Şimdi Ara

Dünyadaki son 2 insan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Öyle bir dünyada o çocuğa her şeyi inandırabilirsin, kendi çocuğu olmadığı sürece anlayamaz o süreyi ki çocuğunun olması için de annesiyle ilişki kurması lazım. O durumdan sonra da başka bir şey düşünülür. (Kadın doğursa bile oğlu çocuğun kendisi gibi olduğunu kavrayamayabilir, annesi zaten büyütürken her dediğini oğluna inandırabilir.)

bu arada çocuğunuz kız

kız 20 yaşında annesi ölüyor 4 yıl sonrada o hamile kalıyor ve ikiz doğuruyor biri erkek biri kız sonuçta doğurmayı anlıyor öğrenmiş oluyor.

erkek çocuğun aleti görünce işin aslını anlıyor ama nasıl açıklayabilir

benim babam yoktu annem beni babasız nasıl doğurdu ve ben kocasız bu ikizleri nasıl doğurdum ???

• akrepyusuf kullanıcısına yanıt
    İçgüdüsel olarak anlayabilir belki ama erkek çocuğunu doğunca engelli de sanabilir. Tabi burda da annelik duygusu işin içine girer.
    Asıl soru erkek çocukda 20 yıl sonra doğuracak mı?

• Asla olmayacak bir sey icin niye kafani yoruyorsun ki. Ruya mi gordun naptin. Gunumuz dunyasinda boyle bir sey olsa hatta sehirde yasayan kisinin basina gelse 2 yil kadar yasayamaz degil cocugunu 20 yasina kadar buyutmeyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Asla olmayacak bir sey icin niye kafani yoruyorsun ki. Ruya mi gordun naptin. Gunumuz dunyasinda boyle bir sey olsa hatta sehirde yasayan kisinin basina gelse 2 yil kadar yasayamaz degil cocugunu 20 yasina kadar buyutmeyi.

meryem oğlu isa ???
  • Şu adamın mantıklı bir konu açtığını göremedim daha
  • Peygambersin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jesse-Pinkman

Şu adamın mantıklı bir konu açtığını göremedim daha

mantıkla yaradana ulaşılsaydı farabi ve aristo şimdi ALLAH la çay içiyordu
  •  Dünyadaki son 2 insan
  • 40 yıllık baliciyim böyle kafa görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Asla olmayacak bir sey icin niye kafani yoruyorsun ki. Ruya mi gordun naptin. Gunumuz dunyasinda boyle bir sey olsa hatta sehirde yasayan kisinin basina gelse 2 yil kadar yasayamaz degil cocugunu 20 yasina kadar buyutmeyi.

meryem oğlu isa ???

Bunu oyle bir sey olduğu zaman dusunursun.

• O değil bunu nası dusundun?

• Hll knk

• quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

O değil bunu nası dusundun?

düşünmek için sizden paramı istiyorlar? bende sorun yok fırsat buldukça düşünüyorum
  • quote:

quote:

düşünmek için sizden paramı istiyorlar? bende sorun yok fırsat buldukça düşünüyorum

Kastım. 2 yıl sonra karı kendi kendine nası hamile kalıyor yani karınım kendi kendine hamile kalması gibi bir durumu nerden çıkardın.hadi büyüyen çocuğa anlatılır ona bişi yokta yağmur yerine sperm mi yagıyo onu anlamadım

• bir açıklamaya gerek yok, dünyada başka baba olmadığı için insan olmadığı için, çocuk babasının olması gerektiğini bilmeyecek

böyle bir varlıkdan (babadan) haberi olmayacak, dolayısıyla açıklama yapmayada gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peynir Alti Suyu Tozu

.
     Dünyadaki son 2 insan

• quote:

quote:

quote:

Kastım. 2 yıl sonra karı kendi kendine nası hamile kalıyor yani karınım kendi kendine hamile kalması gibi bir durumu nerden çıkardın.hadi büyüyen çocuğa anlatılır ona bişi yokta yağmur yerine sperm mi yagıyo onu anlamadım

he he 2 yıl arayla sperm yağıyor kadında bacakları açıp ters şemsiye modunda bekliyor

• Meryem ana mi bu kadin 2 yil sonra hamile kaliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yakuza33

ozaman kadına bi hayvan.. yani çoçuğun babası bi hayvan mı?

İki farklı türden bir çocuk olabilmesi için kromozom sayılarının eşit olması gerekir. Dünyada bilinen canlılarda tıpkı insanlar gibi 46 kromozoma sahip sadece 2 tane tür var:

1. Adını hatırlayamadığım bir sivrisinek türü. Ki bir sinekle erkek olsun kadın olsun ilişkiye girmek mümkün değil; sinek ölür. Mümkün olsaydı bile sineğin sperm sayısı kesinlikle çocuk yapmaya yeterli gelmeyecekti.

2. Moli balığı. Siz denizkızları nasıl oluyor sanıyorsunuz? Moli balığı oldukça büyük (1-1,5 metre) bir balık olup bizim sapık Türk erkekleri tarafından tahrik olunma yöntemiyle (tavuktan tahrik olan adam balıktan da tahrik olur) balığa tecavüz edince denizkızı olma olasılığı var.

Her neyse: Şimdi, kadın bu bilimsel bilgiyi biliyor olsa bile o balığı bulacak da erkek olduğunu anlayacak da üstüne bir de çocuk yapacak da... Hadi hepsini yaptı. Bu durumda da kromozom sayısı aynı olduğu için çocuklarının olması olası olan iki farklı türün çocuklarında doğurganlık diye bir şey söz konusu bile değildir. Bakınız at-eşek çiftleşmesi=katır veya aslan-kaplan çiftleşmesi=Liger vs.

Arkadaşların da belirttiği gibi tek yol: Sperm bankası filan bulmuş olma olasılığı ve kızının da 20 yıl sonra aynı haltı yemesi.

Öte yandan Hz. Meryem-Hz. İsa diyenler olmuş. Dinimiz aynen söyler ki: Hz. Muhammed (S.A.V.), Dünya'ya gelmiş son peygamberdir.

Kısacası sen her ne içmişsen ondan ben de istiyorum hacı. Sağlam kafa yapıyor belli ki

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.