Şimdi Ara

Dünyada neredeyse tüm kızlar Koreli erkeklere hayran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Neden? Ben bunu sadece bizim kızlarda var sanıyordum. Ama bütün dünya Kore kültürüne, kızlar da Koreli erkeklere hayran. Interpals gibi uygulamalara bir giriyorum Koreli erkeklerin profillerine bakıyorum bizdeki güzel influencer kız profili gibi, herkes yorumlara yürüyor. Birisiyle konuşayım vs. diyorum herkes Korece öğrenmek için vs. girdiğinden kızlardan yanıt alamıyorum. Olay sadece erkeklerde de değil. Parasite, Squid Game gibi yapımlar son yıllara damga vurdu, K Popu söylemiyorum bile. Sadece Bts grubunun yarattığı gelir bile Kore ekonomisinin yüzdelik bir kısmına denk geliyor.

Ben de Kore'yi severim fakat öyle bir sevgi var ki bütün dünyada anlayamıyorum. Neden bu kadar ilgi görüyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ne ilgi görmesi ya ahaha

asyalı erkeklere feminen gözüyle bakıyorlar genelde

• koreli erkek beğenen aslında çok değil, mesela buğday tenli/esmer, kirli sakallı erkekler daha çok tercih edilir ama belirtilmez. olay bu

ayrıca yaş ortalaması düşüktür, ben 25-26 yaşında koreli erkek sevdalısı görmedim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sebebini bilmemde kız olsam bende kendime bakmazdım bi tarafta kıllı maymun var bi tarafta erik gibi oğlan benim bile ısırasım geliyor  Türkiye şartlarında çok kıllı sayılmam bile ama TÜRKİYE şartlarında  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.