Şimdi Ara

Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye'de yapılacak (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
6.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel haber, emeği geçen herkese teşekkürler, birisi hariç..
  • wrc sevmemin sebebi ps1'de sürekli oynamamdır. ulan o subaruyu zor yakalardım her yarışta. monte carlo ayağını çok severdim

ülkemizde tekrar olması güzel sevindirici haber.
  • Ralli yarışlarını Formula 1'den daha çok severim. Güzel bir etkinlik olur.
  • Marmaris rallisinin görüntüleri bile yetiyor türkiye bu ralliyi hak ediyordu ve aldı tebrikler.

• Colin Mcrae toprağın bol olsun.

Wrc deyince aklıma gelen ilk insan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faho

Wrc bitik bir organizasyon laf olsun diye okeye dönüyor;nerde eski Wrc'ler nerde bunlar anasını satayım.Aynı şekilde F1 de bitik geçmişin mirasını yiyor ne araba var ne de kitleleri sürükleyebilecek karizmatik gerçek pilot:)

Benim gibi Carlos Sainz'i,rahmetli Colin McRae'i felan canlı izlemiş dinazorlar ne demek istedğimi biliyorlar zaten:) Şimdi ne araba var ne de pilot.

Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye'de yapılacakDünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye'de yapılacak

Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye'de yapılacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Giannizzero

quote:

Orijinalden alıntı: faho

Wrc bitik bir organizasyon laf olsun diye okeye dönüyor;nerde eski Wrc'ler nerde bunlar anasını satayım.Aynı şekilde F1 de bitik geçmişin mirasını yiyor ne araba var ne de kitleleri sürükleyebilecek karizmatik gerçek pilot:)

Benim gibi Carlos Sainz'i,rahmetli Colin McRae'i felan canlı izlemiş dinazorlar ne demek istedğimi biliyorlar zaten:) Şimdi ne araba var ne de pilot.

Dünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye'de yapılacakDünya Ralli Şampiyonası (WRC) Türkiye'de yapılacak

Ne varsa eskilerde var.

Tarihin en iyi rally aracı kabul edilen Lancia Delta İntegrale'yi koyalım bari de,bilmeyen görsün bu has erkek arabasını.

Araya bir de gerçek bir F1 aracı koyalım.En sevdiğim; Wiiliams Renault & Villeneuve ikilisi

• https://youtu.be/FBKBrC9Zv44

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • federasyon başkanına 7 yıl boyunca hangi desteklerini esirgememiş ülke yetkililerimiz, federasyon başkanı açıklasa da öğrensek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: netstat

darısı formula1'in başına

Formula 1' in bilet fiyatları pahalıydı..O yüzden pek rağbet görmedi..Hatırladığım kadarıyla o zamanlar 200 EURO civarıydı ortalama fiyatı..
  • Duyunca çok mutlu olduğum bir haber. Kısmet olursa oğlumla gidip canlı izlemek isterim.
  • arkadaşlar tek başıma gelmek istiyorum yardımcı olabilecek var mı? Tam olarak nerede yapılacak yarışlar vs.
  • Eski tadı kalmasa da hala heyecanla takip ettiğim bir organizasyon.Vaktim olsa gidip marmariste izlemek çok isterdim.

Ayrıca şunu da şöyle koyayım.Ralli aynı yerde yapılacak mı bilmiyorum ama sanırım wrc nin en yüksek uçuşu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enoiciyiz -- 8 Eylül 2018; 14:11:56 >
  • Jil panizzinin önden çeker pejoyla asvalt yolda , 4 çekerli colinmcraeyi,c.sainzi,tomi makineni ,riçırdbörnzü , tokatladığı zamanlar ralli ralliydi ....ondan önceside bir başkaymış ozamanları göremedik grup B zamanı . Ari vatanen vs pilotlar ölümle dans ediyolarmış .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 8 Eylül 2018; 16:24:34 >
  • Tamamen siyasi verilmiş bir karar, yoksa o ülkeler varken niye türkiyeyi seçsin adamlar.

• Biletler 20 euro ile 200 euro arası değişiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: _Emir

Biletler 20 euro ile 200 euro arası değişiyor
    Vip bölgeler için geçerli sanırım o fiyatlar , normal seyirci yerlerinden ücret alınmıyor diye biliyorum?

• duncan21 D kullanıcısına yanıt
    Tribünde oturacaksanız paralıymış hocam.yol ve içecek dahil ücrete.

• Wrc, F1, Paris-Dakar, Camel Trophy, bakalım daha hangi efsanelerin içine edecekler...

Motor sporlarından elektronik sistemlerin çok acil şekilde atılması yada en az düzeyde kullanılması gerekiyor. Elektronik sistemler işin içine girdiğinden beri pilot yetenekleri çok önemsiz bir hal aldı, kimse ralliyi ne sürede tamamladığınıza bakmaz asıl baktığı pilotajınız ve kazanma hırsınız dır. Bunun en güzel örneği Colin Mcrae dir, kendisinden daha fazla pilotlar şampiyonluğu bulunan isimlerden daha fazla popülaritesi vardı nedeni ise göz hoş gelen pilotajı ve hırsıydı.

Video 2:00 Dikkat!

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.