Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
812
Cevap
32
Favori
53.592
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    240 Mesaj
    youtube diyorsa doğrudur kimse kuran okumuyor hadis kitaplarına bakmıyor nasıl olsa youtube var
    videoların fake olduğu belli yıllardır yapılır zaten bu videolar müzedeki heykelleri yaratık diye yutturmaya çalışan dan sahte uzaylısına kabe ye inen meleğine kadar hep düzmece amaç ne insanlara aşılamak ve korkutmak ben korkmuyorum sizde korkmayın nasıl yalnızken korkar insan ve yanında biri olsun ister ama yalnız değiliz bu kainatın bu düzenin hepimizin ve herşeyin sahibi olan ALLAH c.c. hep yanımızda yeterki unutmayalım
    şakirt vs. diyenler olacak önemli değil ben alıştım zaten bu tür yorumlara
    çok GARİB çok
    |
    |

Orijinalden alıntı: metaform81

youtube diyorsa doğrudur kimse kuran okumuyor hadis kitaplarına bakmıyor nasıl olsa youtube var
    videoların fake olduğu belli yıllardır yapılır zaten bu videolar müzedeki heykelleri yaratık diye yutturmaya çalışan dan sahte uzaylısına kabe ye inen meleğine kadar hep düzmece amaç ne insanlara aşılamak ve korkutmak ben korkmuyorum sizde korkmayın nasıl yalnızken korkar insan ve yanında biri olsun ister ama yalnız değiliz bu kainatın bu düzenin hepimizin ve herşeyin sahibi olan ALLAH c.c. hep yanımızda yeterki unutmayalım
    şakirt vs. diyenler olacak önemli değil ben alıştım zaten bu tür yorumlara

akşam makrube yemeye bekleriz mübarek insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2303 Mesaj
    Eskisehirde duymadim ben . Kesin feyk

Msi Z270 Tomahawk Motherboard İntel Core İ5 7600K Asus GTX1060 Dual OC 6gb Kingston Fury Hyper X 16gb DDR4 2400mhz Samsung 850 Evo 500gb Corsair H100i V2 AIO Water Cooling Corsair Obsidian 750D Airflow Edition Corsair CS850M Gold PSU Logitech Z906 5.1 500w
    Steam : BorgaXxX
  • Yarbay
    3246 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

Eskisehirde duymadim ben . Kesin feyk

Gemiyi yolluyorum oraya birazdan sesleri duyarsın
    |
    |

|
    |

|
    |
    Mesajim bulunsun evde bakarim

|
    |

Orijinalden alıntı: Lusscy

Kimse dememiş ben diyim bari
    HAARP DETECTED

HAARP değil Blue beam in ilk aşamaları fragman bu sonra görüntüler gelecek

Ama inanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiowagEE -- 18 Ocak 2012; 9:17:47 >

Özledik Be Kaptan..
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

quote:

HAARP DETECTED

Ama inanmıyorum

Ben 2side aynı şey sanıyordum.

Bu arada sesleri hala dinleyemedim.
    Tarifini yapabilir misiniz?

|
    |

Ömür biter, borç bitmez
  • Yarbay
    2282 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

HAARP DETECTED

Ama inanmıyorum

War of the world filmini izlediysen ordaki makinelerin seslerini andırıyor.Eğer izlemediysen geçmiş sayfalarda arkadaş tanımını güzel yapmıştı büyük bir demir kapıyı gıcırdatarak sürüklediğini düşün

Özledik Be Kaptan..

• Yarbay
    2617 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kratosburaq

Star Tv de altyazı geçti uzaya gönderilen 10 pilot karadeliğe yakalanmış. Karadeliklerin uzaylı şehirleri olduğu söylenildi. Başkent Yutankaçırmayan'a 15 ışık yılı uzaklıkta olan ve dünyaya en yakın karadelik olan Tuttumbırakmam'da 10 pilot rehin alındı !

Uzaylıların Dünyaya yaklaşık 251 sinyal gönderdiği ve bunların eş zamanlı olarak hisedildiği belirtildi. Bilim adamları rüzgar ve sazan.avi sanılan sesleri çözmek için derin uğraşlar içerisine girdi.

Eğer mesajlar anlaşılamazsa orta yolu bulunup Ay veya En yuvarlak gezegende toplantı düzenlenicek.

Şimdilik haberler bu kadar. Star Tv Kolpa haber ajansı yarın sabah son durumla ilgili bilgi vericekmiş.

TNT de yayınlanan hayatın şifreleri adlı prıogramda bunun illüminatinin işi olmakla beraber yeni bir dinazor çağının başlayacağı konuşuluyor. Hatta iddia larında ileri giden Ömer bey dinazorların zürafa kılığında kimliklerini yıllardır gizlediğini söyledi.

Yarın alıntı ile haberler güncellenicek. Sakın korkmayın 30 gün süre var gönderilen sinyalleri çözmek için.
    Neden şimdilik korkmayın diyorum ? Aman bize ne Astronotlardan demeyin. Uzaylılar dünya hakkında fazla bilgiye sahip değiller ve bu astrontlar çok önemli bulgular topladı. Sağlam dönmeleri lazım. Uzaylılar atmosferden geçemiyor. Uzay mekikleri yalnızca dünyaya girince 5 dakika kalabiliyor.Ancak bir insan öldürüp cansız dokuyu kendilerine nakletmeleri lazım.Ancak böyle dünyaya gelebilirler.

İNSAN VÜCUDUNDAN ALACAKLARI DOKULARLA ATMOSFERDE ZARAR GÖRMEYECEKLER ! BİZE ULAŞTIRDIKLARI MESAJLARI ANLAYIP İSTEDİKLERİNİ VERMESSEK BİZ ZAVALLI DÜNYALILAR UZAYLILAR TARAFINDAN İSTİLA EDİLİCEĞİZ !

Up.

TNT frekansı uzaylılar tarafından bozuldu !

Dün asılsız iddialar ortaya atan TNT spikeri yüzünden uzaylılar başkentten sonra 2. önemli karadelik kentleri olan ''YakalarsamMuck'ta'' kurdukları sistemle.TNTfrekanslarını alt üst etti.Artık tv de konuşan muhabirler sözlerine dikkat etmeli.

Son Dakika !!!

Uzaylılardan açıklama geldi :

sncdajlsfbcfjbcfnlb saşlkfcjsj idklmvşlka dalmkvaşsdlm kdmncşlasnm lscsimk xlşkmsm nklmns mlsamşavm kvcovkmö şlp kaidğpcasjvınh pkcqwhn jiALÜĞOLAWFJONV KCL V (ksjkjcskc) = 5+ 4 = 9 lmkdncvdalvhvn

BUNLAR NE DİYOR !!!

Bilim adamları ilk başta gönderilen 251 sinyali çözemedi ve bu mesajdanda hiç bir şey anlamadı.Üzerinde çalıştıkları araç sayesinde bugün ilerleyen saatlerde mesajın çözülebileceği ve en kısa sürede cevap vererek ortamı sakinleştirmek istediklerini belirtti.

EVET anlaşılan uzaylılar astronotların mesaj göndermesine izin vermiyecek.Karadeliğin yeri belli olmasın diye güvenemedikleri insanların mesaj atmasına izin vermiyecekler gibi görünüyor.

TURKCELL hat kullanan astronotlarda mesaj atamayacaklar çünkü TURKCELL 4 ÇEKER !!! AMA 5. BOYUTTA GARİPLERİM

İLERKİ SAATLERDE GÜNCEL HABERLERLE karşınızda olucağız şimdilik hoşça kalın .

• Yüzbaşı
    517 Mesaj
    takip.
    |
    |

quote:

quote:

quote:

HAARP DETECTED

Ama inanmıyorum

War of the world filmini izlediysen ordaki makinelerin seslerini andırıyor.Eğer izlemediysen geçmiş sayfalarda arkadaş tanımını güzel yapmıştı büyük bir demir kapıyı gıcırdatarak sürüklediğini düşün

O filmi izlemiştim.Ordaki tripod sesleri beni baya etkilemişti.
    Tekrar dinleyebilmek için çok kez geri sarmışlığım vardır :)

Peki hocam half lifedeki strider yaratığının çıkardığı seslerede benziyor mu bu sesler?

|
    |

• Yüzbaşı
    367 Mesaj
    sadece insanüstü kişiler duyabiliyormuş.Hadi yine şanslısın
    |
    |

|
    |

Packard Bell Easynote TS11 HR-510TK / Intel Core i5 / turbo 3.2 ghz / 4 gb ram / 1 gb nvidia geforce gt520m cuda ekran kartı
  • Teğmen
    198 Mesaj
    reserve.eve gidince bakarim

|
    |
Reklamlar
SEO
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.