Şimdi Ara

Dünyada Et Kilo Fiyatı Ortalama 10 TL Bizde 37 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bu kadar fahiş fark olduğunu bilmiyordum yazıklar olsun.Az önce CNBC e de finans cafe programında et sektörü nün konuşulduğu programda bahsettiler.Alın size Tarım Ülkesi Türkiye

• Yalandır o yalan. Resmi Gazeteye bile inanmayan yandaş buna da inanmaz merak etmeyin.
  • Bi tarım, hayvancılık vardı. O da bitti. Yolla, köprüyle kalkınacağız ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ülkede etin ne olduğunu unutanlar var. Bu insanlar ülke ekonomisi süper, imfye borç veriyoruz diye geziniyorlar. O yüzden ben bu insanların hayatlarından memnun olduğunu düşünüyorum ve şikayet etmelerini samimi bulmuyorum, kimse kusura bakmasın. İnsanların nasıl yaşamak istediğine karışamazsın, et yemek istemiyorsa yemesin.
  • İnanma onlara
  • insanlar artık kurbandan kurbana et yemeyi kanıksadı artık normal geliyor
  • Yakında türkiyede etle altını takas edecekler şuna bak rezalet amerikada etin kilosu 4 dolar avrupada kilosu 5-6 euro türkiyede kilosu 15-20 euro
  • Sarayımız iyi ki var itibarımız da yüksek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye de ne normal ki et fiyatları sorun olsun ? Yaşam şartları, medya ve siyaset olarak tamamıyla 3. dünya ülkesiyiz.. Daha düşük derecelendirme varsa ona da kabulüm..
  • Avrupalı bir insan yılda 75 kilo et tüketirken bizde durum yılda 7 kilo.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden tavuk döner yapmak .Kâr düşük diye yapılmazken ,şimdi millet et döner yiyemiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • AK PARTININ BİR SUÇU GÖRÜLMEMEKTEDİR

• quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

Ben bu kadar fahiş fark olduğunu bilmiyordum yazıklar olsun.Az önce CNBC e de finans cafe programında et sektörü nün konuşulduğu programda bahsettiler.Alın size Tarım Ülkesi Türkiye

Millete laf yetistirecegine git ise gir. Hazır sucukları götürmeyi biliyosun

• İthal ne ucuz ki?
  • Tarım politikaları çok kötü. Bu şartlarda fiyatlar iyi bile.

• devlet fazla et yiyip gut hastası olmayın diye elinden geleni yapıyor yine yaranamıyor. 100tl olur umarım
  • ama yol yapti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinus67

ama yol yapti

Bunu unutuyoruz hep.

• yol yaptı,aksaray yaptı adam hizmet için daha ne yapsın adam

yemeği siz bulacaksınız..yolu adam buldu..haydi kolay gele ras gele özellikle beyaz troller..

• Aslında arkadaşlar işin daha acı yanı artan yem ve mazot fiyatlarıdır. Seneler içinde et fiyatlarına göre yem ve mazot fiyatları daha fazla artış göstermiş çiftçilerimiz zor durumda bırakılarak köyden kente göçe mecbur bırakılmıştır. Bu yapılanların ben bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Bugün Lozan antlaşmasının gizli maddeleri var diyen ahmaklar son 20 yılda hangi uluslararası antlaşmadan haberiniz var? Niçin bu antlaşmalar biz yurttaşlara açıklanmıyor? İlk bakışta konuyla alakasız gibi gözükebilir ancak maalesef kimse bunları hükümete sormuyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.