Şimdi Ara

Dünyanın en büyük e-spor arenası İstanbul’da açılıyor!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
32
Cevap
0
Favori
1.403
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Dünyanın en büyük e-spor arenası İstanbul’da açılıyor!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    303 Mesaj
    Elektronik Ahlakinda gelismesi gerek malesef Elektronik Ahlak Turkiyede icler acisi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    eleştirmek için eleştirmeyin
    |
    |

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yarbay
    5242 Mesaj
    Çok güzel haber.
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    9233 Mesaj
    kapalı devre LAN üzerinden alın hepinize bilmem kaç bit terayağ :)

cahil cühela bu haber çok sevindi :D +1 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SEO19 -- 17 Ağustos 2018; 7:35:12 >
    |
    |

steam free game list ;) https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Reviews_DESC&amp;maxprice=free
  • Yüzbaşı
    736 Mesaj

Protesto ediyorsun demek woahh
    Daha çok edin, böyle olunca kültür seviyemiz artıyor. Zekileşiyoruz. Her yerde siyaset varmış... Buna çok şey denir ama DH gibi üslubu 'düzgün' bir yerde üslubumu bozarım.
    Bende Dh yı protesto edeyim bari belki düzelir.
    |
    |
    simbolmina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fikrim değişmedi. Hala aynı fikirdeyim. Dubainin denize yaptığı o saçmalıklar neyse buda bunun aynısı. En azındam onlar fakir değil. Bencede fikirsiz insan haddini bilmeli. Aynı düşünüyoruz.

|
    |
    YoYoxP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok yanlış, çok bağnaz bir düşünce. Mutsuz olmak için elinizden geleni yapıyorsunuz gibi geldi. Uyurken, eğlenmek için gezerken veya pc başında oyun oynarken falan da sürekli siyaset düşünüp, yaşadığınız gördüğünüz her şeyi siyasete bağlıyorsanız doktora görünmenizi öneririm. Allah şifa versin.
    |
    |
    simbolmina kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    DISPLAY: 17.3" Full HD (1920x1080) Mat LED Ekran
  • Yüzbaşı
    350 Mesaj

Yobaz birinin fikrini değiştirmeye gücüm yetmez zaten, ne yazarsam yazayım sizin sabit fikirliler anlayamaz. Heykel yapıp turist çekmeye çalışsak size katılırdım, değmez, paramız boşa gider derdim. Ama şu durumda her türlü ülkemiz kazanacak, yapımı bittikten sonra turist çekecek, pek çok turnuva için diğer ülkelerden oyuncular, taraftarlar gelecek. Şuan futbol nasıl bir endüstriyse belki e-spor'da o seviyelere gelecek. Yaparken ülkemizden para çıkmayacağını aksine ülkemize para kazandıracağını tekrardan belirtmek isterim, belki bazı arkadaşlar gözden kaçırmıştır doğrusunu öğrensinler.

Siyaseti sevmem, sadece aklıma geldiği için örnek vereceğim, kimse siyasete bağlamasın diye peşinen belirtmek istedim. "Fikirsiz insan haddini bilmeli" gibi bir lafı sizden duyunca, Kemal Kılıçtaroğlu'nun "bu partide koltuk sevdalılarına yer yok" demesi gözümün önüne geldi.
    |
    |
    jubeii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    DISPLAY: 17.3" Full HD (1920x1080) Mat LED Ekran

• Binbaşı
    1966 Mesaj

Saygı duyduğum fikrinizi sizinle burada tartışır idim lakin hep telefondan giriyorum ve burada yazmak zulüm. Kısa yazmayı seviyorum.

|
    |
    YoYoxP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||
    tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://youtu.be/bFM-hBLtTWM
  • Teğmen
    105 Mesaj
    Açılış şarkısıda Ferman Akgün ve Fatma Turgut tarafın yapılacak büyük ihtimalle.
    https://youtu.be/vRQ6cHlRzUo
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Sohbet
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.