Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dünyaca ünlü torrent arama sitesi Torrentz kapandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
50
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Dünyaca ünlü torrent arama sitesi Torrentz kapandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    60376 Mesaj
    "beyni yok fikri cok" ne kadar fazla kişi varmış ya. Her seye bir laf etme derdinde olan, sırf yazmiş olmak icin yorum yazanlar ulaşamadıgı cıger hesabı davranış gosteriyorlar
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60376 Mesaj
    Kusura bakmayın ama Dh'ta "beyni yok fikri çok" tabirine uyan, sadece laf söylemek ya da yorum yapmış olmak için bir şeyler yazan çok kişi var.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    60376 Mesaj
    Gayet normal bir ifade bence.nesini garipsediniz anlamadım.onlarca torrent sitesi var ve sadece bazıları herkes tarafından biliniyor.her şeye laf söyleme timi burada anlaşılan
    |
    |
  • Yarbay
    3236 Mesaj
    Biri gider,biri gelir
    |
    |
    torrentz2.eu olarak geri döndü. su anda altyapı çalısmaları var. bazen gidip geliyor site. eski siteyi klonlayıp yeni haliyle aynı sekilde hizmete sunacaklar. ;)
    |
    |
  • Yarbay
    5152 Mesaj
    "Torrentz will always love you. Farewell."

Ağlattı.
    |
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    yıkıldım resmen :(
    |
    |
  • Yarbay
    14698 Mesaj
    yavaş yavaş bu torrent olayını bitirecekler telif hakları yüzünden. tabi kendilerine göre haklılar. aylık cüzi ücretli torrent siteleri gelebilir. bence iyi olur. ama dediğim gibi cüzi olacak. aylık en fazla 10 tl.
    |
    |
    bilmeyenler atlıyor işte zamunda falan diye. torrentz tüm torrent sitelerinde arama yapan bir siteydi. dosya indirmediğin seni torrentin bulunduğu siteye yönlendiren. torrentz ile tüm torrent siteleri elinin altındaydı. zamunda gibi reklamdan içeriği anlaşılmayan berbat bir tasarımı da yoktu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    673 Mesaj
    biri gider biri gelir ayrıca internette nereye kadar yasak olabilir? bir türlü anlayamıyorlar
    |
    |

|
    |
Reklamlar
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.