Şimdi Ara

::dünyanın en çok satan ve begenilen 10 erkek parfümü açıklandı: (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
635
Cevap
17
Favori
316.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: canss89

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

Çok sağol kardeş tam istediğim gibi bir koku...Spor tarz.. Bu arada foto için çok sağol yanlış alırdım valla.. Ben yarın bi D&P den alayım, daha sonra strawberrydende alırım.. Hocam peki D&P ile orjinalinin koku olarak çok farkı varmı? Yoksa sadece kalıcılıkmı?

yanı hocam orjınal parfum kullanmanın farkı keyfı baskadır..havası var tabı dp acık parfum hocam ama aynı kokuyu yapıyor adamlar..sadece kalıcılık farkeder..bırı 2 saat durur senın orjınal 5 saat durur mesala

Daha sonra zaten orjinalini alacağımda yani dedim şimdi D&P deki koku kötü falan olur sonra 212'yi kötü sanmayayım neyse kardeş herşey için çok sağol...Çok faydalı konu...

• ne demek hocam herzaman
  • yanarım yanarımda dolandırıldım ona yanarım gitti paracıklar
  • adamlar lutfedip parayı geri yollamışlar tabi bukadar cıngar cıkarmaya kim olsa iade etmezki napalım yeniden sipariş verelim bari
  • quote:

Orjinalden alıntı: apo_o

adamlar lutfedip parayı geri yollamışlar tabi bukadar cıngar cıkarmaya kim olsa iade etmezki napalım yeniden sipariş verelim bari

ya freeshoptan alsana sen apo ya 212 men..82ytl
  • abi yine denedim bi sorun varyaa sanal karttan çekmedi busefer para, abi freshop diyosunda ordan herkez alışveriş yapamıyomuş öle bi imkanım olsa şimdi gider alırım varmı öyle bi imkan sadece yolculuk yapanlar bide orda çalışanlar yapıyomuş heralde alışveriş??
  • quote:

Orjinalden alıntı: apo_o

abi yine denedim bi sorun varyaa sanal karttan çekmedi busefer para, abi freshop diyosunda ordan herkez alışveriş yapamıyomuş öle bi imkanım olsa şimdi gider alırım varmı öyle bi imkan sadece yolculuk yapanlar bide orda çalışanlar yapıyomuş heralde alışveriş??

EVETadamını bul
  • Yarın denemek üzere 12 tane parfüm buldum hepsini denesem ayıp olmaz demi
  • quote:

Yarın denemek üzere 12 tane parfüm buldum hepsini denesem ayıp olmaz demi

3 ten fazlasını ayırt edemezsın dp de 4 5 parfum dısındakıler dandık cogunu denedım cunku sen benım dedıklerıme bak

gio armani
    burberry classıc
    212 men
    rochas men
  • quote:

quote:

Yarın denemek üzere 12 tane parfüm buldum hepsini denesem ayıp olmaz demi

3 ten fazlasını ayırt edemezsın dp de 4 5 parfum dısındakıler dandık cogunu denedım cunku sen benım dedıklerıme bak

gio armani
    burberry classıc
    212 men
    rochas men

Hee tamam o zaman bunları deneyeyim gio armani derken black code mu acqua di gio yumu deneyeyim dostum..

• quote:

Orjinalden alıntı: cans89

7-brit-burberry

5 yıldır kullanıyorum beğenmeyen görmedim daha çokşükür..
  • 212 men alıyorum var mı itirazı olan ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: Emrah_Tr

212 men alıyorum var mı itirazı olan ???

Bence al dostum ben hiç kullanmadım ama yukarıdaki mesajlara bakarsan çok övüldü...
  • 212 Men ve Armani Code arasındayım su anda.. Bi yandan da Rochas al beni al beni diyor
  • 1.sırada benim parfümüm var
  • quote:

212 Men ve Armani Code arasındayım su anda.. Bi yandan da Rochas al beni al beni diyor

şu kokusu şeker gibi olan değilmi bu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: stigmata_

quote:

212 Men ve Armani Code arasındayım su anda.. Bi yandan da Rochas al beni al beni diyor

şu kokusu şeker gibi olan değilmi bu?

evet öyle diyorlar. şekerimsi baharat kokusu gibi birşeymiş..
  • En iyisi sende benim gibi D&P yi deney tahtası olarak kullan ondan sonra al en azından kokularını bi görmüş olursun...
  • rochas men tenle bulusmuyor bazen orjınalını almıstım gecen yaz hıc kokmadı bende..armanı code black code demek black kısmını kaldırdılar armanı code oldu..burberry classıc yada 212 men alın derım..bana guvenın hemen bı dıalog yazıyorum dershanede basıma geldı

can:gunaydın merve naber ya
    merve:ıyıyım can ya parfummu sıktın sen,markası ne ya bunun??
    can:nıye cokmu guzel bı opucuge soylerım
    merve:benım bugun hıc yanından ayrılmamam gerek

merve saat 8.30dan-16.00 ya kadar yanımdan ayrılmadı ve aynı sırada oturdu ve bıkerede optu..212 men sıkmıstım bunun gıbı cok olay var

• quote:

rochas men tenle bulusmuyor bazen orjınalını almıstım gecen yaz hıc kokmadı bende..armanı code black code demek black kısmını kaldırdılar armanı code oldu..burberry classıc yada 212 men alın derım..bana guvenın hemen bı dıalog yazıyorum dershanede basıma geldı

can:gunaydın merve naber ya
    merve:ıyıyım can ya parfummu sıktın sen,markası ne ya bunun??
    can:nıye cokmu guzel bı opucuge soylerım
    merve:benım bugun hıc yanından ayrılmamam gerek

merve saat 8.30dan-16.00 ya kadar yanımdan ayrılmadı ve aynı sırada oturdu ve bıkerede optu..212 men sıkmıstım bunun gıbı cok olay var

merve paçayı ucuz kurtarmış gibi geliyo bana

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.