Şimdi Ara

Dünyadaki son 2 insan (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aklıma İsa aleyhiselam geldi, gerçi meryem anamız susmuş, İsa aleyhiselamı işaret etmiş, soru soranlar ile İsa aleyhiselam konuşmuştu. Burda öyle bir durumda olamaz. Bilemedim ben.

Edit. Benden evvel dünya alem yazmış zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konuşantahta -- 5 Kasım 2013; 20:00:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlayamadım ki
  • Sonuçta akrepyusuf yine anlamadım koyver gitsin

• anlamadım diyenler soru anormal değil

NeroEM9
    fantezilerine hastayım
  • çocuğa kimse çocuk yapma prosedüründen bahsetmezse çocuk bunu düşünmez sonuçta nasıl yapıldığını bilmiyor. sorarsada "ben nasıl oldum " diye yapıştırcan leylekleri inanmak zorunda ,çünkü başka fikri yok.
  • Yalnizlik koymustur...

Diyerek uzaklasiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: jawenk

çocuğa kimse çocuk yapma prosedüründen bahsetmezse çocuk bunu düşünmez sonuçta nasıl yapıldığını bilmiyor. sorarsada "ben nasıl oldum " diye yapıştırcan leylekleri inanmak zorunda ,çünkü başka fikri yok.

burayı atlamışsın sen dul kalan o kadınsın

bu arada çocuğun kız

kız 20 yaşında annesi ölüyor 4 yıl sonrada o hamile kalıyor ve ikiz doğuruyor biri erkek biri kız sonuçta doğurmayı anlıyor öğrenmiş oluyor.

erkek çocuğun aleti görünce işin aslını anlıyor ama nasıl açıklayabilir

benim babam yoktu annem beni babasız nasıl doğurdu ve ben kocasız bu ikizleri nasıl doğurdum ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

çocuğa kimse çocuk yapma prosedüründen bahsetmezse çocuk bunu düşünmez sonuçta nasıl yapıldığını bilmiyor. sorarsada "ben nasıl oldum " diye yapıştırcan leylekleri inanmak zorunda ,çünkü başka fikri yok.

bu arada çocuğun kız

kız 20 yaşında annesi ölüyor 4 yıl sonrada o hamile kalıyor ve ikiz doğuruyor biri erkek biri kız sonuçta doğurmayı anlıyor öğrenmiş oluyor.

benim babam yoktu annem beni babasız nasıl doğurdu ve ben kocasız bu ikizleri nasıl doğurdum ???

ilk mesajda öyle bişey okumadım arada biyerdemi geçiyo

• quote:

anlamadım diyenler soru anormal değil

NeroEM9
    fantezilerine hastayım

Utandım
  • quote:

quote:

bu arada çocuğun kız

Açıklamaya gerek yok.

Eskiden insanlar zaten çocuk doğurmada babanın etkisini bilmiyorlarmış, anne kendi kendine doğuruyor sanıyorlarmış. Yani baba etkisi sıfır, anne etkili, anne saygın. O zaman ataerkil yerine anaerkil olması gerekirdi kabilelerin değil mi? Yok, dayıerkil oluyorlarmış bu sefer, baba belli değil ama annenin erkek kardeşi belli.

Bu yüzden Afrika'ya giden hristiyan misyonerler çok zorluk çekmişler. Nasıl anlatacaklar? Düşünsene, baba-oğul-kutsal ruh.

Yani erkek çocuğun doğması demek erkek çocuğun çocuk doğmasında etkisi olması anlamına gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 9 Kasım 2013; 20:18:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

40 yıllık baliciyim böyle kafa görmedim.

Hıı yalan söyleme sen tariçisin bikere.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.