cevap verir elbet...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Davidoffmath -- 16 Ağustos 2008; 3:16:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: meyveoz52

quote:

Orjinalden alıntı: BAĞATUR

Nokia şu haliyle , şu özellikleriyle şu cihaza bir Cep ,GSM özelliği koysa ne olurdu sanki ?
    Harika olurdu...

Bu nokia kadar başına taş düşsün emi..gsm koysaymış mış da bu laflarla bu sitede faydalı olacakmış,bide yüzbaşıymış.Böyle boş muhabbet yapacağına benim mevzuya bi cevap bulmaya çalış.Esas mesele burda bu,yoksa nokia nın n810 una gsm koyması değil.Gsm koysaydı onun adı n810 olmazdı.

Ben de yaklaşık 10 gündür n810 kullanıyorum.Aslında kullanamıyorum.Nedenine gelince 1.si güncelleme yapamıyorum, 2.si de görüntülü görüşmeyi bi türlü gerçekleştiremedim.Cihazda skype,gizmo ve gtalk kurulu vaziyette ama sesli ve yazılı görüşme yapabildim ama görüntülü görüşme yapamadım.Neler denemedim ki bu konuda ama nafile.Değişik site ve forumlarda da yardımlara baktım ama olmadı olmadı.Bu kadar zor olmasa gerek aslında bu cihaz.Ama hala bu iki problemi aşamadım.

Güncelleme yapabilmek için sitesine giriyorum koca koca dosyalarını indiriyorum iş kurmaya gelince 123mb görünen dosya sıfır oluyor yüklenmiyor.Görüntülü görüşme için bir yama program mı desem tam manasıyla bi program mı desem,bi şeylere ihtiyaç olduğunu duydum hatta o programıda (Farsight adında bir program) indirdim alete kurmaya kalktım ama yine kuramadım.

10 gündür ayar yapamamışsan , kullanamamışsan o cihazı daha fazla kurcalama derim sana,
    Nokia 8310 tavsiye ederim sana , çok rahat kullanırsın
    Emin ol bu tarz ve uslüpla Forumda çok yardım alırsın sen.
    PM attım bir görüşelim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 17 Ağustos 2008; 17:44:04 >
  • samsung q1 ultra'ya hasta oldum. ama şimdi türkiye'de satışta yok mu, internette bulamadım hiç bir yerde...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.