Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!! (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
811
Cevap
31
Favori
56.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • annecim korkuyorum işim bitsin evi yerleştirip geliyorum

noluyo lan gelip izlicem okucam
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmdat Çekici

Beyler fake olduğunu anlamanız için 5-10 ülkenin olduğu videoda 45.sn ve 13:34 ü dinleyip seslerin ve kuş seslerinin aynı olduğunu anlarsınız.
    Youtube da adam yorum atmış onda yazıyor.
    Çok umutlanmıştım.

korkmuştum rahatlattın şimdi kendime gülmeye başladım sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: caytem

bu sesi aksam 9-10 arasında izmir balçovada duydum.2 kere denk geldim ikincisi biraz daha kısa ve sessizdi.Agora alışveriş merkezinin önünde.

bende izmir narlıderede oturuyorum işe gitmek için yoldayım sabah 7:10 sıralarında izlediğim videolara çok benzer sesler duydum 2 defa aralıklı oldu.

Dünyada yaklaşık 2 haftadan  beri duyulan garip sesler.!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEVERseeYOU -- 19 Ocak 2012; 13:04:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3ortacine16

quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

Şu anda 3 kişiyiz, ben ve yusuf kardeşlerim

Buçuğu nerede ?

Bi de sen gel, üç buçuğa tamamlayalım
  • SUR düdüğü test sesleri onlar. Daha büyük şeyler olacak. (Korkun la :P)
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon08

SUR düdüğü test sesleri onlar. Daha büyük şeyler olacak. (Korkun la :P)

Hepimizi dikicekler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNiDüNYa -- 19 Ocak 2012; 13:08:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.cadde

quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

bikere 29 yaşındayım dalga için açmadım konuyu 2010 da islami açıdan biri değerlendirmiş ben nötrüm tabi odur diyemiyorum...istyen izlesin..

4:17

"Gökten Elin ve Suretin görüntündükten 1 sene sonra......"

Arkadaşlar sabahtan beri araştırıyorum bu nakur olayını falan bir kaç bir şey buldum vereyim siz de okuyun bana en uygun açıklama şu anda bu geldi

http://www.caferiskenderoglu.com.tr/index.php/makale/117-haberler.html

İŞTE BU GÖKSEL OLAYLARIN EN BÜYÜĞÜ 2011–2012–2013 YILLARININ İÇERSİNDE GÜNEŞ SİSTEMİMİZİN GALAKSİMİZİN MERKEZİNDEKİ KARADELİĞE YANİ KUR’ANI KERİMDE BİLDİRİLEN
    NÂKUR’ A YAKIN GEÇMESİNDEN DOĞACAK ÇEKİM GÜCÜNÜN ETKİSİYLE OLUŞACAK ÇEŞİTLİ DEPREM, TABİAT OLAYLARI VE NÂKUR UN DUYULACAK MUHTEŞEM SESİDİR.

Ayrıca Zülkarneyn'i de okuyun gerçekten çok ilginç bilgiler var yine gökten gelen ses ile ilgili bilgiler verilmiş ayrıca bu adam mayaları Zülkarneyn'in eğittiğini söylüyor.

http://www.caferiskenderoglu.com.tr/index.php/makale/93-zuelkarneyn-ve-2012nin-srr.html

Şimdi gelelim "Gökten Elin ve Suretin görüntündükten 1 sene sonra......" kısmına

"Gökte" demiyor "gökten" diyor yani yeryüzünde bir suret ve bir el görünecek bunlarda Tuva Vadisindeki suret ve el.

http://www.caferiskenderoglu.com.tr/index.php/makale/97-tuva-vadisindeki-yuezuen-srr.html

http://www.caferiskenderoglu.com.tr/index.php/makale/95-tuva-vadisindeki-elin-srr.html

Bununla ilgili yazı şöyle

İmam Caferi Sadık aleyhisselam şöyle buyurdu:

“Gökten nida gelecek olan yıldan önce Recep ayında bir alamet vardır.

Arzettim ki: O alamet nedir?

Buyurdu ki: Aydan (gökyüzünden bakınca) bir çehre (yüz)ortaya çıkacak ve açık bir el görünecek."

GAYBET-İ NUMANİ

Ayrıca şuralarda da bu konuyla ilgili bilgiler mevcut yani nida diyor ve bu ses sanki biri bağırıyormuş,inliyormuş gibi geliyor bana .

http://www.tebyan.net/Islam/Mahdaviat/ImamMahdiInIslamicSources/2009/4/7/89009.html

http://aliyyenveliyullah.com/forum/showthread.php?p=3783

Bir kaç alıntı yapayım

“Gökten gelen sesi doğudaki ve batıdakiler duymadıkça, zuhur etmeyecektir. Öyle ki zifaftaki genç kızlar dahi o sesi duyacaklardır.”

"Gökten bir ses gelecek; onu ne deli inkar edecek ve ne de delil olmaktan o alıkonulacak…""

Şu an NASA'nın falan bu konuyla ilgili bir açıklaması yok olsa onu koyardık ama bu adam 2 yıl önce bu sesleri aynen tarif etmiş o yüzden benim aklıma yattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skyfor -- 19 Ocak 2012; 13:10:57 >

• offf öldürürsünüz adamı pmden soruya bak
    nerden biliyon hepsinin gerçek olduğunu?insanları kandırıyosun?(tırsan bi ergen herhalde)
    yahuu hiç bi zaman hepsi gerçek demedimki nerden biliyim yahu tvlerde yayınlanmış 100.000 lerce insan duyduğunu idda ediyo costa rica meksika gibi yerlerde panik olmuş sanki ben mehdiyim hepsi gerçekmi dedim yahuuu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 19 Ocak 2012; 13:16:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

offf öldürürsünüz adamı pmden soruya bak
    nerden biliyon hepsinin gerçek olduğunu?insanları kandırıyosun?(tırsan bi ergen herhalde)
    yahuu hiç bi zaman hepsi gerçek demedimki nerden biliyim yahu tvlerde yayınlanmış 100.000 lerce insan duyduğunu idda ediyo costa rica meksika gibi yerlerde panik olmuş sanki ben mehdiyim hepsi gerçekmi dedim yahuuu

yok artık

• Skyrim'de uzaktan gelen ejderha çığlıklarının tıpkısının aynısı.Yemişler sizi dağılın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Arkadaslar ayni sesi real barca macinda duydum

Ben de maçtayken önce bir çın sesi duydum kısa süreli, hemen ardından yine çok kısa süreli değişik bir ses duydum. Yaklaşık bir dakika sonra bir daha duydum. Acaba aynı şey mi?
  • Uzaydan geldiğine inanmıyorum ama uzaylıların çıkardığına inanıyorum.Bu hollow earth(agarta) da kiler uzaylılar olabilir bence.Şimdi de kendilerini belli ediyorlar.Ama tabi bu da teori tarzında birşey.Kanıtla deseniz kanıtlayamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ertugrul-

quote:

Ben de maçtayken önce bir çın sesi duydum kısa süreli, hemen ardından yine çok kısa süreli değişik bir ses duydum. Yaklaşık bir dakika sonra bir daha duydum. Acaba aynı şey mi?

Maçın ilk yarısının son dakikasında duydum önce yüksekti sonrakiler biraz daha kısıktı
  • quote:

quote:

quote:

Maçın ilk yarısının son dakikasında duydum önce yüksekti sonrakiler biraz daha kısıktı

Tam hatırlamıyorum dakikasını ama yayınla ilgili bir problem de olabilir Sizin duyduğunuz ses de benim söylediğim ses gibi miydi acaba?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tam hatırlamıyorum dakikasını ama yayınla ilgili bir problem de olabilir Sizin duyduğunuz ses de benim söylediğim ses gibi miydi acaba?

O şekilde değilde burda paylaşılan videolardaki gibiydi

• Yalan beyler dünya içinde böyle sesler olması mümkün değil. Zaten boşluktada ses yayılmaz
  • Bunlar HAARP operasyonlarının bir sonucu da olabilir aslında.
  • Mesajım bulunsun. Tripotları bekliyoruz
  • H.A.A.R.P. Oalabilir mi acaba ?

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.