Şimdi Ara

Dünya Sağlık Örgütü, Delta varyantındaki virüs yoğunluğunun %1200 kat arttığını açıkladı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
0
Favori
7.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aşı karşıtlığı, ya da "ben aşı karşıtı değilim ama vücuduma ne idüğü belirsiz sıvı almak istemiyorum" diye açıklama sahibi olan "örtülü/gizli aşı karşıtlığı" Bill Gates amca ve aşı firmalarına çalışıyorlar.

Pandemi uzadıkça kazanan aşı firmaları oluyor!

Büyük oyunu görün! Aşı karşıtlığı ile pandemiyi uzatan aşı firması ajanlarına karşı uyanık olun!

• mhzen M kullanıcısına yanıt
    Ölümcüllüğü aslında aynı, yayılma hızı arttığı için sayılar daha hızlı artıyor.
    İspanyol Gribi için 2-3 yılda evrildi diyorsun ama kaçırılan bir nokta o zamanın ulaşım imkanları ile bu zamanın ulaşım imkanlarının aynı olmaması. Farklı ülkelere seyahat daha sınırlı olduğu için kırsallar o zamanlar doğal kapanma yaşıyor gibiydi, şimdi ise durum çok farklı, bu yüzden pandeminin süresi değişik çıkacak, mutasyon sayısı daha fazla olacak. Diğer taraftan pandeminin 3. yılı 2022'nin ortalarında dolmuş olacak.

Yayılması hızlanan ama öldürücülüğü milyarda birlere inen varyantlar ile pandemi sona erer. Yani vaka dediğimizde günümüzdeki grip vakalarından bahseder gibi bahsetmeye başladığımızda. (grip bağışıklık sistemi baskılanmış olanlar için tehlikelidir, grip ölümleri başka bir mevzu. Grip ölüm sayıları önlem alınmaksızın olan yıllık sayılar, covid-19 sayıları ise bunca önlem ile bu seviyelerde tutulan sayılar, karşılaştırma yapmak çok doğru değil)

• quote:

Orijinalden alıntı: raxetul

Aşı karşıtlığı, ya da "ben aşı karşıtı değilim ama vücuduma ne idüğü belirsiz sıvı almak istemiyorum" diye açıklama sahibi olan "örtülü/gizli aşı karşıtlığı" Bill Gates amca ve aşı firmalarına çalışıyorlar.

Pandemi uzadıkça kazanan aşı firmaları oluyor!

Büyük oyunu görün! Aşı karşıtlığı ile pandemiyi uzatan aşı firması ajanlarına karşı uyanık olun!

İşte böyle adamlara aşı olmayın dedikçe verdikleri tepki bu :) Aşı olmayın dedikçe ilaç firmaları para kazanıyormuş... sen bu kafayla fazla yaşayamazsın zaten virüse gerek yok :))

Bütün oyunu bozdun şimdi ! aşı olmayan kişi kadar %'lik pay alıyordum büyük resmi gördün ve tüm planlarımı bozdun.Deniz kenarında ikinci villa mı alıp çekilecektim bu örgütten, kimliğimi ortaya çıkardın.   Sen git aşını ol hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41A94D448 -- 28 Temmuz 2021; 22:45:34 >

• Sana para vermezler, sen para alanlara bedava hizmet edecek olansın.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.