Şimdi Ara

Dünya uzayda hiçbir zaman sabit kalmadığına göre

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet, Dünya hiçbir zaman uzayda sabit kalmadığına, sürekli yolculuk ettiğine göre, hayatımız boyunca seferi sayılmaz mıyız? Seferi olduğumuz için hiçbir zaman oruç tutmasak, namaz kılmasak olmaz mı? Çünkü normal seferi de değiliz, kozmik seferiyiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutatio -- 18 Haziran 2017; 18:29:47 >

• Dünya uzayda hiçbir zaman sabit kalmadığına göre

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingman29 -- 18 Haziran 2017; 20:8:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutatio -- 18 Haziran 2017; 20:44:20 >
  • Hayatımda duyduğum en saçma fikirlerden biriydi nedense.
  • Konudan çok cevaplar ilginç olmuş, mantığa oturttuğumuz zaman bu şekilde çıkarım yapmak çok da ilginç değil aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Konudan çok cevaplar ilginç olmuş, mantığa oturttuğumuz zaman bu şekilde çıkarım yapmak çok da ilginç değil aslında.

• Mutatio kullanıcısına yanıt
  • up

edit: yanlış konuyu upladım devam et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutatio -- 23 Temmuz 2017; 15:39:9 >
  • Dünya uzayda hiçbir zaman sabit kalmadığına göre
  • Uzaya çıkmaya gerek yok doğumdan ölüme kadar da seferi sayılırız bence.
  • Mantuhlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir geyikte ben yapayım. ayrıca zamanda da yolculuk yapıyoruz. bak bir neden daha buldum sana.
  • Bana göre yani donen bu dünya benimkisi olduğundan da olabilir aynı zamanı demeyelim de aynı anı hep farklı yorumla yaşıyoruz gibi.

Donup donup duruyorum gibi. Dejavudan başka Bi tabir bulamadım ancak kasedin ileri geri sarılmasına benziyor.

Sefer değil seyrusefer yapıyoruz gibime geldi. Seferi olanlar donup donup durup çal baştan yapmazlar diyebilirim.

• Din fakirleri uyutmak icin sermaye(güç) tarafindan uydurulmuştur

• Kabeyi dünyanın etrafında döndürürseniz bütün dünya tavaf etmiş olur, nasıl?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.